Готові на все заради коханих! Найромантичніші знаки Зодіаку

На думку астрологів, наша поведінка багато в чому визначається знаком Зодіаку. Це стосується романтичних стосунків, кохання, роботи, кар’єри, фінансової сторони життя. Факторів вистачає з надлишком. Саме дата народження впливає на характер і на долю.

Астрологи склали рейтинг найромантичніших знаків Зодіаку.

Риби

Представники цього знаку Зодіаку покладають на стосунки великі надії. Рибам важливо відчути партнера, бути з ним на одній хвилі. Вони готові піти на багато заради коханих, але такого ж ставлення вимагають і себе. Іноді на тлі настільки високого рівня романтизму відносини в парі розвиваються за не найкращим сценарієм.

Риби вимагають від партнера таких якостей, дати які він не може. Це може призвести до конфліктів і суперечок. Представники зазначеного водяного знаку Зодіаку відрізняються мрійливістю. Вони можуть жити тижнями у створеному їх уявою світі.

Лев

Леви відрізняються пристрасною любов’ю до партнерів. Вони готові заради близької людини буквально на все. Гарних ефектних жестів у стосунках із Левами чи Левицями вистачить із надлишком. Однак важливо врахувати інший момент. Засмучувати і якось зачіпати представників цього вогняного знаку не можна. Удар по самолюбству Лева може перевести пристрасть на смертельну образу. Цей факт слід запам’ятати всім людям, які бажають побудувати стосунки з цими царственими персонами.

Терези

Терези відрізняються спокійним, розважливим характером. У стосунках вони здатні показати деяке “божевілля”. Ці люди люблять дивувати партнерів, не соромляться говорити про свої почуття на публіці. Результатом можуть бути дуже гарні та палкі освідчення в коханні. Причому романтичність Терезів зберігається, якщо сам партнер не виявляє певну черствість і навіть холодність.

Скорпіон

Скорпіон – один із найзагадковіших знаків Зодіаку. Люди, народжені “під цим” сузір’ям, готові показати себе з різних боків. Для ворогів вони гірші від вогню. Деяка настороженість зберігається і зі звичайними знайомими. Однак для коханої людини Скорпіони можуть зробити справжні Вчинки. 1001 червона троянда просто через бажання порадувати партнерку, незвичайні милі дрібнички, романтичні вечері при місяці на даху будинку. Фантазій цим людям не позичати. Скорпіони часто сумують за романтикою, тому можуть робити найнезвичайніші речі.

Рак

Рак – міцний сім’янин і один із найдбайливіших знаків Зодіаку. Ці люди приділяють багато уваги партнерам. Мрія – побудова довгострокових серйозних стосунків. Для такого Раки можуть залучити весь романтизм і виявити нечувану винахідливість. Проте загалом вони воліють діяти із менш ефектними жестами.

Цим людям простіше доводити свої почуття та відданість через невеликі щоденні вчинки, ніж одноразово намагатися дістати для коханого зірку з неба і потім роками згадувати про такий жест “доброї волі”. Тому іноді Раки можуть здатися досить холодними.

Телець

Бажання допомогти партнеру та посилити почуття романтикою у Тельців іноді хлище через край. Такого ж ставлення ці люди вимагають і себе. Їм дуже важливо емоційно поєднатися з коханим, посилити загальний ефект. Проте однією романтикою серце Тельця не завоювати. Потрібні реальні вчинки. Без них ці люди своєї душі не відкриють.

Овен

Овни з інших знаків Зодіаку відрізняються неймовірною завзятістю. Ці персони готові покласти життя задля досягнення поставленої мети. Вони мають високу імпульсивність і деяку запальність. Такі особливості характеру впливають і стосунки. Овни можуть діяти з неймовірним натиском для завоювання серця близької людини. Проте будь-які проблеми у стосунках здатні призвести до спалахів гніву та агресії.

Діва

Діву можна назвати одним із найпрагматичніших знаків Зодіаку. Ці люди зовні можуть здатися дещо холодними та навіть меркантильними. Така думка помилкова. Дівам теж не чужа романтика. Гарні вчинки та жести вони роблять рідко, але здатні здивувати кожного.

Козоріг

Козороги можуть проявити романтику та оточити партнера увагою. Проте загалом ці люди основою життя закладають кар’єру. Часто на стосунки у них просто не вистачає часу. Потрібно працювати. Після роботи доводиться багато вчитися для подальшого просування кар’єрними сходами. За такого завантаження на почуття вільних хвилин не залишається.

Стрілець

Стрільцям подобаються різні романтичні речі. Однак через розвинений егоцентризм ці люди нерідко у стосунках прагнуть тільки отримувати, не даючи нічого натомість.

Близнюки

З Близнюками ситуація складна. Ці персони надто спонтанні. Вони часто не показують партнеру належної прихильності. На романтику іноді не вистачає часу. Кар’єра, саморозвиток, книги, хобі та спорт забирають усі тимчасові ресурси.

Водолій

Романтика Водоліям чужа. Її вони вважають дурною тратою часу та сил. Краще книгу почитати чи сходити на якісь курси.

Джерело