5 причин кохати жінку-Лева

У всіх знаків Зодіаку є сильні та слабкі сторони. І ось у чому полягають переваги жінки-Лева:

Вона добра і сердечна

Її варто обожнювати через схильність присвячувати себе іншим без залишку. Вона завжди думає про потреби інших понад свої власні і приділяє пріоритетну увагу чужому добробуту. Вона не соромиться виявляти прихильність, особливо до своїх друзів і сім’ї.

Вона проста

Хоча ви можете подумати, що це негативна якість, немає нічого більш чудового, ніж уміння жінки-Лева висловлювати свою думку з надзвичайною простотою. Вона не боїться відвертості, особливо якщо знає, що це на краще. Ви можете постраждати від того, що вона вам скаже, але, пізніше, зрозумієте, що їй потрібно було це висловити, щоб ви стали кращими. Жінка-Лев бажає для вас тільки найкращого, і не вагаючись розкритикує вас, якщо це принесе вам користь у довгостроковій перспективі.

Вона – творча натура

Вона прагне привнести красу в навколишній світ через свою творчість. Можливо, вона пише, танцює, робить оригінальні вироби, шиє модні речі або займається чимось ще. Вона, як правило, великий естет і має вишуканий смак.

Вона дуже пристрасна, щира та енергійна

Вона дуже цілеспрямована і робить усе можливе, щоб досягти бажаного. Вона також пристрасна, весела і дуже організована. Якщо ви – людина, яка потребує часу, щоб прийняти рішення, то Лев зробить це за частки секунди. Жінці-Леву потрібен упевнений у собі партнер, який добре себе знає і перебуває на тому ж інтелектуальному рівні, що й вона.

Вона – природжений лідер

Якщо вас приваблюють альфа-жінки, то жінка-Лев – ідеальна партія для вас. Вона легко заводить друзів завдяки своїй впевненості в собі, яка обеззброює оточуючих і притягує їх до неї. Ба більше, у жінки-Лева унікальне почуття гумору, яке дозволяє їй комфортно взаємодіяти з людьми.

Оригінал