Тільки лежати і нічого не робити: 3 найбільші ледачі серед знаків Зодіаку

Лінивим іноді буває кожен із нас. Однак представники окремих знаків Зодіаку більш “вправні” в тому, ніж інші. Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які надто ліниві навіть для того, щоб пальцем поворухнути.

Риби

Астрологи віддали першість представникам цього знака і називають Риб настільки лінивими, що для них є тортурами навіть ранкове вставання з ліжка.

Риби можуть довго лежати у ліжку, вимикаючи будильник кожні 10 хвилин. У цей час вони ніжаться у ліжку, збираються з думками і тільки потім йдуть у справах. А повернувшись додому, вони завалюються на ліжко, відкладаючи всі домашні справи на потім.

Терези

Найголовніша їхня негативна риса, це те, що ці люди ніколи не звертають уваги на дедлайни. Незважаючи на те, що терміни починають підтискати, Терези все одно не підірвуться і не почнуть щось робити.

Крім того, представники цього зодіакального сузір’я чекають, поки хтось прийде і все за них зробить. Через такий характер вони часто виникають проблеми на роботі. Люди, які все відкладають до останнього, мало кому подобаються. Також їх не недолюблюють через постійні запізнення.

Водолій

Астрологи запевняють, що Водолії готові на все, щоби нічого не робити. Наприклад, вони можуть прикинутися хворими, запевняючи, що у них болить нога чи голова, що вони відчувають слабкість і тиск.

Ці люди здатні вигадати будь-яку “поважну” причину, щоб їх не чіпали. А сходити в магазин за продуктами або забратися вдома – справжнє катування для Водолія.

Джерело