Причини чоловічих зрад по знаку Зодіаку

Приналежність до одного з зодіакальних сузір’їв впливає всі життєві сфери людини, зокрема і любовну. Виявляється, що відповідно до знака Зодіаку чоловіка можна спрогнозувати навіть ймовірність і причину його зради.

Найчастіше жінки, які пережили зраду, поринають у нескінченні самокопання, шукаючи причину зради коханого у собі. Адже цілком імовірно, що це самобичування невиправдане: просто зірки розпорядилися так, що людину постійно долає спрага нового. Щоб запобігти неприємним ситуаціям і дізнатися, чого чекати від стосунків, дізнайтеся про причини чоловічих зрад залежно від знаку Зодіаку.

Овен

Імпульсивний Овен дуже схильний до любовних пригод. Легке ставлення до життя та бажання підкорювати нові вершини можуть призвести в крайньому разі до зради зі спортивного інтересу, а в найлегшому варіанті — до постійного флірту з іншими жінками. При цьому Овен навряд чи визнає свою провину: це ж просто «інстинкт мисливця», жодного кохання. Жінці, яка знаходиться поряд з Овном, потрібно просто змушувати завойовувати себе щодня, не даючи Овну розслабитись. Тоді на інших жінок у нього не залишиться ні часу, ні бажання.

Телець

З усіх знаків Тельці найменше схильні до зради. Зазвичай вони з юнацтва прагнуть знайти «ту саму», щоб назавжди залишитися з нею, дарувати свою любов і покласти до її ніг усі земні блага. Тельці створюють міцні сімейні союзи, і їхня зрада — сигнал про те, що в сім’ї щось негаразд. У такому разі варто подумати про те, чи не наробили ви чогось такого, що спонукало зразкового сім’янина шукати підтримки у сторонньої жінки. А ще Тельці дуже болісно сприймають холодність з боку своєї коханої: даруйте йому більше кохання, і він ніколи не подивиться на іншу.

Близнюки

Народжені під знаком Близнюків від природи мають нестабільний характер. У союзі з ними можна досягти повної гармонії та взаєморозуміння, і тут, здавалося б, настав час спокійно жити і радіти… Але ні — раптово чоловік іде на спонтанну і нічим не обумовлену зраду. А причина в тому, що від цієї гармонійності та розуміння чоловікові-Близнюкові може стати нудно, і він вирушить на пошуки гострих відчуттів. Крім того, Близнюки – досить самозакоханий знак, і в процесі флірту і завоювання жінки він самостверджується і доводить собі свою чарівність.

Рак

До певного моменту Раки взагалі не мають бажання вступати в серйозні відносини, обмежуючись короткочасними, ні до чого не зобов’язуючими романами. Жінці, яка вступає у стосунки з Раком, варто подивитися на його поведінку і подумати, чи вона не є черговим швидкоплинним захопленням, — у цьому випадку ймовірність зради дуже висока. Після тридцяти Раки замислюються про сім’ю, але висувають цілий перелік вимог до майбутньої чи теперішньої дружини. Будь-яке порушення вимоги може призвести до прогулянки ліворуч, в якій Рак звинувачуватиме саме другу половинку, але ніяк не себе.

Лев

Леви неймовірно привабливі, а тому завжди оточені жіночою увагою. Проте, дуже перебірливі у зв’язках і прагнуть гармонійних та щирих відносин. Зраджують рідко, і основна причина зради – завдання удару по самолюбству Лева. Якщо жінка в чомусь дорікнула йому, надто різко висловила невдоволення якоюсь несуттєвою дрібницею або образила в запалі гніву, недовірливий Лев піде відновлювати самооцінку до тієї, яка скаже йому, який він прекрасний і недооцінений. Тому під час сварок будьте обережні, щоб не спровокувати вірного, але уразливого Лева.

Діва

Цей знак має досить стабільний характер. Прагне до повного порозуміння і щасливий, коли в нього та його коханої людини спільні інтереси. Ніколи не піде на зраду просто так: спровокувати зраду Діви може лише обман із боку коханої людини чи неповнота стосунків. Тому своє невдоволення Дівам потрібно висловлювати прямо — замовчування проблеми створить напружену атмосферу, від якої Діва намагатиметься звільнитися в обіймах іншої жінки. І обов’язково потрібно прагнути гармонії у відносинах, приділяючи увагу і фізичному, і духовному аспектам.

Терези

Терези дуже цінують стабільність та комфорт. Чоловіки, народжені під цим знаком, зазвичай вибирають жіночних та спокійних дівчат, готових підтримувати сімейне вогнище. Якщо все буде гладко, зрада є малоймовірною. Але якщо жінка почне занадто бурхливо виявляти емоції та демонструвати різкі зміни настрою, або, що ще гірше, порушить таку улюблену Терезами стабільність — чоловік вирушить до тієї, яка більш врівноважена та терпляча. Швидше за все потім він повернеться зі щирими покаяннями, але факт залишається фактом: для Терезів затишок і спокій – це і є любов.

Скорпіон

Неприборкані ревнощі, швидка зміна емоцій, невизначеність бажань – все це дуже яскраво проявляється в Скорпіонах і робить їхні зради дуже ймовірними, попри те, що вони відчувають щире почуття любові до другої половинки. Зовні у відносинах все може бути цілком добре, але схильність до мовчазних роздумів та пошуків проблеми, характерна для цього знака, сприятиме тому, що Скорпіон піде заспокоювати свої емоції на стороні. На зраду його може штовхнути і ревнощі, до яких ви навіть не давали приводу. Найсумніше, що від жінки в цих випадках практично нічого не залежить – просто натура у Скорпіона така.

Стрілець

Стрільці – ідеалісти, яким постійно потрібний заряд емоцій. Вони здатні легко розірвати довгі стосунки заради хвилинного захоплення — настільки сильна їхня влюбливість. Кожну нову жінку в момент закоханості сприймають як ідеал, а коли емоції спадають, перемикаються на інших представниць прекрасної половини людства. Тому не варто дуже довіряти почуттям Стрільців: вони схильні дарувати жінці справжнє щастя і бурхливі емоції, запевняти в тому, що такого в їхньому житті ще не було, а потім говорити те саме іншій. Не зраджуватимуть лише тій жінці, яку полюблять по-справжньому, з усіма недоліками.

Козоріг

Чоловіки-Козороги відрізняються сталістю, якій можна позаздрити. Вони рідко заводять короткочасні романи, бо націлені на створення міцного і гармонійного союзу. Знайшовши відповідну людину, дарують їм усі почуття без залишку. До зради може підштовхнути недостатня емоційна віддача з боку жінки, прояви недовіри та ревнощів. Козороги намагатимуться вирішити ці проблеми, але якщо це буде безрезультатно, швидше за все підуть на розрив стосунків чи зраду. Тому жінці, яка знаходиться у відносинах з Козорогом, необхідно цінувати його почуття і віддавати йому стільки ж, скільки вона отримує.

Водолій

Водолії терпіти не можуть тиску з боку жінки. Якщо жінка серця щодня пред’являє Водолію список вимог, то він вирушить до тієї, з якою йому буде легше. Крім іншого, Водолії дуже люблять оригінальність та прояви ініціативи. Тому зацикленість на побутових питаннях, надто серйозне ставлення до життя та нездатність на спонтанні вчинки з боку жінки також може штовхнути його до пошуку яскравих вражень на боці. Такі якості, як уміння цінувати кожен момент життя і в усьому навколишньому бачити красу, будуть оцінені Водолієм і утримають його від зрад.

Риби

Достатньо вірний знак Зодіаку. Дуже цінує інтелект у жінці, тому його почуття рідко спалахують спонтанно: зазвичай чоловік деякий час дізнається про жінку, і лише потім, якщо обраниця його влаштовує, починає культивувати в собі закоханість. Рибам важливо бачити поряд із собою гарного співрозмовника, мудру подругу, з якою вони можуть поговорити на рівних. Якщо духовної єдності немає, і чоловік не може реалізувати зі своєю супутницею того, що здається йому важливим, він може зважитися на зраду. Тому у відносинах з Рибами необхідна здатність вислухати, зрозуміти, дати мудру пораду.

Знаючи причини чоловічих зрад за знаком Зодіаку, ви можете зробити так, щоб ця подія обійшла вас стороною.

Оригінал