Гороскоп на 27 січня

Овен ♈

Іноді ми самі вимагаємо від себе неймовірних речей. Інші бачать, як ми високо підняли планку, хай навіть ми самі цього, можливо, не помічаємо. Чесно запитайте себе, чи не занадто близька до серця Ви приймаєте якусь ситуацію. Або хоча б не відмовляйтесь, якщо про це Вас запитає хтось інший.

Телець ♉

Ми часто недооцінюємо власну схильність до ризику – хоча наслідки необережності забути буває непросто. Запитайте себе, чи не занадто Ви необачні зараз. Вирішувати, звичайно, Вам, але помірність – виграшна стратегія. А ось надмірність загрожує неприємностями.

Близнюки ♊

Що таке сни – всього лише хімічна реакція організму на з’їдений обід? Багато хто думає, що так. Також відомо, що електроенцефалограма сплячого схожа на енцефалограму психічно хворого. Але крім іншого, сни – це політ уяви та сила, яка змінює життя! Сьогодні Ваша інтуїція підготує для Вас сюрприз.

Рак ♋

Ми – самі собі найсуворіші судді. Ми маємо сумніви, коли повинні були б хвалити себе без угаву. На щастя, зараз ситуація викликає відвертий оптимізм. Не думайте про те, що могли б зробити інакше. Краще зосередьтеся на своїх досягненнях і порадійте їм!

Лев ♌

Одна справа – володіти силою і владою, і зовсім інша – вміти ними розпорядитися. У цьому сенсі докладені зусилля можуть здаватися Вам несумірними з отриманим результатом. Але, можливо, варто просто ще трохи почекати? Ви зможете контролювати ситуацію значно краще.

Діва ♍

Раціональний підхід до власних відчуттів – справа корисна і здорова. Але Ваше сум’яття може бути пов’язане з передчуттям змін на краще. Намагайтеся менше переживати і просто йдіть назустріч майбутньому. Незабаром багато що стане зрозумілішим, і Ви усвідомите, в якій вигідній позиції насправді знаходитесь.

Терези ♎

Ситуація нарешті почнеться ставати більш стабільною та передбачуваною – а все завдяки новим знанням, які Ви засвоїли, і знову знайденій досвідченості. Ви розібралися в тому, як все влаштовано, але це тільки перший крок на шляху до нових звершень. Ось-ось стане зрозуміло дуже багато.

Скорпіон ♏

Зупиніться, зробіть паузу. Постарайтеся оцінити те, що варте уваги і радості. Відкиньте думки про те, що у Вашому житті немає місця для наснаги і натхнення – місця повно! Але щоб натхнення розгорнулося на всю широчінь, Вам потрібно місце розчистити. Зупинитися і розслабитися – перший крок до такого “прибирання”.

Стрілець ♐

Невже перепочинок від стресу занадто гарний, щоб бути правдою? Можливо, Ви думаєте, що нове пробудження цього дракона – лише питання часу. Але по правді кажучи, бідне створіння, швидше за все, так само стомлене, як і Ви! Настає нова ера, коли Ви і негативне, страшне явище можете нарешті порозумітися і оголосити перемир’я.

Козоріг ♑

Іноді для того, щоб донести думку, доводиться вибрати більш довгий і творчий шлях, а не використовувати якомога менше слів. Наочність – сила! Якщо Вам потрібно трохи більше часу, щоб висловити думки або почуття більш описово, зробіть це. Це необхідно, якщо хтось повинен Вас правильно зрозуміти.

Водолій ♒

Що б Ви змінили в собі, якби могли? Але чи треба Вам щось міняти? Бути кращою людиною, якою ми можемо бути, – не означає повністю фокусуватися на тому, як інші бачать нас з боку. Сьогодні Сонце у Вашому знаку дарує шанс поглянути на себе справжніх – і засяяти!

Риби ♓

Постарайтеся не дивитися на конкретну ситуацію занадто холодно або песимістично. Ви бачите тільки чорне і біле, а між ними – нуль. Але прийняття такої зашореної точки зору – це перший крок до шаблонності, до відмови від натхнення. Щось мотивуюче намагається привернути Вашу увагу. На щастя, воно досить наполегливе!