Зірки інтелекту: найрозумніші знаки Зодіаку

Хто вирізняється розумом і кмітливістю на думку астрологів? “Тонкість так само необхідна розуму, як витонченість – тілу”, – сказав хтось древній. Усі люди, загалом, так чи інакше, забезпечені інтелектом, питання лише в тому, якою мірою вони здатні його розвинути і проявити.

Рак 7 з 10

Раків складно назвати інтелектуалами, а ще вони, так само як Тельці, вважають за краще не хвалитися. Зате, якщо в них запитають поради, вони охоче поділяться тим, що знають, а знають вони багато. А ось вираз “гнучкий розум” до Раків не стосується: щоб ухвалити рішення або зробити якісь висновки, їм потрібно ретельно все зважити. Поспіх же загрожує серйозними помилками.

Риби 7 з 10

Це знак фантазій, мрій і надій. Розум для Риб значно менш важливий, ніж здатність відчувати й уявляти. При цьому вони з легкістю впроваджуються в реальність, якщо того вимагають обставини. А ось освоїти те, що їм зовсім нецікаво, у Риб виходить погано.

Козоріг 8 з 10

Розвиває свій інтелект посиленими стараннями – просто так йому нічого не дається. Навколишні можуть вважати Козорога ботаном, але йому все одно. Головне – робота над собою і постійна боротьба з внутрішньою лінню, сумнівами і невпевненістю. Проблема Козорогів, які досягли висот в інтелектуальній сфері, – в їхній зайвій залежності від авторитетів. Більше самостійності в мисленні, і все буде краще нікуди.

Терези 8 з 10

Так уже виходить, що інтелект Терезів – дуже потужний, як правило – не знаходить належного застосування. Вони могли б гори перевернути таким розумом, але життя так складається, що використовується цей розум у кращому разі в пів сили. Зате поза роботою Терези реалізують себе у всій красі, віддаючись без залишку улюбленим захопленням або пристрастям. І ось там їхній інтелект сяє і блищить.

Діва 8 з 10

Діва – це трудяга, особливо після 25. У ранній юності Діви багато читають, але інформація і мудрість у них не затримуються, зате вони розвиваються емоційно. Вчитися вони теж не хочуть, але, переваливши за 25-річний рубіж, відкривають у собі пристрасть до праці та досягнення цілей. І якщо для цього потрібні знання, вони їх отримують, якщо потрібно попрацювати над інтелектом, роблять і це. Осяяння – це не про Дів.

Овен 8 з 10

Зовнішнє важливіше за внутрішнє, а форма крутіша за зміст. Ось принцип, який часто сповідують Овни. Стосується це й інтелектуальної сфери – у тому сенсі, що Овни роблять ставку на ефекти, а не на ефективність. При цьому схильність до позерства не скасовує того факту, що Овен – природний розумник, який мислить точно і глибоко. Йому б поменше самозамилування і словоблуддя, і все буде просто чудово.

Лев 8 з 10

Лев у головному схожий на Овна – те саме позерство і бажання подати себе крутішим, ніж є в реальності. З Левів виходять чудові піарники – вони блискуче володіють ораторськими навичками, справляють гарне враження і здатні заворожити. Якщо копнути глибше, то все трохи складніше. Лев багато знає, тонко все переживає і вміє робити висновки з того, що з ним відбувається. Але свій справжній розум воліє приховувати за блискітками зовнішніх ефектів.

Водолій 9 з 10

Водолій знає, що буде на фінансових ринках завтра, він може написати пісню за півгодини і спроектувати “розумний будинок” на коліні, але як платити за рахунками, подужати не в змозі. Інакше кажучи, розум Водолія – не прикладний, на поточні, життєві дурниці він розмінюватися не може. Це означає, що без допомоги того, хто поруч, Водолію не обійтися.

Стрілець 9 з 10

Стрільці народжені інтелектуалами. Необов’язково вони мають бути вченими або книжковими хробаками, їхній інтелект і розум стосується всіх сфер життя. Це просто дуже розумні люди, які правильно дивляться на життя і знають, як діяти. Єдине, їм часом бракує гнучкості та сумнівів, сумніви ж теж необхідні іноді.

Скорпіон 9 з 10

Це практичний знак, неконкретні знання здаються йому безглуздими. І справді, навіщо забивати голову тим, що не стане в пригоді в справжньому, повсякденному житті? Водночас Скорпіон здатен захопитися чимось абсолютно екзотичним і покласти себе всього на це. А потім оточуючі дивуються, як людина, що міцно стоїть на ногах, міцна життєвим розумом і ніколи не витає в хмарах, виявляється знавцем африканської поезії, та ще й мовами оригіналу.

Близнюки 9 з 10

Порядок – не про Близнюків. Стосується це і того, що в голові. Життєві та інші знання Близнюків хаотичні й розрізнені. Але, залежно від ситуації, Близнюк використовує ті навички, які найпотрібніші в цей момент. У будь-якому разі тест на ерудованість Близнюки складуть блискуче. Головне – ставити їм конкретні завдання. А найперша перевага представників цього знака – здатність блискавично засвоювати інформацію і приймати правильні рішення.

Телець 9 з 10

Телець не з тих, хто намагається справити враження інтелектом. При першій зустрічі представники цього знака ризикують здатися не надто розумними, проте це ілюзія. Одна з переваг Тельця в тому, що він не намагається бути кращим, ніж є, і, отже, не женеться за зовнішніми ефектами. Тож ви будете приємно здивовані, виявивши, що наївний на вигляд Телець – насправді найрозумніша особистість.

Оригінал