Ось чому Скорпіона неможливо забути

Скорпіон – найпотужніший знак Зодіаку, тому людей, які стикаються з ним, часто охоплює страх. Ви безумовно не захочете конфліктувати з ним. Він – вірний друг і найлютіший ворог. Він не вірить у статус-кво, тому ви або обожнюєте, або боїтеся його.

Будучи цілеспрямованим і орієнтованим на успіх, Скорпіон бачить лише приз, що чекає на нього в кінці шляху. Він зосереджений на тому, чого хоче, і не зупиниться ні перед чим, щоб досягти цього. Якщо Скорпіон покохав вас, він непохитний у своїй відданості й любові назавжди. Його прихильність непохитна, і він буде поруч із вами як у хороші, так і у важкі часи.

Скорпіону нелегко закохатися, але щойно це трапляється, ви можете бути впевнені, що на його серці викарбувано ваше ім’я. Кожна обіцянка, яку він дав, – це намір, який незабаром реалізується.

Коли Скорпіон любить вас, він не приховує своїх почуттів, і не збирається вводити вас в оману заплутаними діями. Він буде присутній у всіх аспектах вашого життя і не дозволить стояти на шляху його любові. Ви повільно, але вірно опинитеся закохані в нього.

Ви можете бути впевнені, що Скорпіон ніколи вас не зрадить. Він гранично чесний у своїх почуттях, і коли він вас полюбить, ви про це неодмінно дізнаєтеся. Скорпіон не витрачає час на випадкові зв’язки. Він визнає лише тривалі стосунки. Він обіцяє вам свою любов тільки тоді, коли хоче бути поруч із вами.

Стосунки з ним непрості. Він випробовує ваше терпіння, перевіряє кордони, руйнує стіни і обеззброює вас, потрапляючи прямо в серце. Він не перестане докладати зусиль, поки ви не відкриєтеся йому і не будете належати йому тілом і душею.

Кохати Скорпіона – заняття не для людей зі слабкими нервами. Однак є в ньому щось таке, що змушує вас ризикнути. Його притягальний і таємничий шарм неповторний, і, як би ви не старалися, ви не можете його забути. Ви безумовно хочете бути об’єктом його прихильності.

Його любов вічна, вона вища за обставини. Скорпіон просто хоче зробити вас своєю і міцно триматися за вас, що б не сталося. Він ніколи не відпустить вас і ви, зі свого боку, не захочете відпускати його.

Оригінал