Знаки Зодіаку в шлюбі – від кращих до гірших

Якщо ви хочете одружитися, вам, можливо, буде цікаво дізнатися астрологічну характеристику жінки, з якою ви збираєтеся прожити життя. Є жінки, які народилися, щоб будувати свій світ навколо вас, і жінки, які просто не помічають, що ви існуєте. Ось які знаки Зодіаку будуть найкращими і не дуже дружинами.

Рак

Якщо ви шукаєте вірність і стабільність, дружина, народжена під знаком Рака, – ідеальний вибір. Жінки-Раки цінують сімейне життя та інвестують у нього свій час, сили й емоції. Вона ніколи не буде брехати вам. Вона – жінка-вовчиця, одна на все життя.

Риби

Жінки-Риби надзвичайно талановиті й люблячі партнери, вони нічого не пошкодують, щоб переконатися, що ви щасливі. Частина її натури прагне самовираження через творчість, а друга частина лине до дітей, яких вона хоче ростити з вами разом. Якщо ви зрозумієте свою жінку-Риби, ви відкриєте для себе квітку неймовірної краси і море розуміння. Риби віддані та розумні.

Терези

Жінки, народжені під цим знаком Зодіаку, надзвичайно приємні. Вони – динамічні мислителі, які ставлять собі довгострокові цілі, що надихають вас. Ви ніколи не будете лаятися з жінкою-Терези, вона звикла отримувати те, чого хоче по-доброму, а не за допомогою маніпуляцій. Жінки-Терези люблять секс і романтику і готові експериментувати.

Телець

Ви виявите, що протистояння з жінкою-Тельцем може позитивно стимулювати шлюб. Жінки-Тельці дуже розумні, тому ви повинні постійно тренувати свій мозок, щоб не відставати від неї. З Тельців виходять дуже віддані і постійні дружини, а також приголомшливі матері ваших дітей.

Водолій

Жінка-Водолій сильна і незалежна, а також приємна і любляча. Єдине, що вам потрібно запам’ятати, – уникайте нудьги у стосунках, вона її не терпить. Крім того, вона дуже прониклива і дотепна, тому вам потрібно відповідати їй.

Козоріг

Дім, бізнес і діти – важко сумісні речі, але жінка-Козоріг впорається з усіма ними з витонченістю. Коли ви одружуєтеся з жінкою-Козорогом, ви одружуєтеся з порядком і розкладом. Це дуже організована жінка, але справжній диявол у ліжку.

Близнюки

Жінки-Близнюки – одні з найбільш люблячих дружин, яких ви коли-небудь зустрічали. Поки, звичайно, її інтереси не зміняться. Дружина-Близнюки – дуже різнобічна натура. Вона креативна, віддана і прив’язлива, але часто показує і свій темний бік – примхи, невпевненість і поверховість.

Скорпіон

Дружина-Скорпіон, безсумнівно, проявить у вас найкращі якості. Однак ви повинні твердо стояти на ногах і мати сильний характер, тому що ця жінка вимагатиме від вас більше, ніж ви можете дати. Проте, загалом, її схильність встановлювати високу планку може спровокувати вас працювати над собою. Вона не залишиться в боргу. Скорпіони – вправні коханці в ліжку, з ними ви ніколи не засумуєте.

Діва

Ви маєте бути створені для ролі чоловіка, якщо хочете одружитися з дівчиною-Дівою. У неї чудове уявлення про те, що правильно і що неправильно, і, хоча це може спрацювати для неї, це може не завжди працювати для вас. Іноді простіше погодитися з нею і сказати: “Так, дорога”. Якщо ви хочете скористатися її неймовірною здатністю любити й обожнювати вас, вам потрібно пристосуватися до неї.

Лев

Вона віддасть вам усе, що в неї є, проте стежте за її перепадами настрою. Її злети і падіння сумно відомі, і, якщо вона не отримує те, чого хоче, вона може зірватися. Можливо, ви чули вислів: “Ми робимо боляче тим, кого любимо”? Тож, якщо ви – той, кого вона кохає, тоді приготуйтеся до ударів, бо ця пані не розмінюватиметься ні на що менше, ніж вона хоче і коли вона цього захоче.

Овен

Жінка-Овен чудова, красива і чарівна. Вона також амбітна і впевнена в собі. Як дружина, вона неймовірно віддана, але вона очікує плати за цю відданість, і, якщо ви не запропонуєте їй ідеальні умови для шлюбної угоди, вона першою залишить вас.

Стрілець

Жінки-Стрільці приголомшливі, поки роблять те, що хочуть. Вони бажають свободи більше, ніж відданості, і, хоча вони вірні й уважні партнери в шлюбі, їх набагато більше цікавлять власні творчі плани. Жінки-Стрільці – прекрасні партнери, якщо ви можете впоратися з їхніми дивацтвами.

Оригінал