3 знаки Зодіаку, які не вміють зберігати чужі секрети

У той час як деяким друзям ми можемо довірити свої найпотаємніші таємниці, у кожного з нас є друг, який просто не може не зіпсувати вечірку-сюрприз. Причини, які заважають цим людям тримати язик за зубами різні, але результат один — ваша таємниця перестає бути таємницею.

Отже, 3 знаки, яким краще не довіряти секрети:

Стрілець

Будучи філософами, Стрільці завжди зосереджені на істині. Вони хочуть докопатися «до суті». Ці яскраві, активні та харизматичні особистості відомі своїм умінням розповідати цікаві історії, а також любов’ю все перебільшувати і драматизувати.

Не діліться з ними таємною інформацією, тому що якщо ваша історія здасться їм достатньо цікавою, вони не зможуть нею не поділитися.

Близнюки

Близнюки — класичні пліткарі, абсолютно нездатні тримати язик за зубами. Їхня планета-покровитель — Меркурій, тому їм так сильно хочеться з кимось поговорити. Хоча вони і є душею будь-якої компанії, їх не можна залучати до планування великого сюрпризу. Справа не в тому, що вони хочуть його зіпсувати, їм просто подобається грати за своїми правилами.

Так, вони обережно поводяться з серйозною інформацією, але якщо вона здасться їм кумедною, вони зірвуться.

Діва

Дів також захищає Меркурій, а тому вони дуже люблять «потріпатися». Діви схильні брати активну участь у житті інших людей. Ось тільки часто вони схильні до егоїзму. Якщо вони збираються вам допомогти, то вам доведеться грати за їхніми правилами.

А якщо ви не погодитеся слідувати плану Діви, вона всім розповість про те, як некоректно ви себе повели. Це включає в себе і розкриття всіх ваших секретів для пояснення суті справи.

Оригінал