Гороскоп на 29 серпня

Овен ♈

Навіть короткий маршрут із точки А до точки Б може приховувати чимало несподіванок. Хто знає, що може статися! Зазвичай, нічого не буває. Але зараз будь-які затримки та несподіванки на шляху слід сприймати як частину процесу. Ви легко з ними розберетеся та прибудете вчасно.

Телець ♉

Немає нічого поганого в тому, щоб посісти друге місце або отримати срібну медаль. Звісно, ​​мета – завжди перемога. Але іноді того, хто прийшов другим, сприймають навіть доброзичливіше за переможця. Не засмучуйтесь, якщо досягли не зовсім того, чого хотіли. Питання, куди рухатися з цього місця.

Близнюки ♊

Умілі художники знають, як змішати два кольори та отримати третій. Намалювати реалістичну картину, тримаючись стандартної палітри, не вдасться. Щоб поліпшити своє становище, Вам потрібно однаково проявити чуйність і рішучість – і додати в цю суміш дещицю прозорливості!

Рак ♋

“Відпусти і забудь!” Такі поради вселяють сумніви і тривогу. Відпускати щось тільки тому, що цього хоче ще хтось, рідко буває приємно. З іншого боку, якщо ця людина має рацію, ми потім будемо раді, що послухалися. Зараз світила підтримають Ваше рішення відпустити шматочок минулого. Дослухайтеся до них!

Лев ♌

Антична богиня правосуддя носить на очах пов’язку. Це символізує і справедливе ставлення до друзів і ворогів, багатих і бідних. Зараз наведення справедливості у Вашому світі опиниться у Ваших руках. Виявіть більше чуйності, розуміння, емпатії.

Діва ♍

Ви можете опинитися в ситуації, коли треба віддати максимум, щоб досягти бажаного результату. Чужі очікування лише посилюють ситуацію. Але якщо Ви досягнете одного, чи не буде відразу досягнуте інше? Не хвилюйтеся про те, що подумають інші. Якщо Ви самі задоволені своїм результатом, з великими шансами ними будуть задоволені й інші зацікавлені особи.

Терези ♎

“Здоров’я, багатство, щастя”. Ось три речі, яких варто побажати, якщо Вам зустрінеться джин. Але чи справді “щастя” тут не зайве? Хіба Ви не станете щасливими, якщо чудово почуватиметеся? Хмм. А ось матеріальне багатство у питанні щастя відіграє другорядну роль – і сьогодні Ви це зрозумієте.

Скорпіон ♏

“Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити. І дай мені мудрість відрізнити одне від одного” (Фрідріх Етінгер). Остання частина цієї молитви зараз як ніколи є актуальною для Вас. Зосередьтеся на тому, що вам підвладне, і не витрачайте сили на те, що не можете контролювати.

Стрілець ♐

Часом тягар сумнівів як ніщо інше підштовхує нас прийняти рішення. Іноді дещиці невпевненості достатньо, щоб направити нас у певному напрямку. Зараз Вам потрібно ухвалити, окрім рішення, ще й той факт, що попереду чекає невідомість. Але інтуїція підказує, що в ній на Вас чекає щось дуже гарне!

Козоріг ♑

Вміння зрозуміти, коли щось завершено – окремий талант. Ті, хто працює з цементом та бетоном, особливо в курсі цього. Художники – теж. Пам’ятайте, що досконалість недосяжна, і якщо щось вийшло добре – цього досить. Будьте готові залишити працю і починайте милуватися своїм шедевром!

Водолій ♒

Кожен із нас носить власну емоційну гирю на нозі. Часом ми там звикаємо до її ваги, що починаємо полірувати і плекати цей вантаж! Відпустивши частину минулого, Ви виявите на її місці дірку. Саме тому так важливо зосередитись не на дискомфорті, а на почутті звільнення, яке це принесе.

Риби ♓

Дуже важливо припиняти негативні емоції у зародку. Якщо Ви знаєте, що не хочете відчувати гнів та обурення, уявіть інше почуття, яке хотіли б пережити. Постарайтеся викликати в себе цю емоцію і поринути у неї. Така вправа дуже корисна, повірте!