Фатальні жінки за знаком Зодіаку

Є жінки, що володіють внутрішнім магнетизмом, неперевершеним шармом, який зводить чоловіків з розуму. До таких належать представниці п’яти знаків Зодіаку.

Вони можуть змусити будь-кого зробити божевільні вчинки. Вони розбивають серця і знають про власну силу. Вони – справжні королеви, які мають владу над цим світом. Отже, перед вами п’ятірка фатальних жінок за знаком Зодіаку.

Терези

Жінка-Терези справляє враження тихої, скромної і поступливої дівчини, але це всього лише обман. Терези з тих, хто “м’яко стелить, та жорстко спати”. Уся ця скромність, довірливість, легкість – проста маска, під якою ховається жорстока дияволиця.

Вона граючись і сміючись зачарує вас, заманить у капкан і змусить виконувати всі капризи. Це дуже підступна жінка, від якої не знаєш чого очікувати. Чому так? В її арсеналі хитрість, інтуїція, сльози, лестощі та маніпуляції – зброя справжньої хижачки, за допомогою якої вона домагається своїх цілей.

Овен

Кипуча енергія Овна підштовхує її до імпульсивних вчинків. Її кохання – це вогонь, після якого залишається одне згарище. Якщо вона запримітила вас, ваші шанси врятуватися мізерно малі. Вона прекрасно відчуває обстановку і вміє пристосовуватися: поки вона грає з вами, вона буде найкращою.

Вам імпонують стервозні та істеричні особи? Вона стане такою. Ви обожнюєте ніжних і сімейних? Вона якраз така. Вас надихають божевільні й азартні? Так, це про неї. Жінка-Овен може бути різною, і повірте, якщо вона захоче, ви назавжди віддасте їй своє серце.

Телець

Жінка-Телець має вроджену харизму, мудрість, потужну енергетику, розвинену інтуїцію і неземну красу. У натовпі чоловіків така з легкістю визначає потенційну жертву і не зволікає. Навколо неї багато шанувальників і залицяльників, але вона вибирає лише того, хто зміг пробудити в ній пристрасть. Жінці-Тельцю достатньо одного погляду, щоб зачарувати чоловіка, і одного слова, щоб він кинув світ до її ніг.

Лев

Левиця – горда жінка, яка шукає собі гідного супутника. Вона ніколи не подивиться на звичайного чоловіка. Поруч із нею може бути щонайменше цар – красивий, самовпевнений, цілеспрямований лідер. Вона не грає роль: гордість, зарозумілість і царські манери в неї в крові. Неповторна риса Левиці – багатий внутрішній світ і жіноче начало. Ця жінка чудово знає про свої здібності і відмінно ними користується.

Скорпіон

Скорпіон – жінка, якій підвладне руйнування і відродження. Вона має необмежену жіночу силу і колосальну енергетику. Одним лише поглядом вона здатна викликати хвилювання, страх, любов, ненависть, біль, пристрасть.

Перед її чарами насилу встоїть навіть чоловік-Скорпіон. Така жінка з легкістю заманює чоловіків і керує ними. Вона спокуслива і в спідниці, і в спортивних штанях, бо справжню сутність не сховаєш.

Оригінал