Три знаки Зодіаки, які у квітні дізнаються багато нового про кохання

Овен

Овни імпульсивні і люблять гострі відчуття переслідування. Вони також неймовірно вперті, тому, якщо вони хочуть когось, вони зроблять все можливе, щоб переконатися, що це їхня людина. Однак це може призвести до того, що Овни стануть трохи нетерплячими у своїх намаганнях. Овни можуть виявитися занадто наполегливими і відштовхнути ту саму любов, за якою вони так прагнули побігти в першу чергу.

У квітні 2023 року Овни дізнаються, що хорошим речам, особливо коханню, потрібен час і плекання, щоб вирости. Цього місяця Овни нарешті зрозуміють, що не можна нав’язувати стосунки силою. Овни навчаться діяти більш цілеспрямовано, коли справа доходить до романтики, і цінувати повільний процес пошуку коханої людини.

Рак

  Занадто довго Раки розглядали кохання як рятівну благодать. Раки часто вступали у стосунки, де вони брали на себе роль рятівника, прогинаючись до тих пір, поки не ламалися заради партнерів або ситуативних зв’язків і всіх, хто не був зацікавлений у власному порятунку.

  Рак абсолютно виснажений спробами витягнути інших нагору, особливо коли це тільки тягне їх донизу. У квітні 2023 року Раки нарешті побачать, що відмова від себе не є актом любові, як вони колись вважали. Правда полягає в тому, що інші не створені для того, щоб рятувати, вони створені для того, щоб любити. І в цьому місяці Раки нарешті почнуть це розуміти, і в результаті їхнє особисте життя буде розвиватися чудово.

  Діва

   Діви досить специфічні, і це може проявлятися в гіперкритичності, як до себе, так і до інших. Особливо це стосується тих, з ким вони зустрічаються. Замість того, щоб подумати про те, що вони можуть любити в іншій людині, вони шукають недоліки, ознаки того, що хтось несумісний з ними.

   Проблема такого підходу полягає в тому, що якщо людина постійно шукає щось погане, вона майже гарантовано це знайде. У квітні 2023 року Діва потроху почне розуміти, що мати стандарти – це одне, а бути занадто критичним – зовсім інше. У цьому місяці Діва почне любити з позиції достатку, надії, позитиву. Якщо Діва перебуває у стосунках, вона помітить, що їхнє партнерство стає глибшим і більш повноцінним завдяки цьому. А якщо вони самотні, то Діва отримає набагато більше задоволення від побачень. Ніхто не ідеальний. Але це ніколи не було умовою для того, щоб бути гідним кохання.

   Оригінал