Знаки Зодіаку і схильність до депресії

Овен

Ви славитеся своїм оптимізмом і швидко забуваєте все погане, що трапляється в житті. Ви встаєте на ноги, збираєте волю в кулак і продовжуєте шлях навіть після найсильніших штормів і ураганів. Ніщо і ніхто не в змозі зупинити вас або зламати! Ви не впустите депресію у своє життя легко і просто. Для цього необхідно щось надзвичайне, але і з цим — з часом успішно впораєтеся.

Якщо ви впадаєте в стан депресії, то віддаєте перевагу «втопити» її в алкоголі, однак і це дуже швидко набридає. На ваш погляд, найкращий засіб від депресії — це вийти з депресії. І ви це вмієте, як ніхто інший. Овен борець за вдачею і навряд чи дозволить якимось стражданням перемогти себе.

Телець

Ви твердо стоїте на землі, тому мало що може кардинально і надовго зіпсувати настрій. Ви сильні, наполегливі і нікому не дозволяєте порушувати свою стабільність. Ви уникаєте ситуацій і людей, які викликають занепокоєння і можуть вибути ґрунт з-під ніг.

Однак легко впадаєте в депресію, якщо вас змушують вносити серйозні зміни у своє життя, тому що консервативні і недостатньо гнучкі. Як тільки ви відчуваєте, що йде земля з-під ніг, впадаєте в стан тяжкої депресії. У такі моменти найкраще зробити паузу і відійти якомога далі від людей, які вас турбують. Якщо все зайшло надто далеко, не виключено, що доведеться з ними попрощатися назавжди.

Близнюки

Вам подобається рухатися, тусуватися, спілкуватися, тому у депресії — жодних шансів. Вона за вами просто не вженеться! Вроджені почуття гумору і смішливість, а також цікавість є найкращими ліками проти смутку і рефлексії. Ви вмієте сміятися над собою і своїми страхами, як ніхто інший.

Однак, оскільки ви намагаєтеся все і всюди встигнути, нерідко забуваєте про власні потреби: пропускаєте сніданок і обід, вживаєте нездорову їжу і т.д. Такий спосіб життя не може не позначитися на здоров’ї. У першу чергу страждає нервова система, що може призвести до депресії.

Рак

Ви — занадто чутливі, тому потребуєте самоти час від часу, щоб залікувати рани в тиші і спокої. Іноді, однак, це не представляється можливим, тому негатив — накриває з головою. А оскільки ви досить закриті і тримаєте все в собі, депресія — тут як тут. Тому рекомендується дуже уважно стежити за собою, щоб вчасно піти, коли відчуваєте, що не в стані з усім впоратися.

Якщо ви цього не зробите, то депресія гарантована. Тому намагайтеся при будь-якій можливості збігати на природу — це найкращі ліки для вас.

Лев

Кожен день для вас — це нова можливість для успіху і досягнень, але, коли цього не відбувається досить тривалий час — навіть Лев може впасти в депресію. Невдачі, помилки, промахи, — все це сприяє поганому настрою і самим похмурим думкам. А там і до депресії недалеко. Ви дуже метеочутливі, тому погано себе відчуваєте взимку або в похмуру погоду. Річ у тому, що Лев не може жити без сонця. Ваш порятунок від депресії — це кілька сонячних днів або відпустку на морському березі жарким літом. Всього кілька днів — і депресії, як не бувало. Чим більше сонця у вашому житті, тим радісніше, впевненіше і чарівніше себе відчуваєте. Так що стережіться хмар і сірих днів — це ваші перші вороги.

Діва

Як можна впадати в депресію, коли у вас купа проєктів, завдань і роботи? На неї просто не повинно залишатися часу. Діва дійсно так зайнята, що не мала б впадати в депресію. Однак саме багатозадачність і нескінченна робота викликають у неї тривожні думки і депресію. Ви повинні дбати не тільки про роботу і обов’язки, але і в першу чергу про себе. Втома — ось, що вас губить, викликає депресію. Так що намагайтеся не навантажувати себе занадто сильно, тому що рано чи пізно звалитесь без сил.

Не забувайте, що ви в себе одні, тому бережіть і плекайте. Як тільки відчуєте втому, відпочиньте. Не забувайте, що всю роботу все одно не переробиш, і робота, як відомо, не вовк — у ліс не втече.

Терези

Ваша вроджена схильність до рівноваги і гармонії допомагає не впадати в крайнощі і досить легко балансувати між ними. Депресія для вас не в новинку, але, схоже, справляєтеся з її формою набагато легше, ніж інші. Вам подобається балувати себе і інших, і ви завжди шукаєте позитивне і світле в будь-якій ситуації.

Коли дисгармонія і чвари починають турбувати — краще усамітнитися, щоб відновити сили і рівновагу. Побалуйте себе чим-небудь приємним або помилуйтеся чимось гарним, що робить вас щасливими.

Скорпіон

У глибині душі ви нехтуєте власною слабкістю, як і слабкістю інших людей. Ось чому завжди намагаєтеся бути сильними і справлятися з будь-якими завданнями, якими б вони не здавалися нездійсненними. Зовні ви завжди холодні, стримані, крім того — відмінно контролюєте себе. Правда, не завжди: коли вже надто дістануть — можете і «вкусити».

Всередині вас можуть бушувати бурі і урагани найбільш суперечливих почуттів, але ніхто цього навіть не помічає. Однак якщо цей стан триватиме довго, ви можете впасти в депресію, про яку навіть не будете підозрювати. Тому намагайтеся запобігати подібним ситуаціям: балуйте себе приємними речами і заняттями, а також тримайтеся подалі від людей і ситуацій, які вас турбують.

Стрілець

Ви завжди активні, постійно в русі, тому якщо і можливі проблеми — то лише через надмірний оптимізм, а не через депресію. Нудьга і одноманітність — ось що вам допікає і по-справжньому дратує. Намагайтеся з гумором ставитися до будь-якої ситуації і точно так само з неї виходити. Посміхайтеся як можна частіше — це ваш порятунок. Важливо зайняти себе чимось новим і незвіданим, що є кращим профілактичним засобом від депресії. Розширюйте свій кругозір, подорожуйте, мрійте та досягайте поставлених цілей.

Козоріг

Ви дуже дисципліновані і відповідальні. І на роботі, і в родині — берете на себе більше обов’язків, ніж інші. Причому абсолютно добровільно і не зображаючи з себе жертву. Плюс до всього нерідко ви є батьками для своїх батьків. Постійне занепокоєння і занадто багато зобов’язань — це гарантований стрес. А тривалий стрес може привести вас до депресії, особливо якщо навколо хаос і плутанина.

Щоб подолати це, необхідно більше бувати на природі і оточувати себе тваринами. Фізична робота, а також творчість — ось джерела енергії для того, щоб рухатися далі.

Водолій

Ви занадто гостро реагуєте на стресові ситуації, особливо коли все йде не так, як планували. Коли ви не можете вирішити якусь проблему, попри всі зусилля і старання, то просто йдете в себе і ні з ким не розмовляєте. Депресія і психосоматичні захворювання часто є результатом нереалістичних очікувань і завищених вимог до себе.

Важливо вчасно відчути, що ваші «батарейки» сідають. Як тільки це трапляється, йдіть подалі від людей і ближче до природи. Свіже повітря і ласкавий вітер розвіють усі ваші важкі думки.

Риби

Ви дуже емоційно реагуєте на ситуації, на які інші люди навіть не звернули б уваги. При цьому без будь-яких роздумів і здорової логіки. Ось чому часто стаєте жертвою депресії, яка наздоганяє кожен раз, коли руйнуються мрії і надії.

Ви можете провести роки в стані апатії, без всякого бажання рухатися або йти вперед. Дуже важливо не залишатися на самоті в моменти, коли вам важко. Підбирайте таких друзів, які будуть підтримувати вас і надихати. Робіть те, що любите і не закривайтеся у будинку, це ваш порятунок від депресії.

Оригінал