Безнадійні романтики по знаку Зодіаку

Незважаючи на те, що ми живемо в дуже жорсткому світі, в ньому є ще місце для романтиків – а ці п’ять зодіакальних знаків особливо безнадійно романтичні. Звичайно, їх небагато, і їхню натуру часом складно розпізнати. Але якщо ви в них вдивитеся, то побачите, наскільки вони легкі, добродушні і буквально жити не можуть без любові.

Телець

Впертий, Телець ніяк не асоціюється з думками про неземне кохання, але він це і не показує. Так, люди цього знака – досить складні особистості, але коли вони закохані, то стають зовсім іншими. Вони хочуть проводити весь свій час з обранцем (обраницею), обсипати їх подарунками і навіть дістати будь-яку зірку з неба. Закоханий Телець – це приголомшливе видовище, це майже як зустріти на своєму шляху справжнісінького, чарівного єдинорога.

Рак

З усіх знаків зодіаку найромантичнішим є Рак. Рак не тільки любить стан закоханості, а й постійно піклується про всіх, хто йому дорогий, часом до гіперопіки. Це не означає, що кохання Рака дивне, просто воно дуже сильне, міцне і довготривале. Це саме те, на що від народження запрограмовані його голова і серце.

Діва

Ви можете думати про Діву, як про найстриманіший і найхолодніший знак зодіаку, якому недоступне почуття кохання – але це не зовсім так. Саме така закритість Діви свідчить про те, що представники цього знака здатні любити і піклуватися. У них одне з найніжніших і найромантичніших сердець, і в стосунках Діви здатні розкритися, щоб все це показати своєму партнеру.

Терези

Терези люблять триматися на відстані й промацувати ґрунт, перш ніж вони з головою пірнуть у романтичні стосунки. Навіть коли Терези разом із партнером, і вони обидва пристрасно закохані, цей знак все одно буде трохи насторожі, щоб повністю переконатися у своїй безпеці. Терези вміють дуже міцно і довго кохати, хоча зовні вони не виявляють і половини своїх почуттів – ви можете прожити все своє життя з такою людиною і навіть не знати про те, як до нестями вона вас кохає.

Риби

Закохані Риби моментально тануть від своїх почуттів, і з ними можна робити все що завгодно. Риби вміють любити, до того ж так міцно і безоглядно, що будь-який розрив стосунків для них – це вселенське горе. Якщо інші люди намагаються швидко позбутися стану розбитого серця, Риби будуть ще довго оплакувати загублене кохання. Кохати ризиковано, і Риби це знають, але вони постійно йдуть на цей ризик, анітрохи не замислюючись про наслідки.

Оригінал