Що може підняти настрій різним знакам Зодіаку

Чи в курсі ви, що існують дуже ефективні способи підняти настрій кожному зодіакальному знаку? Ви не повірите, але астрологія дійсно може дуже багато чого розповісти нам про самих себе і про тих, з ким ми спілкуємося в повсякденному житті.

Овен

Щоб підняти настрій Овнам, вам потрібно знайти спосіб їх чимось здивувати. Запросіть їх на спонтанне побачення, сходіть на баскетбол або іншу спортивну гру. Усе те, що розбавляє рутину, бадьорить і радує представників цього знака.

Телець

Ідеальний спосіб розвеселити Тельця – це зачепити його почуття. Купіть букетик квітів, зробіть плейлист з його улюбленими мелодіями, приготуйте його улюблену їжу, запаліть свічки і обов’язково міцно обійміть! Така турбота допомагає їм розслабитися і звільнитися від стресу.

Близнюки

Іноді, все що потрібно для Близнюків, щоб підняти собі настрій – це відчувати, що вони потрібні, вони цікаві, і їх слухають. Обов’язково вислухайте всі їхні монологи, даючи щирий зворотний зв’язок, і їм стане набагато веселіше.

Рак

Хочете змусити Рака розвеселитися? Тоді обов’язково дайте йому зрозуміти, наскільки він вам дорогий. Раки люблять, коли їм приділяють багато уваги. Надішліть милу картинку, приємне повідомлення або просто зателефонуйте і скажіть, що скучили.

Лев

Коли ви захочете порадувати Лева, просто зробіть йому щедрий комплімент. А якщо в нього є якийсь талант, попросіть його продемонструвати. Почувши похвалу, Леви підбадьоряться духом і почуватимуться набагато впевненіше.

Діва

Бажаєте підняти настрій Діві? Придбайте їй те, про що вона давно мріяла, але не могла собі дозволити або просто відкладала на потім. Так, вона протестуватиме і намагатиметься відмовитися від подарунка, але потай вона буде дуже задоволена.

Терези

Люди цього знака терпіти не можуть перебувати в поганому настрої, тому немає необхідності докладати багато зусиль, щоб його поліпшити. Просто похваліть Терезів за їхні досягнення, таланти, успіхи або за те, який вони мають чудовий вигляд.

Скорпіон

Змусьте Скорпіона сміятися – щиро і від душі реготати. Такий трюк допоможе людям цього знака припинити сприймати світ надто похмуро і серйозно. Крім того, нагадайте Скорпіону про найпростіші задоволення: наприклад, про прогулянку на природі або купання в річці.

Стрілець

Нові місця, нові події завжди можуть підняти настрій Стрільцям. Якщо ви поки що не можете вирушити з ними в подорож, тоді попросіть їх розповісти про недавні поїздки, поділитися враженнями і показати фото.

Козоріг

Просто дозвольте Козорогам від душі виговоритися. Людям цього знака загалом може зовсім і не знадобитися ваша порада про те, як розв’язати проблему або виправити ситуацію. Однак їм необхідно озвучити те, що їх турбує. А рішення прийде саме.

Водолій

Порадуйте Водолія: дайте йому час побути наодинці із собою. На перший погляд, це може виглядати дивним, адже цей знак воліє перебувати в компанії людей. Однак, щоб підняти настрій, йому також потрібен час самотності та перебування в особистому просторі. Через деякий час запропонуйте йому прогулятися в парку, піти на пляж або піднятися в гори.

Риби

Продемонструйте Рибам будь-які романтичні жести. Наприклад, подаруйте їм власноруч зібраний букет квітів, напишіть зворушливі любовні записки і розкладіть їм по кишенях. Ну або ж зробіть якусь роботу по дому. Для Риб це теж романтичний жест.