Гороскоп на 23 травня

Овен ♈

Можливо, Вам доведеться повернутися до чогось, що Ви вважали закінченою справою. Що за туга! Але ж обставини змінилися. Ви тепер в більш вигідному становищі – і цим потрібно користуватися. Зараз у Вас є всі причини для оптимізму замість песимізму.

Телець ♉

Здається, Вам доведеться витягувати максимум користі з мінімуму інформації – але на ділі інформації цілком достатньо. Не дозволяйте сумнівам перешкодити Вам зробити сміливий крок в обраній сфері. Якщо здається, що Ви поки не готові, то це тільки здається. Не відкладайте те, що цілком своєчасно.

Близнюки ♊

Може здатися, що Ви відправили запит Всесвіту, Всесвіт передзвонив – а Ви не чули дзвінка. І тепер допомогу, яка призначалася Вам, отримують інші люди! На щастя, скоро Ви виявите, що не забуті. Просто наберіться терпіння.

Рак ♋

Деякі люди можуть пів години пояснювати, як клеїти марку на конверт, і самі не розуміють, що повторюються раз за разом. Ми завжди цінуємо лаконічність. Ви зможете побудувати конструктивну розмову, якщо перестанете ходити довкола і покажете, що чекаєте від іншої сторони того ж самого.

Лев ♌

У Вас додасться роботи, але нові зобов’язання виявляться в радість. Ці зміни – явний знак прогресу. Доведеться, звичайно, дещо поміняти, дещо перебудувати. Постарайтеся зрозуміти, наскільки краще Ви контролюєте ситуацію, коли міняєте звичний режим на щось нове й краще.

Діва ♍

Прийшов час прибрати ногу з педалі газу! Зовсім зупиняти рух не варто, але Ви однозначно краще зрозумієте своє місце в поточних обставинах, якщо перестанете так багато вимагати від себе і ситуації. Це особливо правильно для відносин, в яких останнім часом намітилася неясність.

Терези ♎

Пам’ятати, що у троянд є шипи – значить бачити обидві сторони будь-яких обставин. З іншого боку, можна зрозуміти це так: не навіть у троянд є шипи, а навіть серед шипів ростуть троянди! Деякі сили перешкоджають Вашому просуванню вперед – але вони ж допомагають Вам стати міцнішими!

Скорпіон ♏

Ми знаємо, що природа не терпить порожнечі і заповнює вакуум тим, що нам потрібно. Часом, правда, ми не відразу розуміємо, що потребували саме в цьому. Іноді доводиться почекати заповнення вакууму. Якщо здається, що у Вашому житті чогось не вистачає, просто наберіться терпіння.

Стрілець ♐

Маленькій дитині собака може здатися величезною, як кінь… а то і як динозавр. Дорослий між тим з висоти свого росту не розуміє, чого дитина там злякалася. Спробуйте і Ви піднятися над своїми страхами. Нічого жахливого або небезпечного в Вашому житті не відбувається, повірте.

Козоріг ♑

Всі хочуть відчувати себе затишно і безпечно, але коли це трапляється, ми починаємо підозрювати підступ. Ми боїмося і переживаємо, що ми щось упустили, що стабільність ось-ось завалиться, як картковий будиночок. Постарайтеся чесно оцінити, наскільки насправді Ваш світ стабільний, а страхи – безпідставні.

Водолій ♒

Ваша здатність заглядати в майбутнє і точно його передбачати воістину вражає. Ви завжди знаєте, коли напали на слід чогось нового і незвичайного. Однак інша людина, можливо, не готова прийняти прийдешнє так само охоче, як Ви. Допоможіть йому або їй зрозуміти, як можна увійти в нове разом.

Риби ♓

Бажання бачити людей щасливими може привести до того, що Ви багато уваги приділяєте їхнім потребам і мало – своїм власним. На щастя, в потрібний момент спрацює внутрішня сигналізація, і Ви зрозумієте, що баланс порушений. Жорстокість як шлях до доброти, може, і не вихід, але як мінімум навчіть ближнього піклуватися про себе самостійно.