Кращий спосіб зачарувати його — відповідно до знаку Зодіаку

Овен

Овну подобається бути чиїмось трофеєм. Він воліє спочатку сходити на побачення, а вже потім зайнятися любов’ю. Крім того, він очікує, що ви будете віддавати йому належне і захоплюватися ним, перебуваючи в компанії інших людей. Овен терпіти не може, коли ви фліртуєте з іншими чоловіками.

Телець

Всі Тельці це чудові коханці. Найбільше їм подобається смачно повечеряти, а після — бути зацілованими вами з голови до п’ят. Переконайтеся в тому, що все навколо обставлено розкішними речами і у кімнаті панує спокійна атмосфера — за це вас чекатиме винагорода. Тельцям не подобається спати в чужому ліжку.

Близнюки

Всі ті дівчата, які продовжують закохуватися у представників цього знака Зодіаку, не засмучуються, коли усвідомлюють, що навіть попри їхнє провокаційне вбрання, багато Близнюків не дуже цікавляться сексом. Перед сексом Близнюкам подобається фліртувати і вести дотепні розмови. Як тільки ви затягнете такого чоловіка до себе в ліжко, перед вами з’явиться нове випробування — змусити його довіритися вам. Враховуючи його цікаву натуру, один з можливих способів зробити це — завжди тримати його в стані невирішеної ситуації.

Рак

Якщо вас приваблюють представники сузір’я Рака, будьте готові грати за правилами його его. Це найбільш вимогливі чоловіки у всьому зодіакальному ряду. Вони жадають фізичного контакту, любові і емоційних гарантій. Ви повинні постійно демонструвати і доводити йому свою любов. Це означає, що вам доведеться виконувати дані йому обіцянки. Раку потрібно мати можливість довіряти вам, інакше у вас у відносинах не буде жодної еротичної свободи.

Лев

Якщо ви зустрічаєтеся з чоловіком-Левом, намагайтеся постійно говорити йому компліменти і будьте гранично чесними. Хваліть його дивовижні здібності, що дозволяють йому заробляти великі гроші. Переконайтеся в його впевненості в тому, що ви вважаєте його генієм. Левам подобаються люди, які їм лестять. Ніколи не критикуйте цього чоловіка, тому що так ви безумовно можете забути про секс з ним.

Діва

У більшості випадків Діви схиблені на контролі. Найчастіше вони створюють собі якийсь вигаданий світ і живуть в ньому. Як правило, це дуже прагматичний світ, є ідеальним місцем для досягнення своїх довгострокових цілей. Ніщо не збуджує Дів сильніше, ніж ідея прихильності. Уникайте занадто відвертих нарядів, тому що Діви цього не оцінять.

Терези

Чоловіки, народжені під цим знаком, відрізняються вродженим почуттям гумору, буквально запрограмованим на досягнення будь-якої форми близькості. На те, щоб отримати від них чесну відповідь, у вас можуть піти тижні. Це свого роду захисна реакція, тому що Терезам не подобається, коли люди добираються до них надто близько. Ці чоловіки люблять проявляти ініціативу і дуже швидко втрачають свій інтерес до людини, яку не можуть контролювати або для якої їм не потрібно занадто старанно намагатися.

Скорпіон

Скорпіонами рухає ревнощі. Їм потрібна дівчина, яку хочуть інші чоловіки. З іншого боку, ви можете бути бідними, вагітними та навіть бути об’єктом чуток, але якщо він вважає, що ви бажані, він так просто не відчепиться.

Стрілець

Ці чуттєві створіння люблять їжу і напої, парфуми і все, що добре пахне. Але вони терпіти не можуть ревнощі і спроби їх контролювати. А ще їм подобається виглядати неприступними. Оскільки цей знак є символом подорожей, не варто окремо згадувати, що цьому чоловікові сподобається планування якоїсь поїздки. Відмінною ідеєю буде спокусити його в поїзді або в готелі. Крім того, Стрільці обожнюють екзотичні місця, такі як пустель і гірських вершин.

Козоріг

Найкомфортніше Козорогові тоді, коли він переконаний, що у нього є вся необхідна від вас підтримка і ваше нерозділене кохання. Одне лише ваша присутність в потрібний час і в потрібному місці вже буде підвищувати вашу цінність для цього чоловіка. Козороги люблять розкіш, тому запропонуйте прикрасити його квартиру і він тут же почне вважати вас дуже сексуальною.

Водолій

Кращий сценарій для Водолія це посиденьки за тривалою бесідою з тим, кого вони люблять. Йому подобається говорити про себе і свої довгострокові цілі, тому переконайтеся, що розділяєте його ентузіазм щодо планів на майбутнє. Чоловіки, народжені під цим знаком Зодіаку люблять усе, що знаходиться на межі моди або культури. Якщо ви одягаєтеся зі смаком, Водолій точно вас помітить.

Риби

Риби готові поділитися з вами всім, навіть грошима, тому що вірять, що мати загальний банківський рахунок це дуже сексуально. Проте в емоційному плані Риби є дуже невпевненим у собі знаком. Вам потрібно постійно переконувати їх у тому, що вони стоять у вас на першому місці.

Оригінал