Знаки Зодіаку: чому ви не завжди себе любите

“Я себе не люблю”. Цю руйнівну фразу можна почути від абсолютно різних людей. Але ж щасливе життя абсолютно неможливе без любові до самого себе. Що може з цього приводу сказати астрологія?

Овен

Відверто кажучи, важко повірити, що у вас можуть виникати сумніви в собі. Однак ви схильні захоплюватися порівнянням себе з іншими. Ваша конкурентна натура весь час вишукує те, чого у вас нібито немає. Зупиніться і постарайтеся зосередитися на тому, чого ви вже досягли. Ви будете приємно здивовані, що насправді ви дуже успішні.

Телець

Від Тельця можна почути фразу “Я себе не люблю” тільки тоді, коли все навколо безпечно і стабільно. Вам подобається, коли все йде за планом, і в цьому немає нічого поганого. Але в період змін ви перебуваєте в стані турбулентності, і вся ваша впевненість випаровується, а разом із нею самооцінка і любов до себе.

Близнюки

Ви думаєте, що у вас мають бути відповіді на всі ваші запитання – і тільки тоді ви зможете любити себе. Запам’ятайте просту життєву істину: ніхто не знає всіх відповідей, навіть ви, і це більш ніж нормально. Зате у вас чудова голова на плечах і вміння адаптуватися до будь-якої ситуації.

Рак

Ви любите себе тільки в тому разі, якщо хтось любить вас. Ви хочете, щоб люди бачили виключно ваші найкращі сторони і давали вам максимум турботи й уваги. Пам’ятайте, що ваша цінність не залежить від любові іншої людини до вас. У вас прекрасна і чуйна душа, і вам не потрібно чекати, щоб вас хтось полюбив.

Лев

Ви любите себе тоді, коли ВСІ вас люблять. Правду кажучи, люди до вас тягнуться: у вас є теплота, почуття гумору і безстрашність. Але щойно ви починаєте помічати, що комусь ви не до душі, що хтось відкидає і критикує вас, ви замислюєтеся над тим, що абсолютно не заслуговуєте ні любові, ні симпатії.

Діва

Ви нещадно себе критикуєте. Ми знаємо, що ви прагнете відповідати найвищим стандартам (так-так, це перфекціонізм), але ви дійсно просто хочете бути ідеальною версією себе. При цьому ви постійно на себе тиснете, вважаючи, що ви недостатньо працюєте і недостатньо стараєтеся.

Терези

Ви занадто боїтеся ставати на власний захист і всіма силами намагаєтеся зберегти мир. Ви вважаєте за краще відступити і промовчати, щоб не спровокувати конфлікт. Після того як багато разів ви дозволяли людям використовувати вас, ви починаєте вірити в те, що заслуговуєте на це. Не бійтеся наполягати на своєму і захищатися, коли це необхідно.

Скорпіон

Вас вважають таємничою і похмурою особистістю, а в реальності ви вельми вразливі і вважаєте цю вразливість вашою Ахіллесовою п’ятою, яку не можна нікому показувати. Ви вибудовуєте навколо себе стіни й відгороджуєтеся від людей у страху, що вам заподіють біль або зрадять, а тому не вірите, що хтось може щиро любити вас і цінувати.

Стрілець

Ви ніколи не відчуваєте себе повністю задоволеними. Ви любите досліджувати світ навколо себе, але з часом ви усвідомлюєте, що рідко колись зупиняєтесь і цінуєте те, що маєте, оскільки надто зайняті перегонами за враженнями. Пам’ятайте, що вам потрібно себе любити, навіть якщо ви відчуваєте, що не завжди отримуєте те, що хочете.

Козоріг

Ваші очікування від самих себе занадто високі. Ви проводите багато часу в режимі підштовхування себе до досягнення наступного кроку. Ви багато працюєте і встановлюєте собі неймовірно високу планку. Знайте, що навіть якщо ви не досягнете наступного рівня, це не означає, що ви марні. Між іншим, сенс життя полягає не тільки в успішності.

Водолій

Ви хвилюєтеся, що не схожі на всіх інших. Саме так: у більшості випадків той факт, що ви унікальні й неповторні, є причиною того, що ви часом не особливо впевнені в собі. Ви не завжди бачите, думаєте або робите так, як оточуючі, і постійно мучитеся думками про те, що з вами щось не так, або що вас занадто важко любити і приймати.

Риби

Ви намагаєтеся звалити на себе всі проблеми у світі й засновуєте свою цінність на тому, наскільки ви можете допомогти. Ваше співчуття і жалість часом не знають меж, але це також може завдати вам шкоди, оскільки ви ставите собі за мету усунути чужі біди і труднощі. Ви не можете допомогти всім, і це не означає, що ви не заслуговуєте на любов.

“Я себе не люблю” – думка, яка здатна вас зруйнувати. Щасливе життя починається із самоприйняття. Пам’ятайте про це!

Оригінал