Слабкості чоловіків за знаками Зодіаку

Ми звикли бачити представників сильної статі впевненими, мужніми і всемогутніми. Але чи такими є чоловіки насправді? Що ховають за масками сильні та впевнені в собі чоловіки? У цьому нам допоможе розібратися гороскоп чоловічих слабкостей.

Овен

Чоловік-Овен справляє враження сильного і безстрашного переможця. Він без особливих зусиль домагається поставлених цілей і легко обходить конкурентів. У чому ж його слабкість? У невмінні отримувати відмову і приймати поразку. У ситуаціях, де Овнам не вдається домогтися бажаного, вони стають беззахисними хлопчаками, які бунтують і потребують жіночої ласки й уваги.

Телець

У сильних представників знака Телець слабкостей чимало. Найголовніші з них – це обжерливість і лінь. Вони не можуть встояти, побачивши пишний стіл, заставлений смаколиками, а за можливість поласувати смаколиками, сидячи в улюбленому кріслі, вони готові відмовити собі в багатьох життєвих радощах.

Близнюки

Головні слабкості чоловіків знака Близнюки – це неможливість зробити вибір і бажання завжди і всім подобатися. Напевно, ви неодноразово помічали, якими комунікабельними і доброзичливими здаються чоловіки Близнюки. Усе це вони роблять тому, що бояться позбавити себе уваги і можливості мати широке коло знайомих. Близнюки непостійні й лукаві. З ними варто бути обережними.

Рак

Слабкі сторони чоловіка знака зодіаку Рак – це невпевненість у своїх силах, страх самотності, недовірливість і прихильність до всього, що його оточує. І щоб виглядати впевненішим і мужнішим, часто чоловік-Рак щосили намагається продемонструвати свою самостійність і незалежність. Але в глибині душі у нього всередині завжди сидить хлопчик, який потребує жіночої ласки і підтримки.

Лев

Чоловік-Лев найбільше на світі боїться загального осуду і приниження. Він звик завжди бути серед перших, тому будь-яке невтішне висловлювання на його адресу може бути для Лева болючим. Чоловіки-Леви ласі на похвалу і завжди тягнуться до тих, хто бачить у них королів.

Діва

Чоловік-Діва неймовірно відповідальний і обов’язковий. Для нього немає нічого страшнішого, ніж розуміти, що він когось підводить. А ще чоловіки-Діви надто зациклені на своєму здоров’ї та здоров’ї своїх близьких. Серед них нерідко трапляються іпохондрики і невротики.

Терези

Чоловіки-Терези здебільшого легковажні й необов’язкові. Вони звикли жити своїм життям і намагаються не заважати жити іншим. Представники цього знака зодіаку також відчувають слабкість у прийнятті рішень і завжди чекають, коли за них хтось це зробить.

Скорпіон

Жінки – найбільша слабкість чоловіків знака зодіаку Скорпіон. Рідкісний представник цього знака здатен встояти перед чарами красивої сексуальної жінки. Саме тому про Скорпіонів часто гуляє слава неперевершених коханців. Але варто зазначити, що попри свою любов до жінок, Скорпіони все ж схильні до створення міцних шлюбів і гармонійних сімейних стосунків.

Стрілець

А ось чоловіки знака Стрілець ще ті любителі пройтися на сторону. Причому вони настільки відверті, що не соромляться зізнаватися половинкам у своїх гріхах. Гроші, жінки і любов до легкого безтурботного життя – найбільші слабкості чоловіків знака Стрілець.

Козоріг

Чоловіки-Козороги найчастіше відчувають гостру потребу в дружній сім’ї і люблячій жінці, хоча з вигляду може здатися, що вони завзяті одинаки-трудоголіки. Також вони відчувають слабкість до великих грошей. Заради гарної винагороди Козороги здатні на немислимі речі. Жага багатства їхня найбільша слабкість.

Водолій

Водолії не просто так славляться своєю мінливістю. Чоловіки цього знака зодіаку, немов діти, захоплюються чимось новим і незвичним, а коли розкривають усі карти, швидко переключаються на новий об’єкт інтересу. Алкоголь, жінки, азартні ігри, подорожі з пригодами – все це може входити до списку слабкостей чоловіків знака Водолій.

Риби

Чоловіки-Риби справжні романтики і мрійники. Вони постійно занурені в безодню своїх думок, через що часто бувають розсіяними і неуважними. Вони глибоко переживають будь-які події у своєму житті і нерідко рятуються від неприємностей у чарці чогось розслаблюючого. Алкоголь – їхня найбільша і найнебезпечніша слабкість.

Оригінал