Гороскоп на 19 вересня

Овен ♈

Все ясно, як день, але люди не можуть або не хочуть зрозуміти. Є від чого засмутитися! Але на милування нема силування: інших не змусити, як не намагайся. Щоб розуміння сталося, дайте їм час прийти до нього самостійно.

Телець ♉

Настав час розібратися, на що Ви готові витрачати сили, а на що ні. Привабливими здаються багато варіантів, але Ви надто схильні до поверхневої оцінки. Вас манять нові горизонти, але Ви не зможете вирушити в дорогу, поки не точно знатимете, що саме починаєте. Постарайтеся не квапити події.

Близнюки ♊

Що відчували супергерої, коли вперше виявили свої здібності? Втім, усім нам часом треба побачити, що ми можемо, перш ніж повірити у себе! У Вас є всі причини пишатися своїми досягненнями, але зараз багато хто буде просто вражений.

Рак ♋

Дежавю – дивне почуття. Здається, що до нас звертаються незримі сили, які дарують бачення майбутнього чи минулого. Але якщо Ви бачите, що історія повторюється, перш за все потрібно вилучити з рівняння емоції. Адже так часто ми дмемо на воду, обпікшись на молоці!

Лев ♌

Не у всіх у шафі заховані прямо цілі скелети, але всі ми приховуємо свої секрети і маємо право не розкривати їх. Але одна справа – тримати при собі щось своє, а інша – приховувати від людини те, що їй треба знати. Настав час для відвертої розмови.

Діва ♍

Мрії можуть набувати різних форм. Деякі приходять до нас уві сні, іноді у гротескному, химерному вигляді. Інші ми самі закликаємо під час неспання, коли бажаємо вирушити у світ фантазій. Але деякі мрії ми можемо втілити у життя. Потрібно лише повірити в них!

Терези ♎

Навіть найбільш непоступливі люди заради когось можуть поступитися своїми правилами. Але дуже важливо ретельно оцінювати, кому та в чому ми допомагаємо. Дуже легко встановити прецедент, який змусить іншого укорінитися у зоні комфорту та менше вирішувати за себе. Найкращою допомогою буде навчити людину твердо стояти на ногах.

Скорпіон ♏

Увійти до смаку легко. “Склянка після роботи” запросто перетворюється на буйну вечірку. Коли чогось у нас в достатку ми починаємо хотіти більше, більше, ще більше. Але Ви будете тільки раді своєму рішенню, якщо зараз виявите стриманість.

Стрілець ♐

Якщо бажання смітити грошима останнім часом стало непереборним, сьогодні на Вас чекає шок. (А якщо Ви тримали себе в руках – ні!) Щоб припинити небезпечні витрати, складіть план. Нічого страшного, якщо Ви разок пустилися у всі тяжкі. Але не можна, щоб це стало способом життя!

Козоріг ♑

Світила всіляко підтримують Вас, але поки що це не дуже помітно. Вся річ у тому, що Ви самі собі найжорстокіший суддя і шукаєте в собі вади. Але зірки зовсім не закликають Вас знайти, у чому Ви погані. Якщо Вам здається, що це корисна ідея, то ви все зрозуміли неправильно!

Водолій ♒

Не знаючи броду, не лізь у воду. Необережність може й не загрожує якимись жахливими неприємностями. Але чи варто йти на абсолютно необдуманий ризик? Час, витрачений на вивчення ситуації, точно буде коротшим, ніж час, який буде потрібний Вам, щоб згладити всі негативні наслідки безрозсудного вчинку!

Риби ♓

Зміни, що відбуваються в навколишньому соціальному контексті, продовжаться ще якийсь час. Якщо якісь союзи розпалися, не засмучуйтесь. Таке буває, і нічого поганого в цьому немає. Ваші з цими людьми шляхи ще можуть перетнутися в майбутньому. З іншого боку, зараз можуть початися нові відносини з великим майбутнім. Будьте уважні!