Життя несправедливе: як страждають знаки Зодіаку

Овен

Він може по-справжньому любити людину, але якщо йому завдали болю, то винуватим часто виявляється той, хто дорожчий Овну за всіх інших. І це не можна так просто забути. Тому Овен шукатиме розраду в компанії друзів, колег і родичів. Єдине, що йому потрібно, це щоб вони вислухали його, коли він виливатиме їм душу. А відбуватимуться такі “сеанси” неодноразово, бо, незважаючи на свої страждання, Овен по-дитячому й нетерпляче сподівається, що завтра прокинеться з готовим розв’язанням проблеми, яка не дає йому спокою.

Телець

Він відкриває свою душу, а потім не знає, як зупинитися і перестати розповідати вам про все, що мучить його зсередини (звісно, якщо він вам довіряє). У такі моменти вам навряд чи вдасться виштовхати його зі свого будинку. Коли Телець розповідає про свої проблеми, здебільшого романтичні, спочатку він може здаватися надто пораненим, а вже за хвилину – надто практичним. Річ у тім, що з будь-якими іншими проблемами представники цього знака справляються простіше або взагалі не показують оточуючим свої душевні страждання.

Близнюки

Спортивний дух допомагає Близнюкам уникнути сильних страждань, що не означає відсутність у них душі. Насправді вона в них є, але вони вміють захищати її, вибудовуючи навколо себе стіни. Близнюки не дозволяють емоціям зламати їх. Вони від самого початку не страждатимуть, бо не зможуть потім узяти себе в руки. Народжені під цим знаком працюватимуть наче маніяки, багато подорожуватимуть, здійснюватимуть безліч телефонних дзвінків, але ніколи не залишатимуться наодинці з собою, бо саме в такі моменти Близнюки страждатимуть найсильніше.

Рак

Усі його страждання спричинені переважно любовними справами, тож Рак, як справжній мазохіст, лише підживлюватиме свій біль і страждання. Він сходить кудись, почне зловживати алкоголем або переїдати, і йому буде відчайдушно хотітися вистрибнути зі своєї шкури. Відчувши такий порив, Рак піде прямо до бару, де він раніше зустрічався з людиною, яка заподіяла його серцю величезного болю, і шукатиме розраду в компанії офіціантів, друзів і знайомих.

Лев

Його постійно оточує атмосфера драми. Але насамперед драма живе в нього в душі, і ніхто не розуміє причин цього, бо тільки вчора Лев був би щасливим і підбадьорював усіх оточуючих, а сьогодні він розбитий і не знає, що йому робити зі своїм болем. Чи зможе він не “зламатися”, чи зрозуміють люди, як йому зараз важко і що шкоди завдано не лише його гордості? Біль розриває серце Лева на частини, і про це має дізнатися кожен, незалежно від того, можна йому допомогти чи ні.

Діва

Хоч люди і називають її практичною, беземоційною і зацикленою на роботі, тому що вона постійно думає про свої обов’язки, але насправді всі вони дуже помиляються… Якщо у Діви болить душа, вона навряд чи зможе пояснити це іншим людям. Можливо, пізніше, коли все мине. Але чи мине взагалі цей тупий біль, чи вляжеться хаос у серці та чи зникне відчуття безнадійності? Діва страждатиме сама, а всі навколо вважатимуть її сильною. Краще так, ніж якщо оточуючі почнуть її жаліти.

Терези

Який сенс від усіх її тактичних прийомів, дипломатії та стриманості, що допомагають їй так добре захистити себе, якщо зараз вона страждає від розбитого серця? Тут їй уже не допоможуть ні розмови телефоном, ні поради, тому що Терези буквально роздирає на шматки усвідомлення того, що стосунки з тим, кого вона, як і раніше, кохає, вже ніколи не будуть такими, як раніше. Чи є у світі щось гірше за це? Звісно, вона знає, що буває й гірше, але від цього їй не стає легше. І вона просто йде домом, вишукуючи очима щось солодке, щоб заїсти горе і трохи полегшити свій біль.

Скорпіон

Розбите серце – це найгірший із можливих сценаріїв, і Скорпіон знає про це не з чуток. Але це знання не допомагає йому в зціленні його пораненої душі – біль не тільки не минає, а й стає сильнішим. Чи прийде цьому кінець? Якщо ні, то Скорпіон або ніколи не покине свій будинок або бар, або сховається там, де його ніхто не зможе знайти.

А якщо його все ж знайдуть, то він нікому нічого не розповість. Таким людям складно відкривати душу, вони важко переносять страждання, через що іншій людині буде дуже складно зрозуміти його, оскільки Скорпіон знає себе краще за всіх.

Стрілець

Як пережити розставання з тим, за ким тужить душа Стрільця, якщо він не може забути цю людину? З цією метою Стрілець втікає у свій уявний світ, де переглядає старі фотоальбоми або відеоролики, зняті під час їхніх спільних подорожей, щоб хоч якось вгамувати біль. Можливо, він спробує розвіятися, сходить до ресторану, щоб випити з друзями і забути про свої проблеми. А вранці Стрілець знову прокинеться сам на сам зі своїм болем.

Козоріг

Він не знає, що змушує його страждати сильніше – його власний біль чи біль іншої людини. Козоріг дуже чутливий до нещастя інших людей, він співчуває їм і намагається їх утішити, але якщо болить його власна душа, то ця людина буде шукати розраду в роботі, музиці та проведенні часу з тваринами.

Подумки Козоріг постійно повертатиметься до людини, яка його образила або засмутила, і спробує знайти логічне пояснення тому, що сталося. І навряд чи хтось знатиме, як сильно Козоріг страждає, адже йому коштує неймовірних зусиль відкрити свою душу. А ще йому потрібно багато часу, щоб приглушити свій біль.

Водолій

Хоча на перший погляд цього не скажеш, але душевний біль Водолія може бути настільки сильним, що він повністю втратить відчуття реальності. У такі моменти народжені під цим знаком просто ховаються від оточуючих, не виходячи з дому. Водолії страждають на самоті, і ніхто не знає, де вони. А коли Водолій усе ж таки наважиться вийти в люди, будучи нездатним залишатися наодинці зі своїми думками, він піде до друзів і, щоб полегшити душу, розповість їм усе те, що сказав людині, яка змусила його страждати.

Риби

Коли в них болить душа, Риби страждають і гарячково думають про те, що можна зробити і як повернути назад того, хто є причиною їхніх мук. Якщо Риби по-справжньому люблять, то вони, незважаючи на свою не цілком адекватну поведінку, шукатимуть способи заспокоїти біль і подумки повертатися до колишнього партнера, аналізуючи свою і його поведінку, щоб знайти вихід. У підсумку ізольовані від усього, незрозумілі й занадто чутливі представники цього знака Зодіаку йтимуть всупереч своїй волі, намагаючись забути того, хто заподіяв їм душевний біль.

Оригінал