Магічні слова для кожного знака Зодіаку

Не потрібно шукати щось особливе. Просто навчіться добирати доречні слова, досягати взаєморозуміння і берегти почуття.

Овен: “Геніально! До тебе ніхто не робив нічого подібного!”.

Активний і креативний Овен це завжди лідер команди. Він має почуватися визнаним першопрохідцем. Якщо хочете підкорити його, тоді періодично говоріть йому про його винятковість.

Телець: “Дуже чуттєво і прекрасно!”.

Складно знайти того, хто цінував би красу більше, ніж Телець. Ця фраза в прямому сенсі слова може пробудити в ньому ні на що не схожі почуття. Якщо йому захочеться посвятити вас у результати його спостережень, не забудьте дати свій позитивний коментар.

Близнюки: “Що ще ти збираєшся спробувати?”.

У випадку з Близнюками головним джерелом їхніх життєвих сил виступає постійна активність і креативність. Намагайтеся пробудити у своєму партнері жагу створювати щось особливе.

Рак: “Залишся вдома, на тебе чекає смачна вечеря”.

Раку подобається готувати, тому шлях до його серця лежить через його шлунок. Що активніше ви будете про нього піклуватися, то уважнішим він буде щодо вас.

Лев: “Ти чудовий!”.

Напевно, Лев це єдиний серед усіх зодіакальних сузір’їв, хто не може жити без уваги і нових досягнень. Доти, доки ваша похвала буде щирою, Лев поклонятиметься своїй єдиній і неповторній королеві.

Діва: “Не можу чекати ні хвилиною довше. Поясни мені скоріше!”.

Ця людина – справжнє уособлення спокою. Діві подобається довго роздумувати над тим, що відбувається. Немає такого завдання, яке вона не могла б виконати. Якщо ви звернетеся до неї по допомогу, це зробить Діву ще щасливішою.

Терези: “Я хочу почути твою точку зору”.

Терези є чемпіоном у сфері успішних стосунків. Дайте цій людині шанс стати частиною чогось важливого, і в її очах одразу ж загориться світло.

Скорпіон: “Я можу поговорити про це лише з тобою…”.

Він цінує щирість і повагу. Якщо ви будете ділитися з ним своїми секретами, то тим самим підкорите його. Скорпіон повірить усьому, що ви йому скажете.

Стрілець: “Давай куди-небудь з’їздимо?”.

Нехай ця поїздка відбудеться і не скоро, думка про неї грітиме йому душу. Він авантюрист, а отже, ви завоюєте увагу Стрільця одним своїм бажанням кудись із ним поїхати.

Козоріг: “Ти робиш більше, ніж будь-хто інший!”.

Представники цього знака вирізняються рідкісним поєднанням амбіцій, терплячості та відповідальності. Невеликі лестощі на адресу Козорога не завадять йому й далі наполегливо працювати на благо свого майбутнього.

Водолій: “Можливо, було б краще, якби ми вчинили інакше?”.

Водолій завжди перебуває в пошуках можливості і причин вибратися з натовпу. Заохочуйте Водолія в його прагненнях, скажіть, що до нього подібного ніхто не робив, і його серце буде вашим.

Риби: “Коли ти поруч, мені набагато краще!”.

Співчуття та емпатія – це невід’ємні риси характеру всіх представників знака Риб. Дозвольте партнеру відчути всю силу емоційного зв’язку між вами. Тоді в нього з’являться сили завжди робити вас щасливою.

Оригінал