Які знаки Зодіаку дозволяють собою керувати

Бути підданим соромно, але уникнути цього вдається не завжди. Погодьтеся, ми всі часом піддаємося зовнішньому впливу і навіть іноді дозволяємо людям сідати нам на голову. Однак як це проявляється в кожного знака зодіаку, і до якої міри вони можуть бути керованими й сугестивними?

Овен

Ви вдаєте, що ви занадто жорстка людина, щоб піклуватися про все і про всіх. Коли хтось ранить ваші почуття, ви сидите склавши руки і нічого не робите, тому що не хочете визнавати, що вас це турбує. Ви навіть не моргнете, якщо вам дійсно боляче.

Телець

Ви ніколи не йдете. Це означає, що ви даєте мільйон шансів, прощаєте друзів, колишніх, навіть якщо вони не вибачаються і відверто бридко поводяться з вами. Ви дозволяєте їм завдавати собі болю знову і знову, тому що ви занадто м’яка людина.

Близнюки

Ви дозволяєте іншим людям приймати рішення за себе. А ще ви ніколи не висловлюєте свою думку, тому що вам подобається догоджати оточуючим. Ви йдете за натовпом. Так, бути сугестивним – це коли ви не можете згадати, коли востаннє самі обирали, який фільм подивитися або в який ресторан сходити.

Рак

Ви ніколи не просите те, чого хочете, і ніколи не скаржитеся, якщо щось іде не так. Також ви з усім погоджуєтеся, але це не завжди добре. Ви берете від життя те, що воно саме вам підносить, не намагаючись отримати те, на що ви заслуговуєте.

Лев

Ви та людина, яка всім поступається місцем. Ви купуєте предмети, які вам не потрібні, просто тому, щоб не образити продавця. Найчастіше ви називаєте це добротою, проте дуже багато людей звикли нею користуватися.

Діва

Ви завжди вибачаєтеся, навіть якщо не винні. Якщо хтось вас зачепить або наступить на ногу, вибачитеся саме ви. Ви самі дозволяєте собою зневажати, тому що ви не бачите власної цінності й любите себе критикувати.

Терези

Ви бачите найкраще в людях. Навіть коли хтось явно використовує вас, ви завжди знаходите цьому виправдання. Ви припускаєте, що має бути якесь інше пояснення, чому людина так чинить. Ви абсолютно впевнені, що ніхто не хоче заподіяти вам біль.

Скорпіон

Ви завжди прихильні до тих людей, які про вас піклуються. Ви не вмієте говорити близьким “ні”. Якщо хтось просить вас допомогти, ви завжди це зробите, навіть якщо вам доведеться пожертвувати власними потребами. На жаль, але в цьому світі занадто багато людей, які дружать з вами тільки тоді, коли їм щось потрібно.

Стрілець

Ви можете перебувати під сильним тиском з боку однолітків. Якщо ваші друзі наполягають на тому, щоб ви випили ще вина, ви здаєтеся. Ви хочете справити враження на оточуючих і вписатися в компанію. Саме тому ви дозволяєте людям керувати вашими діями, а собі – бути сугестивним.

Козоріг

Ви ніколи не чините опір і не прагнете довести свою правоту. Замість того щоб пояснити свою точку зору, ви закриваєтеся в собі і починаєте підтакувати словам оточуючих, щоб не загострювати стосунки.

Водолій

Ви занадто податлива людина. Ви здаєтеся дуже легко, тому що не любите конфліктів. Якщо хтось почне сперечатися з вами, ви завжди поступитеся. Виграти для вас не так уже й важливо. Ви вважаєте за краще не сваритися, щоб зберігати дружбу.

Риби

Ви досить м’яка і податлива людина. Вас легко переконати. Якщо ваші друзі скажуть, що фільм був нудним, а вам він насправді сподобався, ви віддасте перевагу погодитися з друзями. Ви абсолютно не здатні відстоювати те, у що вірите, і вважаєте за краще піддаватися навіюванню.

Оригінал