3 знаки Зодіаку, перед якими неможливо встояти

Часто, навіть серйозні стосунки, починаються з легкого флірту. Адже це спосіб невербального спілкування, який дає можливість майбутнім партнерам оцінити ступінь взаємного тяжіння. До того ж у представників різних зодіакальних сузір’їв свій власний спосіб зав’язувати знайомства і проявляти симпатію. Але є серед них трійка незаперечних лідерів, наділених особливим умінням зачаровувати під час флірту!

Близнюки

Річ у тім, що на руку Близнюкам грають одразу кілька чинників. Це і вміння подати себе з вигідного боку, і добре підвішений язик, і позитивний склад характеру! Люди згаданого знака під час флірту вмикають чарівність на повну котушку, стають відчайдушними і непередбачуваними. До того ж вони вправно підбирають теми для розмови, вміють грати словами і виводити партнера на відвертість двозначними запитаннями.

У хід ідуть жарти, кумедні історії та заливистий сміх. До того ж Близнюки відмінно володіють мімікою і розвивають мову тіла, тож вдалих поз і млосних поглядів теж буде більш ніж достатньо! З іншого боку, представники цього сузір’я не забувають про рамки пристойності, тож рідко скочуються до вульгарності, що і робить їх майстрами флірту, без жодної підготовки.

Скорпіон

Флірт Скорпіона ґрунтується не тільки на вродженому магнетизмі цих різнобічних особистостей, а й на точному розрахунку маніпулятора! Адже представники цього сузір’я добре знаються на психології, часто передбачають чужі вчинки і збирають інформацію заздалегідь. Вони розумні, можуть підтримати будь-яку бесіду і м’яко підштовхнути співрозмовника в потрібне русло. До того ж Скорпіони люблять залишати нотку загадковості, що і притягує оточуючих краще любовного зілля!

Мову тіла ці шанувальники флірту теж не ігнорують, оскільки чудово вміють справити враження вигідним ракурсом, легким кивком голови або привабливою посмішкою. Вони вмикають грацію, користуються легкими дотиками і захоплюють в азартну гру кохання двозначними натяками! Тож мало хто зуміє залишитися байдужим, коли Скорпіону захочеться пофліртувати.

Лев

Леви – королі в будь-якій справі, за яку беруться, а в питаннях флірту, вони справжні боги! У цьому їм допомагає багатогранність характеру, воля до перемоги і відмінні зовнішні дані. Лев любить виблискувати в суспільстві, оточувати себе дорогими речами і обожнює кокетувати, тож по праву є спокусником номер один. До того ж його жести і міміка викликають мимовільне захоплення, а його увага – змушує тремтіти серця шанувальників!

Звісно, слід нагадати про те, що Леви – чудові оратори і досконало володіють магією слова! Від вишуканих компліментів представників цього знаку перехоплює подих, а їхнє вміння зберігати позитивний настрій викликає глибоку повагу. Таким чином Леви завжди залишаються у виграші, і здатні підкорити будь-яку вподобану людину. З іншого боку, їхній флірт може бути просто розминкою, тож не варто надавати йому великого значення.

Оригінал