Жіночий гороскоп: на яку тварину ти схожа

Жінки за своєю природою – мисливці. Їх часто порівнюють з підступними хижачками. І астрологи не залишилися в стороні.

Неможливо не погодитися з твердженням, що в кожній жінці живе мисливиця. Недарма представниць прекрасної статі порівнюють то з ласкавою кішечкою, то з розлюченим левом, яка в будь-якому випадку доб’ється свого: ніжністю або грубістю. Талант до полювання, в тому числі на чоловіків, – вроджена властивість милих дам.

Овен – Єнот

Невже це хижаки? Вони ж такі милі! Так. На картинках. Насправді єноти – справжні бійці, які не бояться нікого і нічого. Прямо як жінки-Овни, які, звичайно, теж дуже милі. Поки не почнеться полювання. Знаєте, чому єноти люблять полоскати свою їжу? Зовсім не тому, що їм подобається є чисті продукти, а тому, що жертва в воді швидше перестане тріпається, якщо її втопити.

Це така невелике попередження. Пам’ятайте, що жінка-Овен не любить, коли хтось тріпається без особливого приводу. А взагалі єноти та Овни – наймиліші створіння. Якщо, звичайно, вам подобається, коли хтось влаштовує в будинку переворот і забирається вам на голову, тому що так зручніше красти печиво.

Телець – Ведмедиця

Образ ведмедя викликає суперечливі асоціації: це і грізний хижак, господар лісу, і кумедний гігантський любитель меду. Який же він насправді? Подивіться на жінку-Тельця, і ви самі все зрозумієте. Немов справжня ведмедиця, вона вважає за краще проводити час наодинці з собою. При цьому вона любить займатися чимось приємним. Наприклад, ловити рибу або збирати ягоди.

Сторонніх людей вона недолюблює і може розтерзати, якщо хтось полізе під гарячу руку. З іншого боку, вона буде люто захищати своїх малюків і сім’ю. У перервах між пошуками чогось смачненького. А взагалі, якщо на вас нападає Телець – краще просто відразу прикинутися мертвим.

Близнюки – Барханна кішка

Вона схожа на домашню кішку, над портретом якої добре попрацювали ілюстратори. Це хижа тварина – сама чарівність, вона навіть доросла виглядає як кошеня. При цьому бархану кішку наживо вдалося бачити тільки відчайдушним мандрівникам і дослідникам дикої природи, тому що живе вона в найбільш посушливих і пустельних місцях і старанно уникає зустрічей з людьми.

Жінки-Близнюки теж люблять зануритись у свій внутрішній світ, який з боку може здатися млявою пустелею. А насправді їхній внутрішній світ – це справжній густонаселений мегаполіс. Хоча вижити в ньому можуть тільки самі жінки-Близнюки, так що стороннім краще туди не сунутися.

Рак – Левиця

Жінкам-Ракам, як і левам, потрібен справжній чоловік-лев. Такий, щоб здалеку було видно. Завоювавши її увагу, йому можна більше особливо не напружуватися – панянка-Рак, як роблять левиці, сама подбає про все. Вона і на полювання сходить, і за дітьми догляне, і в будинку порядок наведе.

Чоловік для них – захист і опора. Але вона буде поводитися так тільки до тих пір, поки він буде залишатися справжнім чоловіком-левом. Як тільки він оступиться, прайд вірних подружок і родичок з його левицею на чолі, розірвуть негідника на дрібні шматочки, і сліду не залишиться.

Лев – Домашня кішка

Красива, м’яка і незалежна хижачка. Сьогодні у кішок стільки фанатів, що це схоже на культ якоїсь богині. А жінка-Левиця і є богиня, вона звикла, щоб їй поклонялися. А ще вона теж хижачка, як кішка: вони обидві здатні довго і болісно вбивати свою жертву. Але це тільки в крайньому разі. Якщо її вчасно забезпечать кормом преміумкласу і подадуть його в найдорожчій і шикарній мисочці, то Левиця і напружуватися зайвий раз не буде, насолоджуючись належними почестями.

Діва – Вовчиця

Вовка годує розум, а не ноги, як у відомій приказці. Не даремно він є одним з найбільш хитрих і обережних хижаків. При цьому в зграї вовків зазвичай панує все ж вовчиця. Саме вона відповідає за загальний добробут. Майже як жінка-Діва.

Навколо неї часто збирається «зграя» людей, які впевнені, що завжди можуть розраховувати на допомогу і її мудру пораду в скрутну хвилину. Але підпускає вона близько тільки самих перевірених людей, тих, хто з нею «однієї крові». На інших же вона ніколи не нападе без причини, вважаючи за краще піти від конфлікту.

Терези – Панда

Несподівано! Багато хто забуває, але це миле велике створіння – теж хижак, як і інші ведмеді. Зауважте, це єдиний ведмідь у світі, який вибрав вегетаріанство. Звичайно, іноді вони можуть їсти яйця, якихось дрібних звірків, птахів або деяких комах, але найбільше їм подобається спокійно жувати бамбук.

Приблизно так само роблять і жінки-Терези – вони ніколи не нападають без крайньої потреби. І навіть при необхідності 10 разів подумають, чи варто в це вплутуватися. Не дивно, що миролюбних жінок-Терезів люблять практично всі.

Скорпіон – Тигриця

Тигриця – небезпечна і загадкова представниця сімейства котячих. Тигри дуже часто нападають на людей, причому причини цього досі не вивчені. Приблизно таким же загадковим є і поведінка жінок-Скорпіонів, коли під час регулярних вилазок на полювання вони отримують чиєсь серце. Звичайно, їх можна про це запитати, але відповідь тільки додасть нових питань. Тому що вони вважають, що в цьому немає нічого особливого. Поки не попадеться яке-небудь незвичайне серце.

Стрілець – Косатка

Цей гарний ссавець – «кит-вбивця». Його дії завжди точні, а план полювання геніальний і досконалий. Вони дуже розумні, немов справжні стратеги та тактики. Але головний секрет цих тварин – це відносини з людиною, на яку вони ніколи не нападають.

Напасти вони можуть тільки в тому випадку, якщо їх виловлять і посадять до в’язниці, тобто в дельфінарій. Ось тоді вона і правда може помститися. На волі ж косатки з радістю спілкуються з людьми. За всю історію людства не було жодного випадку нападу косатки на людину в умовах вільного проживання. Немає сумніву, що косатки шляхетні, як і жінки-Стрільці. Вони теж ніколи не нападуть на слабшого.

Козоріг – Собака

Собаки – зовсім не друзі, а покровителі людини. Ці дивовижні хижаки з давніх часів допомагали та підтримували нас. Хоча тепер їх багато хто сприймає як віддану домашню тварину. Однак собака як і раніше залишається помічником і захисником людини: це єдина тварина, готове пожертвувати своїм життям і здоров’ям заради допомоги господареві.

Це немов у неї в крові – обов’язок допомагати, жертвувати, захищати за будь-яких умовах. Ось і у жінки-Козорога головне слово – відданість. Багатьом здається, що вона дуже відповідальна і весь час робить тільки те, що треба. А насправді головне в її житті – любов. Вона завжди піклується про тих, кого любить. А якщо ви хочете дізнатися, яка вона в гніві, спробуйте подражнити ланцюгового алабая, наприклад. Якщо вцілієте, дізнаєтеся.

Водолій – Тхір

Тхір – дуже мила тварина, яке може за секунду влаштувати неймовірний переполох. Така ж і панночка-Водолій. Не дивуйтеся, що на тлі повного спокою вона раптом вибухне, немов кишенькова атомна бомба.

Оскільки головні якості обох – раптовість і стрімкість, не намагайтеся вгадати або зупинити атаку своєї обраниці. Вона буде завжди влаштовувати полювання на свою жертву дуже швидко і майже завжди успішно. Краще удайте, що нічого не сталося. У відносинах з Водолієм ця тактика найбільш корисна. І безпечна для вас.

Риби – Руда лисиця

Лисиця – руда красуня, символ хитрості та підступності. Вони до неподобства прекрасні, але і небезпечні не менше. Хочете приручити лисицю? Вам доведеться неабияк постаратися. Точно так само і з Рибами. Вони дуже привабливі, милі та вміють себе подати, але вони також хитрі, розумні та навіть підступні. Жінки-Риби – природжені актриси. Якщо вона потрапить у ваш будинок, будьте готові, що відтепер все життя буде підпорядковане виключно бажанням цієї милої та хитрої хижачки. Змиріться або біжіть.