Як можна привернути увагу чоловіків різних знаків Зодіаку

Спробуйте, і ви не розчаруєтеся в результаті!

Овен

Вам потрібно навчитися кидати йому виклик. Зробіть так, щоб він почав розглядати вас самих як виклик. А щоб показати йому свою симпатію, навчіться робити цьому чоловікові компліменти. Якщо ви хочете повністю захопити його увагу, подайте себе як важку мету. Чоловікам, народженим під знаком Овна, подобається завойовувати своїх жінок.

Телець

Цього чоловіка необхідно приручати дуже повільно та обережно. Ніколи не змушуйте Тельця відчувати, що його підганяють. Якщо ви почнете намагатися прискорити події, він просто не схоче мати з вами нічого спільного. Привернути його увагу до себе можна, якщо змусити його сміятися. Але щоб видавити з нього посмішку доведеться постаратися. Якщо ви навчитеся смішити Тельця, йому буде дуже зручно поряд з вами.

Близнюки

З чоловіком, народженим під знаком Близнюків, слід бути кмітливими. Пам’ятайте, такій людині просто набриднути. Тому заради його уваги вам доведеться стати особливою. Ви повинні бути досить розумним, щоб стимулювати його інтелектуально. А ще не завадить виховати в собі дух авантюризму і частіше показувати йому свою непередбачуваність.

Рак

Будьте дбайливими і не забувайте частіше з ним няньчитися. Змусьте його відчути, що він справді вам небайдужий. Чоловіки-Раки звикли допомагати всім довкола. Вони завжди намагаються надати необхідну підтримку близьким йому людям, але про себе Рак майже не дбає. Ось вона – ваша реальна нагода стати об’єктом його уваги.

Лев

Вам потрібно лише показати йому, що ви дійсно поважаєте і цінуєте його. Не забувайте, що чоловіки, народжені під знаком Лева, це дуже егоцентричні та самовдоволені особистості. Такий чоловік виставляє себе в найяскравішому світлі і має неймовірно високу самооцінку. Якщо ви покажете йому, що здатні помічати навіть найдрібніші деталі, що роблять його таким величним, то обов’язково заволодієте його думками.

Діва

Будьте гордими. Живіть тим життям, яким ви можете пишатися. Саме так можна привернути увагу чоловіка, народженого під знаком Діви. Відмінна риса таких чоловіків полягає в їхньому вмінні визначати щирість людини. Вони дуже чутливі до таких питань. Ось чому вам потрібно намагатися бути найкращою версією себе.

Терези

Чоловіки-Терези – дуже чарівні створіння. Вони оточують себе великою кількістю привабливих жінок, а тому заради його уваги вам доведеться неабияк попітніти. Ви повинні виділятися з натовпу, складаючи його чарівності гідну пару. Будьте кращими, ніж інші, у своїй глибині почуттів, вишуканості, самовладанні та граціозності.

Скорпіон

Ваше завдання полягає в тому, щоб контактувати з ним якнайчастіше. Скорпіон почувається ізгоєм, вважаючи, що якимось чином постійно відштовхує від себе людей. Щоб привернути до себе його увагу, вам потрібно просто виявити інтерес до його захоплень. Проводьте більше часу разом зі Скорпіоном і спробуйте дізнатися його краще.

Стрілець

Будьте позитивними. Чоловіка-Стрільця приваблює позитивний підхід до життя. А ще він любить перебувати у суспільстві оптимістично налаштованих людей. Покажіть йому, наскільки ви енергійні, і він вас обов’язково помітить. Стрільцям подобається спілкуватися з людьми, які прагнуть пригод так само сильно, як і він.

Козоріг

Поруч із Козорогом ви повинні виявляти сильні лідерські якості. Це дуже сильний і впевнений чоловік, який відповість взаємністю тільки такому ж сильному партнеру. Покажіть йому, на що ви здатні, наскільки ви незалежні та амбітні. В іншому випадку Козоріг просто не сприйме вас серйозно.

Водолій

Покажіть цьому чоловікові, що ваше серце є відкритим для всіх і кожного. Водолія приваблюють гуманісти. Він прагне використовувати всі свої знання та розум для вирішення проблем глобального характеру. Покажіть йому, що ви добре орієнтуєтеся у проблемах сучасного світу, і тим самим привернете його увагу.

Риби

Будьте безнадійним романтиком. Ви зможете зачарувати чоловіка, народженого під знаком Риби, лише якщо станете таким самим мрійником, як він сам.

Оригінал