Гороскоп на 30 квітня

Овен ♈

Якщо хтось хоче бачити світ в чорному кольорі, це його право. Але є межа того, наскільки Ви готові це терпіти – і правильно. Якщо чужий песимізм починає заважати важливим для Вас речей, пора дати зрозуміти, що людина переступила межу. Ви занадто багато працювали і не дозволите, щоб тепер Вам вставляли палиці в колеса.

Телець ♉

Обставини і раніше змушували Вас бачити ситуацію не зовсім реально. Ви ставите на п’єдестал людину, яка не заслуговує на таку увагу. З іншого боку Ви щедрі і сповнені співчуття, і це прекрасно – якщо тільки цим не зловживають інші.

Близнюки ♊

Не варто робити з мухи слона. Зараз Ви ризикуєте роздути з сущої дрібниці масштабну проблему. Зосередившись на деталях, Ви ризикуєте забути про стратегічну картину, яка в першу чергу Вас і надихала. Пам’ятайте, що досконалість – ілюзія і разом з тим рухома ціль!

Рак ♋

Ви не можете керувати іншими – тільки давати поради; ось про що варто пам’ятати зараз. У людини є своє уявлення про те, що і як треба робити, і воно зовсім не обов’язково неправильне. У кожного свій шлях, і можете бути впевнені, що якщо надасте підтримку ближнього зараз, потім це повернеться Вам сторицею.

Лев ♌

У Вас свої уявлення про відпочинок – і прямо зараз іншим людям в них немає місця. Це може стати проблемою для близьких, які звикли розраховувати на Ваш час і увагу – якими Ви, звичайно, готові ділитися, але все ж хочете мати і власний простір. Те, що Вас гризе, потрібно вирішити самостійно – і тільки потім взаємодіяти з людьми.

Діва ♍

Вам зараз дуже хочеться прибрати певні бар’єри в спілкуванні. Комунікація – це прекрасно, але не будь-яку тему навколишні зустрінуть однаково тепло. Ви більш ніж готові відправитися в незвичайну і незнайому область, але майте на увазі: якщо хтось переступить межу, то це, швидше за все, будете ви.

Терези ♎

Можливо, Ви самі встановили незручний прецедент? У минулому Ви надали підтримку іншим – і тепер люди розраховують на неї постійно. Однак Вам потрібно оцінити плюси і мінуси такого стану справ. Ви зовсім не проти допомогти іншим, якщо це потрібно, але важливо пояснити, де пролягає межа того, що Ви готові робити.

Скорпіон ♏

Неважко придумати собі купу проблем. Досить просто зосередитися на дрібницях і роздути їх до катастрофічних масштабів. Зі зворотним процесом, втім, все дещо складніше. Спробуйте відкласти в сторону негатив і вкласти максимум сил в позитивний погляд на речі. Ця тактика може чарівно перетворити результат справи!

Стрілець ♐

Ви мали твердий намір впоратися з проблемою абсолютно самостійно і затвердити свою незалежність, але тепер зрозуміли, що потрібна допомога і раді. Дуже може бути, що Ви не просто почуєте одну корисну рекомендацію. З наданої допомоги виросте ціле співробітництво, яке допоможе реалізувати Вашу ідею на зовсім іншому рівні.

Козоріг ♑

Будьте обережнішими, коли справа стосується колективних зусиль. На старті Ви можете бути дуже відкритими, гнучкими, терпимими – але як тільки розберетеся в динаміці того, що відбувається, почнете без сорому критикувати. Постарайтеся зрозуміти, що Ваші зауваження і прозріння доречні – але дуже важливо, щоб критика була конструктивною.

Водолій ♒

Якщо Ви відчуваєте, що стали більш відкритими і, може, навіть уразливими, то це на краще. Близьким дуже важливо зрозуміти, що відбувається у Вас в голові. Готовність активно озвучувати власні переживання допоможе Вам досягти нового рівня взаємної відкритості з дорогою людиною.

Риби ♓

Позитивний розвиток ситуації спонукає Вас і далі проявляти ініціативу. Але можуть виникнути і складності, яких Ви не передбачали. Якщо “вражаючі новини” впали на Вас як грім з ясного неба, посміхніться і подякуйте долі (або того, хто їх Вам приніс). Не варто загострюватися на пунктах, які треба неодмінно виконати. Тут все – для Вас.