Гороскоп на 28 лютого

Овен ♈

Пора прийняти як даність, що всім не догодиш. Ваша готовність відстоювати свою думку – ось що принесе Вам повагу людей. Але також це можуть сприйняти як атаку на інших. Звичайно, Ви не повинні відступати просто заради того, щоб нікого не засмутити. Але варто менше казати “я” і частіше – “ми”.

Телець ♉

Ви легко уявляєте собі свою кар’єру через рік, два, п’ять. Але краще б зосередитися на поточному моменті і кроках, які треба зробити, щоб наблизитися до мети. Як мінімум показати босові, що вмієте працювати. При цьому не допускайте тиску на себе. Ви все робите правильно.

Близнюки ♊

Підтримайте близького і згадайте, що знаєте дуже і дуже багато. Легко уявити, що інші думають точно так само, як Ви, і бачать ті ж перспективи. Але насправді будь-яка Ваша порада має стартувати з самих азів. Почніть рух в майбутнє разом!

Рак ♋

До майбутнього слід підходити з холодною головою, особливо якщо мова йде про гроші, тим більше спільні. Ви можете розійтися в поглядах з іншою стороною, що призведе до ймовірного конфлікту. Що ж, для початку зрозумійте, що Ви хочете одного і того ж – просто бачите мету по-різному.

Лев ♌

Ви можете опинитися в незвичайній ситуації, коли абсолютно очевидно, що саме Ви можете запропонувати у стосунках – але неясно, як Ви самі можете виграти від цього. Зараз важливо не надто вкладатися в інших, якщо вони не показують готовність вкластися у Вас. Слова нічого не варті.

Діва ♍

Якщо Ви бажаєте змінити свій спосіб життя, то, звичайно, спочатку буде деякий хаос. Без цього ніяк. Але якщо зміни торкнуться і життя інших людей, постарайтеся підтримати їх. Краще встановити компроміс вже зараз.

Терези ♎

Незвичайний підхід до самовираження в любові чи творчості може бути дуже привабливим. Не бійтеся виділитися з натовпу – Всесвіт підтримає Вас у цьому. А люди будуть просто в захваті від Вашої сміливості!

Скорпіон ♏

Ми зазвичай не проти почути, що схожі на когось зі своїх рідних. Але якщо родич демонструє не найкращі риси, ми не завжди готові визнати їх за собою. Подумайте, які негативні патерни своїх рідних Ви можете відтворювати – і позбудьтеся від них.

Стрілець ♐

Зараз важко вирішити, як багато Вам варто розповідати. Ви намагаєтеся тримати канали комунікації відкритими, але неясно, що приховати, а що ні. Пам’ятайте, що ефективна комунікація завжди має двосторонню природу. А ще інші зрозуміють, якщо Ви будете щось приховувати.

Козоріг ♑

Дістатися до коренів грошової проблеми буде важче, ніж Вам хотілося б; вони досить глибокі. Доведеться приймати рішення, яке прямо і відчутно вплине на Ваше майбутнє, в умовах нестачі інформації. Постарайтеся не накопичувати сумніви і варіанти. Якщо потрібно – запитайте поради у професіонала.

Водолій ♒

Місяць у Вашому знаку посилить всі емоції і зробить Вас майже прозорими. Але не варто зараз зводити емоційних бар’єрів. Люди хочуть Вам добра абсолютно щиро і будуть ображені, натрапивши на них. Пора відкрити двері і перестати приховувати те, що приховувати не треба.

Риби ♓

Ви ховаєтеся в зоні комфорту від тих, хто не готові обговорювати, і проблем, якими не готові ділитися. Але відмовитися від цієї звички простіше, ніж здається. Новий підхід до ситуації допоможе Вам стати менш чутливими. Ваша закритість не дає Вам розвиватися і йти в майбутнє.