5 знаків Зодіаку з гарним смаком і почуттям стилю

Почуття смаку і стилю може розвинути в собі кожен. Але, як виявилося, деякі люди з народження володіють дуже тонким почуттям прекрасного. Вони люблять мати вигляд як з голочки і завжди помічають переваги і недоліки в образах оточуючих. Хто ж ці високі поціновувачі моди? Під якими знаками зодіаку вони народжені?

Телець

Незважаючи на досить-таки консервативні погляди на багато речей, Телець завжди намагається мати строгий, витриманий і стильний вигляд. Йому подобаються дорогі та якісні речі популярних брендів. Але при цьому він не відвертає носа і від бюджетних знахідок у бутиках.

У Тельця витончений смак, тому його навряд чи хто-небудь побачить у вбранні, прикрашеному пір’ям, камінням і стразами. Саме тому не старіюча класика й одяг у стилі кежуал – ось його головні фаворити повсякденності.

Лев

А цього модника хлібом не годуй, дай тільки продефілювати головними вулицями столиці. Лев обожнює бути в центрі уваги, це ні для кого не секрет. А стильний і дорогий одяг завжди допомагає йому тримати марку і врізатися в пам’ять захопленим випадковим перехожим. Причому Лев зовсім не боїться бути зухвалим, тож червоний колір і помітне декоративне оздоблення на одязі часто використовується ним у повсякденному житті.

Терези

Представники цього знака вважаються головними зодіакальними естетами і поціновувачами всього красивого. Терези люблять очима, тому для них завжди важливо мати прекрасний вигляд самим і бачити поруч із собою таких самих гармонійних людей, у яких є почуття стилю.

Ба більше, шопінг для цих модників чи не найулюбленіше заняття у вихідний день. Вони з радістю походжають у вільний від роботи час дорогими бутіками, переглядаючи модні новинки. Навіть якщо у Терезів зараз немає можливості придбати дорогу річ, вони з превеликим задоволенням просто прогуляються торговим центром, отримуючи неймовірну насолоду від споглядання заставлених товаром вітрин бутиків.

Скорпіон

Шокувати і бентежити оточуючих своїм зовнішнім виглядом – улюблене заняття людей, народжених під знаком зодіаку Скорпіон. Цим хижакам подобається виглядати сексуально і нестандартно. Однак вони вкрай рідко використовують у своєму гардеробі строкаті кольори та химерні вбрання.

Дивно, але Скорпіонам непогано вдається мати стильний і витриманий вигляд, використовуючи у своєму гардеробі лише нейтральні кольори одягу. Варто підкреслити, що особливо привабливими володарі цього знака виглядають у чорному та червоному кольорах.

Стрілець

А ось представники цього знака зодіаку належать до тієї категорії модників, які не надто й стежать за модними тенденціями, але завжди раді стати об’єктом захоплення оточуючих. Типовий Стрілець – це любитель яскравого вбрання і помітних аксесуарів.

Будь-який свій образ, як денний, так і вечірній, він обов’язково доповнює стильним годинником, екстравагантними головними уборами і прикрасами з дорогих металів. Бути завжди при параді – ось девіз модника, народженого під знаком Стрілець.

Оригінал