Згубні уподобання знаків Зодіаку

Схильність до певних поганих навичок ще не означає, що так воно і буде. Але задуматися варто…

Гороскоп може розповісти не тільки про те, чого чекати від наступного тижня або місяця. Зірки також можуть розповісти про те, до яких згубних уподобань схильний ваш знак Зодіаку.

Овен

Це неймовірно запальний знак, якого приваблює і алкоголь, і цигарки. Коли Овен віддається згубним уподобанням, його дуже важко переконати припинити це робити: головним чином тому, що він переконаний, що куріння знімає стрес, а ще тому, що з цигаркою в руці він виглядає дуже гламурно.

Телець

Загалом Тельці — досить стабільні люди, але коли справа доходить до їжі та випивки, у їхнє тіло наче вселяється якийсь демон. Задоволення своєї утроби для них завжди на першому місці, і тому Тельця легко уявити ненажерою або алкоголіком (який, при цьому, віддає перевагу хорошим винам).

Близнюки

Близнюки славляться своїми різкими перепадами настрою, що часто підштовхує їх до поганих уподобань — наприклад, куріння сигарет одна за одною. А ще якщо їхня робота хоч трохи пов’язана з комп’ютерами та інтернетом, то можете бути впевнені — вони швидше проводитимуть ночі перед екраном комп’ютера, ніж у ліжку…

Рак

На Раків сильно впливає Місяць, тому нерідко вони «заїдають» свій гнів шкідливою їжею, а потім димлять, наче паровози, щоб не погладшати. Іншими словами, якщо ви належите до цього знака Зодіаку, будьте обережні.

Лев

Типовий Лев підсвідомо вважає себе безсмертним і невразливим, тому може зібрати величезний букет згубних пристрастей. Однак, оскільки найбільше Левам подобається милуватися власною успішністю та насолоджуватися гламурним життям, часто вони стають гравцями.

Діва

Представники цього знака підходять до всього, чим вони займаються в житті, з часткою одержимості, і часто стають неймовірними трудоголіками. Але варто чомусь у їхньому житті піти не так, і вони хапаються за будь-які заспокійливі пігулки, які тільки зможуть знайти.

Терези

Терези люблять тікати від об’єктивної реальності і робити світ хоча б трохи яскравішим за допомогою алкоголю і навіть заборонених речовин. Однак, на відміну від багатьох інших знаків, вони можуть «підсісти» і на здоровий спосіб життя, і вже тоді займаються спортом до знемоги.

Скорпіон

Скорпіони з гордістю утримують титул головних розпусників Зодіакального ряду і, як правило, супроводжують свої надмірності справжніми річками алкоголю. Крім того, вони люблять викурити кілька сигареток, але лише з практичних причин — як вони вважають, сигарети допомагають зберігати стрункість фігури.

Стрілець

Люди, що належать до цього знаку, подібно до Левів, поводяться так, наче безсмертні. І найчастіше пускаються у всі тяжкі. У них часто виникають проблеми з грошима, тому що вони люблять вирушати в такі подорожі, які їм просто не по кишені.

Козоріг

Козоріг найменше схильний до якихось поганих звичок… Правда, на думку Козорогів, сигарети — це зовсім не шкідлива звичка, а так, спосіб розслабитися. Також вони схильні до таких розладів, як анорексія та булімія, оскільки просто одержимі красою та худорлявістю.

Водолій

Водолій любить досліджувати нові горизонти, і з легкістю може стати екстремалом у своєму захопленні: чи йдеться про веганство, чи вивчення психоделічних речовин.

Риби

Риби люблять приглушувати алкоголем той біль, з яким зустрічаються по життю (частіше душевний, ніж фізичний). Ну а якщо вже в їхнє життя приходить хронічний фізичний біль, пристрасть до алкоголю посилюється в сто разів.

Оригінал