Гороскоп на 23 січня

Овен ♈

Слово “межа” сьогодні вживатиметься не в одному контексті. Можливо, Ви захочете з’ясувати, наскільки близько готові підпустити до себе когось. Але при цьому Ви також можете вказати комусь, можливо, другу або члену сім’ї, на те, що він чинить некоректно. Звичайно, Вам напевно не захочеться тикати пальцем в очевидне, але доведеться.

Телець ♉

Цей день буде присвячений перспективам кар’єрного зростання і доходу. Всесвіт сьогодні всіляко підтримуватиме вас у цьому плані, особливо на тлі злиття Місяця і Сатурна, які сильно вплинуть на ваші професійні устремління. Можливо, навіть з’явиться якась нова посада, на яку ви так довго чекали. І не думайте, що Ви цього не заслуговуєте.

Близнюки ♊

Життя завжди підкидатиме Вам загадки, але не завжди Ви знаходитимете їхні рішення. І якщо раптом Вам спаде на думку не дуже світла думка спробувати знайти відповіді на всі питання, єдине, що Ви отримаєте, – це мігрень. Той, хто вирішить, що це можливо, характеризується всього одним словом – “той, хто помиляється”. Але це не означає, що Ви маєте просто сидіти і нічого не робити. Ви можете йти на поводу у своєї цікавості, але не забувайте, що деякі таємниці повинні і залишаться нерозкритими.

Рак ♋

Можливо, сьогодні Вам не варто витати в хмарах. Річ у тім, що Місяць цього дня з’єднується із Сатурном, впливаючи на домовленості, а тому до всіх речей потрібно ставитися максимально конкретно і серйозно. І, до речі, романтичних стосунків це теж стосується, тож, хоч як парадоксально це звучить, увімкніть логіку і йдіть займатися амурними справами. Можливо, у Вашої другої половинки є якась гнітюча таємниця? Спокійна бесіда на цю тему напевно зможе все прояснити.

Лев ♌

Якщо вам потрібне нагадування про те, наскільки мінливими можуть бути стосунки, зв’язок між Місяцем і Сатурном зможе вам продемонструвати це. Обидва світила впливають на партнерські стосунки, чи то любов, чи то бізнес. Може бути так, що в якийсь момент Ваш зв’язок із кимось буде сонячним і легким, а за хвилину стане напруженим і занадто серйозним. Але це відбувається не просто так, а для оновлення кордонів, і Ви будете вдячні Всесвіту за це.

Діва ♍

Ви прийняли рішення стати стрункішою і здоровішою? Отже, Ви вчинили правильно, оскільки зараз у Вас є підтримка Місяця і Сатурна, які всіляко сприятимуть будь-яким Вашим поривам до самовдосконалення. Але Ви маєте пам’ятати, що Ваш добробут не обмежується суворо тим, яку вагу Ви піднімаєте або скільки кілометрів можете пробігти. Є й інші методи, і Ви повинні їх знайти.

Терези ♎

Як представник одного зі знаків, керованих культурною і творчою Венерою, Ви, ймовірно, маєте вражаючу творчу або артистичну натуру. Але сьогодні Ваші здібності можуть бути посилені ще більше, адже Місяць і Сатурн об’єднаються. Зараз не час применшувати або відкидати талант, яким Ви володієте. Займіться ним всерйоз і пам’ятайте про те, що будь-яке вміння потрібно розвивати. Виділіть на це хоча б трохи свого часу, і результат не змусить себе довго чекати.

Скорпіон ♏

Емоції хороші, коли вони перебувають під контролем розуму. Найчастіше люди вірять, що їм потрібно йти за покликом свого серця і що чинити опір цьому просто неможливо. Але це зовсім не так. Мозок має контролювати серце, інакше трапляються різного роду неприємні речі, пов’язані з емоційними сплесками. Сьогодні ви можете відчути прилив відчаю і зростання почуття незахищеності. Це станеться через вплив Місяця і Сатурна. Однак, за правильного підходу, ви зможете втихомирити бурю в душі, і там знову засяє сонце.

Стрілець ♐

Місяць з’єднується з Сатурном, щоб вплинути на те, як ви думаєте і як спілкуєтеся з людьми. Таким чином, ви можете побачити якусь ситуацію в неприємно реалістичному світлі. Але те, як ви впораєтеся з цим, залежить від вашого ставлення. Ви не отримаєте підтримки від Сатурна, якщо вважаєте, що тут доречне якесь швидке рішення. А ось якщо Ви підійдете до всього повільно і розмірено, результат Ваших зусиль буде зовсім іншим і напевно припаде Вам до душі.

Козоріг ♑

Дуже часто Вас складно змусити сидіти на одному місці і думати над вирішенням якоїсь проблеми. Сьогодні Вам у цьому допоможуть Місяць і Сатурн, які зроблять усе можливе, щоб Ви серйозно замислилися про стан Ваших фінансів. Але це буде спрямовано виключно вам на благо, оскільки проблеми таки можуть бути, і їх потрібно вчасно розглянути. А якщо їх на цей момент немає, то Ваша серйозна перевірка матиме потужний профілактичний ефект.

Водолій ♒

Сьогодні Вам, імовірно, не вдасться уникнути уваги з боку людей, яким явно від Вас щось потрібно. Утім, це не привід відразу ж кидатися їм на допомогу. Насамперед Вам варто подумати про те, що потрібно Вашим близьким і Вам. Утім, вислухати, так би мовити, прохачів Ви теж можете, тож приділіть їм кілька хвилин свого часу, перш ніж вирішувати, що з ними робити далі.

Риби ♓

Місяць і Сатурн об’єднаються, щоб впливати на те, як ви допомагаєте іншим людям, особливо тим, кого ви вважаєте невдахами, які жодного кроку без вашої допомоги ступити не можуть. Сьогодні у Вас може виникнути інтерес до якихось благодійних проєктів. Але є ризик, що Вашою доброю волею можуть спробувати скористатися. Тож будьте пильними. Як то кажуть, довіряй, але перевіряй.