Гороскоп на 13 березня 2024 року

Овен ♈

Ви славитеся тим, що ніколи людям, які заробляють на життя обманом, не вдавалося збити Вас зі шляху. Ви занадто розумні, щоб дозволити таким людям наблизитися до Вас. Однак навіть Ви можете випадково попастися на вудку професіоналів цієї справи або тих, для кого шахрайство – звичайна справа. Щоб цього не сталося, будьте уважні та переконайтеся, що Вас не обводять навколо пальця, і тоді аферисти залишаться з носом.

Телець ♉

Якщо Ви налаштовані взяти справу у свої руки, дійте! Ви зможете здивувати своїх друзів і вразити навіть тих, хто з Вами не знайомий. Зараз ви перебуваєте у відповідному для цього настрої, тож не дивуйтеся, якщо в підсумку будете настільки впевнені в собі, що це буде несподівано навіть для людей, які давно знають і люблять вас. Не варто зупинятися. Нехай оточуючі трохи побудуть у напрузі – це для них корисно.

Близнюки ♊

Ви виявите у себе дивовижний ораторський талант! Цей подарунок зірок дуже стане Вам у пригоді, коли Вам потрібно буде привести до тями друга, який абсолютно зневірився в собі та своїх здібностях. Вкажіть йому вірний шлях. Однак не забудьте приберегти хоч трохи енергії для себе. Увечері на Вас чекає щось цікаве, на що Вам обов’язково знадобляться сили.

Рак ♋

Настав час заявити світові про свої бажання. Ви хочете, щоб усе, чим би Ви не займалися, розбурхувало Вашу кров, хвилювало і надихало. На менше Ви не згодні! Втім, Вам і не доведеться погоджуватися. Цей день надасть Вам достатньо енергійних занять. Тож закочуйте рукава і приготуйтеся отримувати масу задоволення!

Лев ♌

Як давно Ви були настільки енергійними? Навряд чи Ви зможете пригадати, коли у Вас був такий продуктивний день. Тоді припиняйте про це думати і приступайте до справи. Сьогодні Ви безумовно перевершите всі свої очікування. Коли колеги почнуть здивовано запитувати, куди Ви поділи ту поважну і неспішну особистість, якою були ще вчора, просто загадково посміхніться і продовжуйте займатися своїми справами. Вичавіть із цього дня максимум!

Діва ♍

Ви чудово вмієте ставити перед собою конкретні завдання і досягати успіху в їх вирішенні. Сьогодні цю Вашу здатність буде доповнено неймовірною ефективністю і хорошою інтуїцією. Чи варто говорити про те, як багато чого Ви зможете досягти? Якщо Вашому другу щастить не так, як Вам, допоможіть йому в його починаннях. Вашої енергії вистачить на вас двох. Однак це не означає, що Ви маєте все робити за свого товариша – просто направте його на правильний шлях.

Терези ♎

Вам необхідно виговоритися, інакше ви просто вибухнете. Але проблема в тому, що Ви не знаєте, кому можна довірити свій секрет. Поки Ви це не з’ясуєте, Вам краще стримати себе. У друга, якому Ви майже готові у всьому зізнатися, може бути свій інтерес, про який Ви не знаєте. Можливо, ця людина ставиться до Вас більше, ніж просто до друга. Мовчання може бути найкращим виходом із ситуації.

Скорпіон ♏

Ви завжди поважали владу, і це почуття нікуди не зникло з часом. Тож, якщо Ви потрапите в складну ситуацію, Ви точно знатимете, до кого звернутися по пораду, і ці люди будуть тільки раді Вам допомогти. Очевидно, що такий стан речей найбільш виграшний для Вас. А найкраще в усьому цьому те, що коли Ви порадитеся з кимось, Ви зможете раз і назавжди покінчити з ситуацією, яка зводила Вас з розуму.

Стрілець ♐

Немає нічого незвичайного в тому, що Вам є що сказати оточуючим, і всі вони з нетерпінням чекають, коли Ви висловите свою думку. У вирішенні ситуації зацікавлені обидві сторони, тож не варто турбуватися. Просто упевніться, що точно знаєте, що робите і що готові до загальної уваги. Будьте впевнені – те, що Ви робите, і є те, чого від Вас чекають.

Козоріг ♑

Останні кілька днів інтуїція підказувала Вам, що потрібно уникати будь-яких раптових і необдуманих дій, і що робити що-небудь взагалі – не найкраща ідея. Ваше шосте чуття дуже рідко помиляється, тож найкраще, що Ви можете зробити, – це спокійно спостерігати за тим, що відбувається, і чекати, що ж відбуватиметься далі. А коли хтось із близьких Вам людей запитає, що може зробити для Вас, попросіть просто зберігати спокій. Зараз не час ризикувати.

Водолій ♒

Сьогодні ви перебуватимете в сентиментальному і ностальгічному настрої, і будете налаштовані на спогади про старі добрі часи, а не на роздуми про майбутнє. Утім, майбутнє можна побудувати лише спираючись на минуле, тому навіть якщо Ви вирішите забути про те, що було, нехай найкраще з цього залишиться у Вашій пам’яті. Сміливо діставайте старі альбоми з фотографіями та вирізками з журналів. Якщо хтось і може отримати з усього цього користь, так це Ви.

Риби ♓

Ви не з тих людей, які самовіддано віддаються романтичним фантазіям – принаймні, не в тому випадку, коли для подібних мрій немає жодних підстав. Що ж, зараз у Вас є шанс втілити свої мрії в реальність, прислухавшись до того, що підказує Ваше серце. Не ігноруйте його підказки, але й не заходьте у своїх мріях далі, ніж справа йде в реальності. І будьте готові до того, що доведеться вичікувати деякий час. На жаль, у реальності не завжди все відбувається так само швидко, як у мріях.