Гороскоп на 20 листопада

Овен ♈

Добре, що деякі ідеї не залишають нас у спокої. В кінці кінців ми приділяємо їм належну увагу. Зараз цікава ідея ніяк не бажає йти від Вас, і Ви можете подарувати їй унікальний розвиток. В результаті Ваше життя заграє новими фарбами. Так тримати!

Телець ♉

Яке речення – найкоротше у світі? “Стоп”? “Так”? “Ні”? Одне слово може висловити цілу думку, але деколи ми говоримо прості речі занадто великою кількістю речень. Ви знаєте, яке приємне слово хотіли б почути зараз. Наберіться терпіння – і Ви його дочекаєтеся!

Близнюки ♊

“Знову починати все спочатку”. Ця думка не викликає ентузіазму. Іноді нам просто не вистачає сил для подібного. Але все не так погано. Можливо, Вам доведеться повторити деякі кроки, але Ви помітно просунулися вперед після попередньої спроби.

Рак ♋

Всі ми іноді тягнули на себе двері з табличкою “від себе”. Якщо ми звикли поступати певним чином, зміна звичаю застає нас зненацька. Ви доклали зусилля, але може стати ясно, що є кращий або, можливо, більш простий варіант. Вивчіть і застосуйте його на практиці. Первісне розчарування може швидко змінитися полегшенням.

Лев ♌

Випробування допомагають зрозуміти, на чиєму ми боці – проблеми або рішення. Але всяке випробування само по собі передбачає наявність рішення. Нам потрібно тільки побачити його, виявивши належну широту кругозору. Перший крок до цього – зрозуміти, що Ви зіткнулися не з проблемою, а з можливістю.

Діва ♍

Ясно, що багато які суперечки можна було б дозволити або запобігти з допомогою більш виразного спілкування. Припущення створюють купу проблем. Зіткнення двох его породжує конфлікт. Але Ви зможете визначити, де необхідно більш відкрите спілкування між Вами і конкретною людиною. Отримавши його, Ви уникнете непотрібного загострення ситуації.

Терези ♎

Коли інші говорять, що нам пощастило, це зазвичай означає, що хтось бачить в наших обставинах щось, чого не бачимо ми. Але бувають випадки, коли такі слова нагадують нам, що все і справді не так вже погано. Нехай прояв вдячності в цей непростий час стане для Вас пріоритетом.

Скорпіон ♏

Щось, що викликало занепокоєння, тепер вселяє впевненість. Ви пережили занадто багато безсонних ночей через невпевненість чи відчуття відсутності контролю. Навіть якщо необхідно постійно докладати зусилля, будьте впевнені, що тепер у Вас є міцний фундамент, який Ви заклали знову набутим досвідом.

Стрілець ♐

Тому, кому в школі не давалася математика, не ставало легше, коли його запевняли, що її “кожен може вивчити”. Але ці слова, звичайно, вірні. Якщо Ви дійсно розумієте логіку формул, то гарантовано отримаєте правильну відповідь. Постарайтеся пам’ятати про це, думаючи про те, що зараз може здатися заплутаним. Більш логічний підхід зламає цей шифр.

Козоріг ♑

Наука вважає, що ніяка ситуація не може вічно розвиватися, слідуючи по прямій лінії. В певній точці вона відхилиться від курсу. Однак ми не знаємо точно, де знаходиться ця точка. Чи знаємо? Вам знайома приказка “сьогодні перший день життя, що залишилася тобі”, чи не так? У Вас є можливість змінити ситуацію і поліпшити її в будь-який час, коли Ви захочете. Нехай це буде сьогодні!

Водолій ♒

Наполовину повна склянка – поширений символ оптимізму. Але наполовину заповнений стакан повинен служити визначеній меті, чи не так? Навіть половина склянки води може втамувати спрагу. Нею можна придавити папери на столі. Варіантів маса! У Вас зараз є всі причини для оптимізму. Але варто подумати, як цей оптимізм має бути засобом для досягнення певної мети.

Риби ♓

Ось вже два роки ми живемо в “ковідному” світі. Якщо потрібно згадати про те, як щось маленьке або гадане незначним може швидко і значно зрости в розмірах, силу і вплив, досить згадати цей факт. З іншого боку, варто згадати, що “мозок” в електричних і електронних пристроях сьогодні може вміститися на шпильковій голівці. Словом, не виключайте вплив, який зараз таїть в собі те, що Ви вважаєте незначним. Не варто недооцінювати дрібниці.