Які дружини найбільш істеричні за знаком Зодіаку

Істерики для жінок часом є способом сказати: “Врятуйте мене хто-небудь від рутини”. У кожної дами за знаком Зодіаку свої причини і наслідки істерик. Фахівці з біоенергетики виділяють 7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими. Істерики точно не зроблять вас щасливою. Також це не призведе до гарного настрою вашого обранця або родичів, подруг.

Овен

Овни – істерички за визначенням, але це в нормальному стані. Якщо ці дами зустрічаються з проблемами, вони заспокоюються. Їм необхідно мати якесь важливе заняття, щоб не збожеволіти від рутини. Саме вона і вбиває спокій у цих жінках і дівчатах. Овнам потрібно всього лише поставити перед собою правильні цілі, зрозуміти, чого насправді хочеться від життя. Істерики минуть практично відразу, якщо все в житті стане зрозумілим і з’явиться стійкий напрямок. У рейтингу дружин-істеричок Овни отримують заслужене 5 місце.

Телець

Тельці – це дами з “прибабахом”. Істерика – це їхнє друге ім’я. Вони влаштовують сцени за будь-якої зручної можливості. Якщо вони відчувають, що щось не так, то можуть почати ревіти, дістаючи цим свого чоловіка. Тельці знають, як натиснути на жалість, але іноді чоловіки просто йдуть від них, бо не знають, як бути далі. Звичайно, трапляються спокійні Тельці, але це велика рідкість. Як з ними жити, відомо лише 1 чоловікові на мільйон. Тельцям потрібна ефективна робота над собою, щоб стати кращими, хоча вони й так розуміють, що припинити істерики можна без походів до психолога. Тельці отримують золото – почесне перше місце в рейтингу істеричок.

Близнюки

Дами, народжені під цим знаком Зодіаку, рідко дозволяють собі істерики, тому що розуміють, як нерозумно це виглядає. Їхнім чоловікам з ними досить складно часом, але це через те, що вони потайливі. Це інша проблема, тому не буде на ній зациклюватися. Істерик у Близнюків майже не буває, тож вони розташовуються на 10 місці. Найгіршою рисою характеру цих дружин у важкі часи є байдужість. Близнюки можуть влаштувати істерику, якщо зрозуміють, що їх намагаються змусити щось робити, адже вони не терплять наказів.

Рак

Ракам добре відомо, як керувати емоціями. Саме тому істерики в них трапляються вкрай рідко. 11 місце вони отримують, бо є одними з найспокійніших жінок на Землі. Така дружина не буде мучити свого чоловіка постійними істериками. Вона може влаштувати скандал або образитися, але тільки через щось вартісне. Терпіння у Раків хоч відбавляй, тому жити з ними доволі просто і приємно. Інша річ, що сподобатися їм непросто, але це вже інша розмова.

Лев

Леви жіночої статі вкрай нестабільні. В одну хвилину вони люблячі, спокійні та привітні, але наступної миті вже готові порвати на шматки кого завгодно. Істерики в них минають швидко, але вони не удаваного характеру – Леви кажуть усе, що думають, а потім остигають, просять вибачення тощо. Така дружина буде часто влаштовувати істерики, тому що залежна від думки оточуючих. Левам марно пояснювати, що сподобатися всім неможливо, а з їхнім характером – тим більше. Дружини-Леви отримують бронзову медаль у рейтингу істеричок.

Діва

Діви обожнюють істерики, але не вплутують у них своїх чоловіків. Вони дипломатично ведуть суперечку і не ставлять ультиматумів, але якщо їх дістати як слід, це буде не просто істерика, а справжнє пекло. У Дів є інші звички, здатні зруйнувати життя, призвівши до тотального непорозуміння і навіть ненависті у стосунках. Йдеться про їхнє владолюбство, жадібність і ревнивість. Серед істеричних дружин вони посідають 9 місце.

Терези

Терези на 6 місці за істеричністю серед знаків Зодіаку. Ці дружини влаштовують скандали просто тому, що треба. Іноді вони так намагаються маніпулювати чоловіками, але не завжди це виходить. Звісно, маніпулятори з Терезів так собі, але за спроби робити це навмисне вони й отримують місце в золотій середині списку, що досить символічно. Дружина-Терези може завдати багато проблем тим чоловікам, які не сильні в психології або не досвідчені. Достатньо хоча б трохи навчитися розбиратися в людях, щоб врятуватися від істерик дружин-Терезів.

Скорпіон

Скорпіони тільки вдають, що істерять. Якщо Скорпіон заміжня, то їй не потрібно показувати свій характер. Цим дамам легко змусити себе заспокоїтися. Інша річ, що через їхню поведінку істеричками стають чоловіки – це справді величезна проблема. Є багато якостей, які самі Скорпіони ненавидять у людях, тому такі дружини дуже вимогливі. Дама-Скорпіон здатна приручити і підім’яти під себе практично будь-якого чоловіка, а істерики для них є брудною зброєю, яку вони принципово не використовують. За це ми даємо їм останнє, 12 місце в рейтингу.

Стрілець

Стрільці – жахливі істерички. Вони обожнюють нав’язувати собі всілякі негативні думки з приводу того, як їхній чоловік до них ставиться. Усе може бути нормальним, але потім відразу зіпсуватися. Стрільці – самозакоханий знак Зодіаку. Така дружина любить себе більше, ніж свого чоловіка, але не може допустити, щоб він зник або розлюбив її. Істерики такі дружини влаштовують із доволі високою періодичністю, але не мають злого умислу. Стрільці отримують доволі високе четверте місце в рейтингу.

Козоріг

Козороги істерять дуже сильно, але вкрай рідко. Заміжня жінка або дівчина цього знака Зодіаку дуже обережна, але лише спочатку. Коли Козоріг у шлюбі з чоловіком уже два-три роки, починається період раптових істерик, які неможливо передбачити. Козороги губляться, коли розуміють, що в їхньому житті настала чорна смуга. Коли немає можливості справлятися з навантаженнями і розв’язувати проблеми поодинці, вони показують своє справжнє обличчя – істеричне і неврівноважене. За це ми даємо їм восьме місце в рейтингу. Можливо, їх потрібно було б підняти вище, але краще не ризикувати зайвий раз.

Водолій

Головний секрет щастя для дружини-Водолія – це постійне емоційне підживлення. Якщо його немає, то все спільне життя через рутину перетворюється на одну велику жіночу істерику. Розбитого посуду і лайки з ранку до ночі немає, тому що Водолії не дозволяють собі цього, але словесні перепалки будуть забезпечені. Найкраще залишати їх у спокої в такі періоди. Вони самі знайдуть точку опори і рівноваги. За це вони поважатимуть свого обранця ще більше. Водолії посідають другу сходинку рейтингу дружин-істеричок.

Риби

Риби на сьомому місці в списку найбільш істеричних дружин за знаком Зодіаку. Найбільше Риб дратує в близькій людині відсутність почуття гумору. Не тільки тому вони й істерить час від часу. Якщо чоловік не розуміє їх і не цінує їхнє добро, то істерики можуть закінчитися розривом стосунків. Загалом ці дами дуже спокійні, а також здатні самі кого завгодно змусити рвати волосся на голові й кричати, бігаючи колами. Щодо самих Риб, то їхні істерики спокійні й досить швидко закінчуються.

Оригінал