За які якості ми любимо людей різних знаків Зодіаку

Усі ми любимо гороскопи, тому що вони з дивовижною точністю розкривають нашу суть. Плюс до всього, можуть розповісти про вас те, чого ви самі про себе не знали.

Подивіться хоча б на свою кохану людину. За що ви її любите? Ви дійсно це знаєте? Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому з Рибами у вас були ідеальні побачення, а зі злющим Скорпіоном так і не зрослося? Гороскопи дійсно допомагають нам краще зрозуміти себе та інших.

У цій статті ми пояснимо вам, за що, найімовірніше, ви полюбили свою половинку. І за що вона любить вас.

Овнів – за пристрасть

Відтоді, як зустрінете Овна, ваше життя вже ніколи не буде колишнім. Незалежні та імпульсивні Овни, як правило, вимагають, щоб життя було в постійному русі. Тільки разом із рухом до них приходить спокій. Тому перед тим як починати жити з Овном, переконайтеся, що ви готові витримувати його ритм. Інакше все закінчиться сумно.

Пристрасть та імпульсивність Овнів, однак, п’янить багатьох людей. Овни з кого завгодно зроблять рабів нових бажань і творців нових ідей. За це в них і закохуються. Здебільшого це люди, яким колись у житті не вистачало драйву.

Тельців – за успіх

Чи є щось сексуальніше, ніж чоловіки і жінки, які знають, чого хочуть і як цього домогтися? Ми любимо Тельців за їхню наполегливість і за те, що вони готові бути лідерами в будь-якій галузі та будь-якій сфері життя. Попри всі свої подвиги скромні й навіть іноді сентиментальні.

Бути поруч із Тельцем – означає бути впевненим у тому, що ви в надійних руках. Ці люди вміють балувати не тільки себе, а й своїх близьких, уміють оточувати себе красивими речами і наповнювати життя красивими подіями. Про таких кажуть: вміє і заробити, і витратити. Ми любимо Тельців за їхню ґрунтовність і акуратність.

Близнюків – за мудрість

Якщо вам потрібна людина, яка не лізе за словом у кишеню, подивіться в бік Близнюків. Ви будете їх любити завжди: і коли вони будуть задумливо витати в хмарах, і коли їх буде не можна змусити замовкнути. Близнюки – прекрасні оповідачі. При цьому їх важко назвати пліткарями: справді вміють розповідати класні життєствердні історії.

Вітряна природа Близнюків робить їх невловимими і бажаними коханцями. Вони завжди діють без попередження і вміють цінувати швидкоплинність життя. Усе їхнє життя – одна прекрасна й обов’язково весела історія.

Раків – за непередбачуваність

Раків найкраще описати словами: “Передбачувана непередбачуваність”. Ви ніколи не знаєте напевно, чого від них чекати і що від них можна отримати. Люди, народжені під цим знаком, вирізняються:

  • Незалежним мисленням;
  • чіпкістю;
  • трохи жорсткуватим характером;
  • яскраво вираженою індивідуальністю.

Інших людей у них приваблює саме ця їхня невловима “дикість”. За своєю природою Раки вільні духом і розумом, але при цьому страждають і від деякої нерішучості. Їм важко відпускати людей, яких вони люблять або любили. Водночас вони настільки непередбачувані, що все може закінчитися в будь-який момент. Що тут ще сказати? Їхній лідер – Том Круз. Це багато що пояснює, вірно?

Левів – за чарівність

Лев – це той хлопець, який першим підійде до вас у барі та без жодного сорому запропонує випити. Якщо ви ніколи не зустрічалися з людьми цього знака Зодіаку, майте на увазі: вони зачаровують не лише вас, а й узагалі всіх людей навколо. Тож ревнощів у вашому житті буде не уникнути.

Люди-Леви випромінюють енергію і тепло. Вони – природні магніти. Тому їм так легко заводити знайомства з іншими. Додайте сюди іншу якість людей цього знака – їхнє роздуте его. Воно постійно вимагає від них нових і нових “подвигів”. Леви залежні від уваги оточуючих, тому деколи готові піти на що завгодно, аби її домогтися.

І все-таки вони чарівні. Любіть свого Лева, не забувайте про його забаганки, потреби – і він відповість вам вогнем пристрасті, любові та пишноти.

Дів – за інтелект

Якщо з вашою головою не все гаразд, придивіться до Дів. Зазвичай вони відмінні психологи і наймудріші друзі з усіх, кого тільки можна знайти. Немає нічого сексуальнішого за людину, яка знає, як вправити вам мізки, вірно? Неважливо, в ліжку чи на вулиці, Діви здатні вирішити будь-яку проблему і будь-яке завдання, що вимагає інтелектуальних зусиль. Ви будете вражені тими величезними запасами знань і мудрості, якими вони володіють. І тим бездонним інструментарієм логіки й уяви, який ховається в них усередині.

До вирішення всіх своїх і ваших проблем Діви підходять з розумом. І вони завжди готові засукати рукава і працювати, не скаржачись. Люди, народжені під знаком Діви, зазвичай наполегливі, вперті й не бояться зовнішніх викликів. При цьому вони вірні та лояльні, і вміють боротися за тих, кого люблять.

Терезів – за чутливість

Якщо ви хочете знайти людину, яка розумітиме вас до глибини душі, шукайте того, хто народився під знаком Терезів. Терези дуже чутливі. При цьому вони не шкодують часу, який потрібно витратити на те, щоб вивчити вас з усіх боків. Іноді це неприємно: інші поруч із ними почуваються “пограбованими”: жодних таємниць із Терезами бути не може.

У тому, що стосується отримання нових відомостей, Терези дуже наполегливі. А ще вони уважні. Тож ви навряд чи зможете приховати від них свою зраду. Або щось іще.

З іншого боку, пізнати вас Терези хочуть тільки для того, щоб мати можливість за нагоди надати вам підтримку. Вони завжди готові прийти на допомогу й обговорити з вами будь-які філософські та емоційні проблеми.

Скорпіонів – за загадковість

Людей, народжених під знаком Скорпіонів, люблять саме за їхній “темний” бік: вони можуть спалити вас вогнем своєї чарівності швидше, ніж ви усвідомлюєте, що сталося. З іншого боку, вони ідеально підходять для людей, які шукають непростих стосунків, сповнених драми, злетів і падінь.

Життя “на краю”, схоже на похід по лезу бритви, приваблює багатьох. Просто не всі готові в цьому зізнатися. Якщо ви готові, значить, Скорпіон – ідеальний для вас партнер.

А ще люди, народжені під цим знаком, вирізняються своєю силою, загадковістю, умінням робити сюрпризи і створювати справжнє торнадо з найрізноманітніших емоцій. Згодом до цього звикаєш, але після Скорпіона будь-який інший коханець чи партнер здаватиметься безнадійним занудою.

Стрільців – за доброту

Якщо вам подобаються люди з добрим і м’яким характером, зверніть увагу на Стрільців. Люди цього знака завжди відкриті й ставляться до інших із добротою та любов’ю. Вони дуже люблять, коли їм довіряють.

Темна сторона Стрільців – тільки в тому, що вони постійно щось собі доводять. Ці люди не можуть жити без виклику. Тому життя з ними не буде ні тихим, ні спокійним, ні безтурботним. Іноді заради того, щоб бути поруч із ними, доводиться спалювати мости. Але довіртеся: якщо Стрілець каже, що це дурниця, то це насправді дурниця.

Козорогів – за тишу

Козороги – ідеальні супутники в житті: вони не влаштовують істерик, ніколи не панікують і не впадають у відчай. За своєю природою вони стоїки, які якщо й готові щось жорстко відстоювати, то тільки те, що справді має значення. Вони не лаються, але при цьому нічого не приховують і ніколи не наступають на горло власній пісні. Просто вони вважають за краще не відкриватися всім підряд.

І хіба є щось сексуальніше, ніж спокійна впевненість у собі Козорогів? При цьому варто пам’ятати, що в ліжку Козороги – пристрасні коханці, здатні доставити вам справжню насолоду. Не варто думати, ніби ці тихоні залишаються такими ж, коли вимикається світло.

У світі Козорогів немає місця ненависті та злобі. Але будьте обережні: якщо зачепити цю людину всерйоз і по-справжньому, вона відповість вам найнесподіванішим і найжорсткішим чином.

Водоліїв – за безпосередність

Люди, народжені під знаком Водоліїв, ніколи не намагаються бути кимось, ким вони не є. Вони не вміють лестити, ніколи не принижуються і не приховують свої почуття. Про таких кажуть: “Він без умислу”. І так і є!

Щирість Водоліїв – їхня найголовніша риса. Вони бувають різними: веселими, сумними, безвідповідальними або, навпаки, надмірно педантичними. Але вони ніколи не будуть “підлизуватися” до начальства або до “старших”. За це ми їх і любимо. Якщо Водолій допомагає вам, значить, він дійсно вас цінує, обожнює і поважає.

Риб – за гнучкість

Риби – люди гнучкі. Вони ніколи не відмовляться від гарної вечірки або захопливої поїздки тільки тому, що “не планували” їх. Риби легкі на підйом і, незважаючи на свою глибоку емоційність, трохи наївні. За це ми їх і любимо!

Але не плутайте наївність із невинністю! Риби – люди мудрі не по роках. Їхні інтереси ніколи не можна ігнорувати – інакше вони кинуться в атаку в той момент, коли ви найменше цього чекатимете. Жити з Рибами – одне задоволення: вони вміють захищати інтереси сім’ї, але водночас не перетворювати життя на рутину і безнадійний цикл “дім – робота – дім”. Вони завжди готові зважитися на будь-яке безумство! Слідуйте за ними – і вам ніколи не доведеться ні нудьгувати, ні бідувати!

Сподобався гороскоп? Збігся опис емоцій під час знайомства з коханою людиною? Поділіться з друзями – нехай і вони дізнаються, що їхнє кохання зумовлене долею!

Оригінал