Знаки Зодіаку, за якими найбільше і найменше сумують

Всі люди різні, і коли вони йдуть, ми сумуємо за одними більше, ніж за іншими.

Деяким людям вдається наповнювати оточуючих енергією, і коли вони йдуть, то ніби забирають цю енергію із собою і змушують інших почуватися неживими. Цією здатністю вони завдячують певним рисам характеру, і навіть знаку зодіаку, під яким народилися.

Деякі знаки зодіаку можуть вдихнути нове життя в будь-яку компанію, в той час як інші – тільки наздогнати на всіх тугу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися своє місце у цьому рейтингу.

Рак

Представники цього знаку люблячі та дбайливі. За ними починають нудьгувати відразу після того, як вони йдуть. Іноді може здатися, що Рак занадто з вами няньчитися, але потім він робить для вас щось приємне, наприклад готує вечерю або обіймає вас, і ви відразу ж забуваєте про свої претензії.

Діва

Схильні до самоаналізу Діви допомагають вам знайти себе, і як тільки вони зникають із вашого життя, ви починаєте відразу ж за ними нудьгувати. Їхня присутність так само вам необхідна, як і наявність вашого улюбленого дивана у вітальні. Також представники цього знаку розумні та веселі особистості, з якими ніколи не нудьгуєш.

Близнюки

Якби все було ідеально, кожен із нас був би рівною мірою розумною і творчою людиною. На жаль, ми живемо у світі, повному недосконалостей, але декому все ж таки вдається показати себе з найкращого боку. Близнюків, наприклад, люблять як інтелектуали і творчі особистості. Коли представники цього знаку йдуть, у вас одразу складається відчуття, ніби у вашому житті чогось не вистачає.

Стрілець

Всіма улюблені екстремали Стрільці хоч і не можуть привести цілий натовп у приємне збудження, але зможуть підбити вас на нові пригоди. Вони завжди готові спробувати щось нове. Їхня енергія може бути заразною і змусить вас відчути готовність самим спробувати щось ризиковане.

Терези

Занадто ідеальні Терези можуть бути яка ковтком свіжого повітря, так і дратувати. Ви любитимете їх, коли вечірка повинна ось-ось початися: їхнє наметане око допоможе вам переконатися, що все прикрашено ідеально. Однак, не варто очікувати, що вони допоможуть вам після закінчення. Терези вважають за краще триматися подалі від заворушень, і хоча їхня присутність не є необхідною, вона все ж таки буде вам приємна.

Водолій

Представники цього знаку потрапили до середини цього рейтингу. Підуть вони чи залишаться – практично всіх влаштують обидва варіанти розвитку подій. Їхня пристрасть до незвіданого з’являється лише під час сексу чи дослідження нових територій. Їхня присутність на вечірці особливо не вплине на загальний настрій. З ними весело, але самі вони не роблять нічого унікального чи запального заради веселощів. Те, як Водолії приходять і йдуть, зазвичай залишається непоміченим для оточуючих.

Риби

Риби емоційні та непостійні. Куди б ви з ними не пішли, будьте готові до сліз. Те, як представники цього знаку плачуть від радості – дуже мило та чарівно, а ось їхні ридання та істеричний плач – зовсім інша річ. Ніколи не знаєш, що може їх засмутити і змусити плакати. Ви можете дуже швидко почати почуватися ніяково і пошкодувати, що взагалі з ними кудись пішли. У результаті ви все одно відправите Риб додому, пообіцявши зателефонувати пізніше, щоб заспокоїти їх.

Лев

Ви не знайдете більш відданої та надійної людини, ніж Лев. Проте, представники цього знака мають свої недоліки. Так само, як і символ цього знака зодіаку – гордий лев, у його представників величезне его, що може посилити будь-яку ситуацію. Левів дуже легко образити і вони ніколи не визнають своїх помилок. Не варто з них жартувати, якщо хочете залишитися з ними друзями. Проте, Леви неймовірно гарні в ліжку, і тому їхні сексуальні партнери можуть сумувати за ними.

Телець

Одна риса характеру Тельців є і даром, і прокляттям. Вони дуже швидко приходять у стан приємного збудження, коли відкривають для себе щось класне і вимагатимуть від вас, щоб ви відчували ті ж емоції, що і вони самі. З одного боку, це добре, оскільки ви їм небайдужі, і вони хочуть поділяти з вами спільні інтереси. Те, що вони так хочуть вам показати, може бути дійсно дуже класним, але річ у тому, що вони можуть надто на вас тиснути, не знаючи, коли слід зупинитися і цим сильно дратуватиме вас. Тельці не розуміють, що не всім буде цікаво те, що подобається їм самим, а також те, що людина може бути просто не в настрої для цього.

Козоріг

Козороги, що відчувають велику відповідальність і люблять все контролювати, зазвичай вбивають всі веселощі. Вони розумні, тому іноді можуть думати про веселощі, але замало, щоб поруч із ними хотілося залишитися назавжди. Іноді вони поводяться надто обережно і намагаються бути відповідальними, і як результат – вбивають усі веселощі на вечірці. Їхній відхід особливо на вас не вплине – ви просто продовжите займатися своїми справами.

Овен

Овни настільки люблять усе контролювати, що Козороги навіть не йдуть з ними порівняти. Коли представник цього знака нарешті виходить із кімнати, у повітрі ніби витає невимовне «слава Богу». Овни насправді добрі і діють із найкращих спонукань, але їм настільки подобається бути головними, що вони готові роздавити кожного, намагаючись досягти бажаного, а це повністю псує загальний настрій. Вечірка, як правило, починається лише тоді, коли Овни з неї йдуть.

Скорпіон

Якщо чесно, то про Скорпіонів нічого хорошого не скажеш. Вони дуже нудні, тому оточуючі, швидше за все, будуть раді, якщо ті підуть. Якщо Діви можуть оживити натовп, то Скорпіони – увігнати його у сон.

Оригінал