Гороскоп на 16 березня

Овен ♈

Дії інших людей будуть дуже непередбачуваними сьогодні, тому Ви маєте бути готові до всього. І хоча цей день може випробувати Вашу гнучкість і терпіння, це принесе задоволення. Ви любите, коли події розвиваються цікаво, а непередбачуваність – це ціна, яку Ви готові за це заплатити. Хтось із друзів може надати Вам цікаву можливість у сфері спілкування, проте необхідно дізнатися більше деталей, перш ніж відповідати згодою.

Телець ♉

Вам ось-ось зустрінеться нова і приваблива людина, яка, до того ж, може допомогти в досягненні фінансового успіху, і ця зустріч дуже важлива для майбутнього. Обговоріть її пораду з кимось, кому довіряєте, і якщо все добре, не варто довго думати. Поки у Вас не буде всіх фактів, тримайте деталі при собі. Коли будете точно впевнені, що все гаразд, тоді зможете поділитися з усіма близькими людьми.

Близнюки ♊

Ви любите експериментувати в пошуках нових шляхів, за допомогою яких можна заощадити час у роботі. Крім того, Ви із задоволенням збираєте разом усю свою компанію. Особливо це помітно зараз, хоча Ви прекрасно знаєте, що можете про це пошкодувати. Змиріться з тим, що завтра весь день Ви будете позіхати. Поділіться своїми відкриттями з оточуючими, і тоді ви всі разом зможете ще раз повторити свою зустріч.

Рак ♋

Сьогодні весь день відбуватимуться звичайні злети і падіння, сюрпризи і клопоти, при цьому особисте життя також помітно активізується. Вас буквально затоплять любов і повага людей, яких ви вважаєте найближчими. Ви все це заслужили – раніше ви активно ділилися цими емоціями, і тепер ваша черга отримати свою частку. Встаньте раніше і привітайте навколишній світ.

Лев ♌

Той, хто знає Вас деякий час, може підтвердити Вашу репутацію душі компанії. Оскільки нещодавно Ви пішли ва-банк, щоб укотре це довести, то запас Ваших сил зараз може бути виснаженим. Вам необхідно трохи подрімати, щоб набратися сил, якщо це можливо. У когось із близьких є для вас великий сюрприз, і краще бути у формі, щоб зуміти ним повною мірою насолодитися.

Діва ♍

Якщо напередодні Ви зуміли чудово провести час і не перегнути при цьому палицю, не зловтішайтеся, коли побачите кохану людину або друзів, які заснули де доведеться і не ворушилися цілу ніч безперервно. Ввічливіше буде дотримуватися тиші, а ще краще – приготувати їм каву. Завдяки своїй енергії Ви будете у чудовому настрої, яким варто поділитися з оточуючими. І до речі, не варто вирушати на пробіжку о 6 ранку, навіть якщо зазвичай це для Вас пізній час.

Терези ♎

Ви розриваєтеся між виконанням обов’язків і роботою, а конкретніше – між тим, що Ви повинні, і тим, що хочете робити. Якщо Ви цього разу зосередитеся на власних потребах, то здивуєте цим багатьох людей. Однак річ у тім, що зараз саме час це зробити. Час зайнятися чимось, що призведе до серйозних змін, тож беріться за справу.

Скорпіон ♏

Уважно стежте за тим, як Ви використовуєте свою суперсилу. Ваша унікальна здатність використовувати слова як зброю, причому дуже тонку зброю, якої ніхто не бачить, поки не стає надто пізно, сьогодні проявиться повною мірою. Незалежно від того, як довго тривала битва, не кидайтеся поки що в атаку. Ви знаєте, що ви розумніші і краще пов’язані з реальністю, тож вам нема чого доводити, крім своєї справедливості.

Стрілець ♐

Ви славитеся любов’ю до вечірок, тусовок із друзями та знайомств із новими людьми, які можуть розповісти цікаві історії, а також здатністю розважити будь-яку компанію. Використовуйте ці якості сьогодні, проте переконайтеся, що хтось перебуває на вашому боці, щоб ви могли по максимуму проявити свою енергію в компанії друзів.

Козоріг ♑

Дивно, як звичайний друг або знайомий може випадково зіткнутися з Вами, почати розмову і змусити Вас раптово усвідомити, як багато у вас обох спільного, крім очевидних речей. Як же Ви раніше цього не помічали? Просто не було відповідного моменту, на відміну від сьогоднішнього дня. Нічого не могло статися, поки ваші енергії не стали готові синхронізуватися. Якщо Ви вже перебуваєте у стосунках, то не турбуйтеся – іскри спалахнуть із новою силою.

Водолій ♒

Стосунки – чи то платонічні, чи то професійні, чи то романтичні – сьогодні піднесуть сюрпризи. Хтось новий, привабливий і бунтарськи налаштований (що Ви дуже любите) з’явиться на горизонті. Як зазвичай, Ви зіткнетеся з цією людиною за дуже дивних обставин, і, звісно, це зробить зустріч ще більш незабутньою для вас обох. Щось повинно було статися заради того, щоб зустріч відбулася.

Риби ♓

Кохання, романтика і всі види цікавих можливостей сьогодні стоять на порядку денному, і хоча ви б вважали за краще сховатися у своїй кімнаті, тільки-но зустрінетесь із новими людьми, то захочете залишитися в компанії й пізнати їх ближче. Останнє, чого Ви могли очікувати, відбудеться сьогодні. Замість того щоб скаржитися, що Ви б краще побули на самоті з книгою, отримуйте задоволення від спілкування з новою компанією.