За що вас потрібно цінувати, згідно зі знаком Зодіаку

Немає більшої помилки, ніж недооцінювати людину, складаючи свою думку про неї на своїх суб’єктивних оціночних судженнях. Які якості ми не бачимо або не враховуємо в різних знаках зодіаку, вважаючи їх не явно вираженими або ж практично відсутніми?

Овен

Якщо хтось недооцінює силу рішучості Овна, то він, на жаль, помиляється. Цей знак – хто завгодно, але тільки не слабак, який швидко відмовляється від своїх починань, не доводячи їх до кінця. Якщо Овен робить крок назад, не думайте, що він відступив і все кинув. Просто Овен вирішив, що шлях, яким він ішов, у цю мить не відповідає його цілям. У багатьох справах він може бути феноменально твердим і непохитним.

Телець

Телець може бути великим плюшевим ведмедиком для тих, до кого прив’язаний, але коли події розвиваються нелогічно й нераціонально в його очах, він перетворюється на злого й упертого бика. Саме таким його бачить і сприймає більшість людей. Однак мало хто помічає те, що Телець завжди вчасно вміє натиснути на гальма, щоб не допустити зайвого напруження ситуації.

Близнюки

У кожної монети є дві сторони, а Близнюки – майстер із підкидання цієї монетки. На жаль, але багато хто не помічає здатність цього знака проявляти гнучкість або пристосовуватися до ситуації, хоч би якою складною вона була – саме тому до Близнюків постійно тягнуться люди, знаходячи поруч із ними душевний спокій і комфорт.

Рак

Рак може бути глибоко емоційною особистістю, хоча він досить розумний, щоб цього надто явно не демонструвати, тому оточуючі сприймають представників цього знака тихонями і домосідами, які люблять поратися на кухні й цікавляться тільки прибиранням і ремонтом. Ви навряд чи бачите те, наскільки Рак справді щиро і самовіддано піклується про всіх близьких людей у його житті.

Лев

Деякі люди спочатку довго думають, а потім вже щось роблять. Лев у цьому сенсі – справжній цар, оскільки постійно перебуває в глибоких роздумах. Немає меж тому, наскільки він готовий досліджувати й аналізувати ситуацію, доки не розкладе її на молекули; однак збоку цей довгий розумовий процес практично непомітний.

Діва

Діва любить довго копатися в ситуації та її психологічній складовій, щоб дістатися до причини конфлікту, драми або непорозуміння. Не дивно, що всі її друзі біжать до неї за порадою. Цей знак вважають ходячим комп’ютером, у якого в голові лише аналітика, проте чомусь щира людяність і чуйність Діви завжди залишається поза увагою.

Терези

Товариські та врівноважені Терези чудово вписуються в будь-який колектив і компанію. Цей знак вважають чудовим другом, партнером, колегою і напарником, зазвичай даючи йому коротку характеристику “своєї” людини. Проте мало хто помічає, наскільки самовіддано, щиро і безумовно можуть любити Терези, скільки в них романтики і безмежної ніжності.

Скорпіон

Скорпіон здатен так відшити людину, що та ще довго оговтуватиметься. Власне, так цей знак і сприймають – хамовитим, грубуватим і різким. Він не виносить односторонніх стосунків і відсутності лояльності. Насправді ж, Скорпіону потрібна просто довіра – він справді хоче вірити людям і покладатися на них, проте в більшості випадків його спіткає розчарування.

Стрілець

Стрілець – це справжнісінька душа і пульс компанії. Але для того щоб бути таким вільним духом (або вдавати), потрібні витрати і жертви. Усі вважають Стрільця вічним волоцюгою з безліччю цікавих жартів і розповідей, але ніхто не розуміє, як часом йому буває ніяково, коли його життя виходить з-під контролю. Це той випадок, коли цьому знаку справді самотньо в натовпі і він потребує підтримки або просто задушевної розмови.

Козоріг

Іноді люди помилково звинувачують Козорога в тому, що з ним важко спілкуватися і взаємодіяти, оскільки він неймовірно матеріалістичний, занудний і просто суха людина. Так, він добре знається на грошах, іноді занадто добре, і тому його ощадливість помилково сприймають як дешевизну і жадібність. Насправді ніхто краще за Козорога не вміє забезпечити стабільне фінансове майбутнє.

Водолій

Водолій рідко буде чимось займатися всерйоз, якщо ця справа не захоплює його на всі 100%. Найчастіше люди приймають це за безвідповідальність, розхлябаність або навіть егоїзм, коли цей знак відмовляється від речей, які не відповідають його внутрішній філософії життя. Вони помиляються, звісно. Водолій завжди орієнтований на те, що важливо.

Риби

Риби дуже делікатні та вразливі. Іноді навіть надто вразливі, тому їх часто приймають за слабаків і скигліїв. Проте мало хто може помітити, що у Риб маса терпіння і внутрішньої дисципліни, щоб домогтися цілей, і з цієї причини вони набагато сильніші, ніж думають люди.

Оригінал