Гороскоп на 3 грудня

Овен ♈

“Ух, пронесло!” Знайоме? Недавній досвід не тільки налякав Вас, але й збагатив новими знаннями. Якщо щось подібне станеться знову, це вже не стане потрясінням основ. Те, що здавалося небезпечним, зробиться абсолютно підйомним.

Телець ♉

Мотиваційні оратори часто запитують в аудиторії, куди ті йдуть – до успіху чи провалу. Але на ділі все не так лінійно. Іноді конкретна мета не так важлива, як загальний напрямок. Навіть якщо кінцева точка неясна, нам просто подобається сама подорож. В нашому житті процес часто важливіший за результат.

Близнюки ♊

“У тебе є те, що потрібно мені”. Такі слова можуть налякати, а можуть прозвучати як комплімент. На щастя, у Вашому випадку мова йде про другий варіант. Комусь дуже знадобляться Ваші таланти. Та й самі Ви виграєте, якщо допоможете ближньому. Так тримати!

Рак ♋

Інші люди часто допомагають нам побачити аспекти загальної картини, які ми пропускаємо. Якщо Ви все відкладали важливу розмову, то тепер її час настав. Цікаво, що обидві сторони бесіди вийдуть з неї просвітленими.

Лев ♌

Ніщо так не стомлює наші мізки, як спроби знайти смисл у безглузді. Але поки ми не розберемося в реаліях ситуації, навряд чи можна розраховувати на зрозумілу відповідь. Це не означає, що Ви не розберетеся в тому, що відбувається. Просто розуміння вимагатиме більше часу, ніж хотілося б.

Діва ♍

Альтруїзм може сам по собі бути нагородою. Ми розуміємо, що працюємо заради іншої людини, і не маємо з цим проблем. Але якщо нашу доброту не цінують, бажання ділитися нею слабшає, а то й зникає зовсім. Але, може, Ви не так зрозуміли чужу реакцію? Почекайте ще трохи.

Терези ♎

Нові обставини допоможуть Вам звернути увагу на аспекти, які раніше вислизали від Вашої уваги. Але прогрес в обраній галузі залежить і від того, наскільки інші готові бачити істину. Заохочуйте роботу в команді. Спільними зусиллями проект вдасться вивести на новий рівень.

Скорпіон ♏

Нерідко життя кидає нам виклик у вигляді несподіваних перешкод на шляху до мети. Перешкоди завжди можна подолати і обійти. Вони тимчасові. Нинішній виклик взагалі не такий важкий, як здається. Знайдіть у ньому слабину – і легко залишите проблему позаду.

Стрілець ♐

Ми знаємо, що кожен день треба проживати як останній, але одна справа сказати, а інша – зробити. Тим більше що життя на межі можливостей так втомлює! Пам’ятайте про це, якщо сьогодні Вас турбують і кваплять. Краще проявити терпіння, ніж надмірний ентузіазм.

Козоріг ♑

Іноді нам потрібні допомога і підтримка, але ми не знаємо, як про них попросити. Інші самі повинні здогадатися. А коли цього не відбувається, ми засмучуємося. На щастя, зараз до такого не дійде. Якщо якась справа Вам не по плечу, допомогу прийде з несподіваного джерела, але важливо не мовчати.

Водолій ♒

Припустимо, з’явився джин і хоче виконати три Ваших бажання. Попросити виконати більше бажань не вийде, а ось здоров’я, багатство і щастя – цілком реальний запит. Зараз у Вашому житті настає стабільність, яка допоможе знайти усі три. Чим не чарівний момент?

Риби ♓

Ми всі знаємо грубий вираз про порівняння одного місця з пальцем. Мається на увазі зовсім невірне трактування ситуації. На щастя, Ви оцінюєте те, що відбувається вірно, а от комусь іншому порада проникливої Риби дуже знадобилася б. Постарайтеся допомогти ближньому позбутися від шкідливих ілюзій.