Наскільки ви неспокійна і тривожна людина за знаком Зодіаку

На перший погляд, ви по-спартанськи спокійні, але всередині ви в паніці. Ніхто не бачить, як ви тривожитеся і гризете себе практично за все. Ваші тривожні напади тихі й непомітні, і ви ховаєте їх за посмішкою, але ви не припиняєте нервувати і закономірно стикаєтеся з несприятливими сценаріями. Навіть коли все йде гладко, ви не в змозі розслабитися, бо чекаєте найгіршого. Наскільки такі настрої вам притаманні з точки зору вашого зодіакального знака?

Овен

Ви працездатні, рухливі й активні, але такі найпростіші дії, як відповісти на мейли або написати коротке повідомлення, здаються вам надто виснажливими і жорстко діють на нерви. Крім цього, ви нерідко нервуєте і боїтеся, що можете сказати щось не до речі, а коли ви вже ретельно продумали доречну відповідь, момент втрачено.

Телець

З боку ви спокійна людина з нордичним характером, але в голові у вас хаос неспокійних думок, а серце постійно не на місці. Так, ви можете переконати всіх у своїй холоднокровності, надійності й витримці, але ви відчайдушно боїтеся помилитися в будь-яку секунду. Ви нервуєте з будь-якого приводу, особливо коли ситуація, що склалася, вимагає швидкого реагування і вживання заходів.

Близнюки

Ви успішні у своїй кар’єрі та житті, але потай ви (а точніше один із ваших близнюків) сумніваєтеся в тому, що похвала заслужена. Ви дуже вимогливі до себе і хочете більших і кращих результатів. Ніхто не знає, як ви жорстко пригнічуєте всі свої внутрішні пориви і як осаджуєте себе в деякі моменти. Вам знайоме самознищення, не стільки через скромність, скільки через занепокоєння з приводу нібито власної особистісної недосконалості.

Рак

Ви намагаєтеся абстрагуватися від свого одвічного стану гіпертривожності й недовірливості, але характерні звички й примхи зробити цього вам не дають. Нервуючи, ви постукуєте ногами, гризете нігті або здавлено покашлюєте, і це видає ваш незмінно стривожений стан.

Лев

Люди захоплюються вами, але потай ви відчуваєте себе мало не самозванцем. Скільки б знань у вас не було, ви постійно ставите їх під сумнів, а також дико нервуєте з приводу недостатності своїх здібностей і вмінь. Вам здається, що ви толком ні на що не годитеся, і ця думка приносить вам масу занепокоєння.

Діва

Перфекціонізм і тривожність – чудове поєднання. Ви відчайдушно прагнете досконалості, а тому жоден результат вас не задовольняє. Вас активно хвалять за заслуги і досягнення, але компліментам ви не довіряєте і продовжуєте гарячково відшукувати і препарувати власні помилки і промахи. Ви маєте бути на 100 % досконалими, але це нереально, тому ви незмінно вважаєте себе невдахою і дуже нервуєте.

Терези

Ви активно догоджаєте всім людям зі страху не виправдати їхніх очікувань і бути відкинутим ними. Ваш найжахливіший кошмар – це бойкот, як у школі. Ви доводите себе до крайнього ступеня нервозності, намагаючись зробити всіх максимально задоволеними. Ви жадаєте відповідати стандартам і бажанням батьків, колег, партнерів – ось тільки врівноваженішими і щасливішими ви від цього не стаєте.

Скорпіон

Ви людина зайнята, тому часу на рефлексії над своїми емоціями і відчуттями у вас немає. До кінця дня ви занадто втомлені, щоб заглиблюватися в будь-які діалоги з внутрішнім “я”. А ще ви чудово знаєте: якщо ви ризикнете вирушити в те темне місце, де на вас із нетерпінням чекають страх і тривожність, ви звідти ніколи не вийдете.

Стрілець

Ваше занепокоєння може накрити вас у будь-який час, і воно виражається в головних болях, шлункових спазмах, запамороченні й нудоті. Ваше тіло всіляко чинить опір вам і, здається, навіть іде в атаку. Така реакція – це закономірний результат небажання прийняти почуття тривожності й ретельно опрацювати його. Натомість ви марно намагаєтеся його ігнорувати та пригнічувати.

Козоріг

Ви чудово розбираєтеся в більшості соціальних ситуацій, але іноді вас наздоганяє почуття паніки або незручності, і вам не терпиться негайно піти. Що довше ви перебуваєте в такому оточенні, яке вас гнітить, то більше наростає і стає нав’язливим почуття тривожності. Негайно віддаляйтеся або ж працюйте зі своїми реакціями.

Водолій

Зовні ви спокійна людина, але всередині ви перебуваєте у вічній паніці, жаху і стресі, причому настільки, що ви звикли до цього вже давненько. Ви переконані, що щось погане може статися будь-якої миті, і тоді весь збудований вами затишний світ апокаліптично завалиться.

Риби

Ви емоційно зриваєтеся навіть через незначні дрібниці. Ви песимістично налаштовані і схильні морально з’їдати себе за найменші помилки. Якщо оточуючим ви щедро роздаєте всю свою доброту, турботу і співчуття, то на самого себе їх у вас катастрофічно не вистачає. Ви незмінно живете в стані наступаючого кінця світу, і почуття спокою вам невідоме.

Оригінал