Таємні страхи знаків Зодіаку

Незважаючи на те, що представники деяких знаків зодіаку часто справляють враження безстрашних і впевнених у собі людей, у них теж є купа страхів і внутрішніх переживань. Чого ж бояться знаки зодіаку?

Овен

Овни енергійні, сильні, як внутрішньо, так і фізично. Вони активні й напористі. Рух уперед, здорова конкуренція і підкорення вершин – усе це додає їм сил і робить життя цікавим і насиченим. Напевно, найстрашніше для Овна – це зазнавати поразки в коханні та роботі, а також не бути оціненим по заслугах друзями і родичами.

Телець

Тельці так швидко звикають до комфортного і розміреного життя, що будь-які зміни наводять на них страх. Крім того, представники цього знака зодіаку люблять жити на широку ногу, тому думка про фінансову нестабільність їх не по-дитячому лякає.

Близнюки

Близнюки частіше за інші знаки зодіаку схильні до нервового перенапруження, а подвійність їхньої натури нерідко стає причиною марних переживань і страхів. Сьогодні Близнюки, вставши не з тієї ноги, можуть скаржитися на брак грошей і боязнь злиднів, а завтра вони витратять усі гроші, що залишилися, на букет для коханої, щоб придушити в собі страх залишитися самотнім.

Рак

Чого бояться Раки? Напевно, простіше відповісти, чого вони не бояться. Представники цього знака зодіаку схильні до страхів і переживань з будь-якого приводу. Вони за натурою боязкі й обережні, тому будь-які зміни в їхньому розміреному житті можуть наводити на них страх. З найбільш страхітливих страхів Рака можна виділити боязнь безгрошів’я, безпорадності та зради.

Лев

Лев – це цар і володар усього і всіх. Для нього вкрай важливо бути шанованим і потрібним суспільству. Представники цього знака бояться залишитися невизнаними й недооціненими. Вони залежні від думки оточуючих, хоч би як ретельно це приховували. Крім того, Леви катастрофічно бояться осуду і ганьби на людях.

Діва

Діви здебільшого досить розважливі. Вони намагаються жити по справедливості і не виходити за рамки дозволеного. Їм притаманна деяка правильність і педантичність, можливо, навіть тому, що вони бояться бути недооціненими і неправильно зрозумілими. Страх безгрошів’я їх теж лякає, тому в них завжди є запаси на чорний день.

Терези

Терези зазвичай доброзичливі й прихильні до оточуючих. Вони намагаються оминати конфліктні ситуації, щоб не порушувати свою внутрішню гармонію і не псувати стосунки з оточуючими. Оскільки Терези мріють про теплу і дружню атмосферу вдома, вони бояться помилитися з вибором другої половини. Коли пошуки затягуються, Терези можуть розвинути в собі новий страх – страх самотності.

Скорпіон

Скорпіони амбітні та постійні, легкоранимі та злопам’ятні. У них добре розвинена інтуїція, яка допомагає їм вгадувати думки і вчинки близьких людей. Виходячи з цих якостей, стає зрозуміло, що Скорпіони бояться бути обдуреними і зрадженими. Неспроможність у професійній сфері діяльності також їх лякає.

Стрілець

Стрільці просто обожнюють галасливі компанії, нові знайомства і подорожі. Життя для них – це постійне підкорення вершин, нові відкриття, зустрічі з цікавими людьми. Що їх може лякати? Мабуть, лише неможливість жити повним життям, обмеження свободи. Якщо не брати до уваги ці незначні страхи, то їх сміливо можна назвати безстрашними і ризиковими хлопцями.

Козоріг

Козороги – трудоголіки до мозку кісток. Вони працюють мало не цілодобово безперервно, щоб зрештою стати фінансово незалежними і заробити хорошу репутацію. Усе їхнє життя так чи інакше крутиться навколо грошей, тому будь-які матеріальні втрати або упущення змушують Козорогів відчувати страх. Крім цього, Козороги в глибині душі бояться бути недооціненими своїми близькими.

Водолій

Водолії – птахи вільні. Вони намагаються йти по життю легко, нікого не напружувати і самі не дають нікому напружувати себе. Для них будь-які обмеження подібні до тортур. У чому полягає страх Водолія? У необхідності бути комусь належним. Крім цього, Водолії більше за інші знаки зодіаку бояться фізичного болю.

Риби

Риби за натурою великі мрійники, тому придумати собі масу необґрунтованих страхів для них не становить особливої складності. Але оскільки в них швидко змінюється настрій, то надовго вони не засиджуються у своїх страшних думках. Риби боязкі й не завжди чесні. А часте лукавство нерідко наганяє на них страх покарання і розплати за свої помилки і промахи.

Оригінал