Який знак Зодіаку має над вами владу

Гороскоп допомагає з’ясувати, хто зі знаків Зодіаку на вас чинить на вас дію і кому ви покірно підкоряєтеся.

Всесвіт подбав про те, щоб кожен представник перебував у чиємусь підпорядкуванні та від когось залежав. Це потрібно для врівноваження балансу між різними стихіями. Астрологія вказує на пари, які не тільки здатні підпорядковувати, а й впливати на певного представника.

Овен

Для знака не важко потрапити під вплив Скорпіона, який своїм магнетичним поглядом здатний впливати на будь-якого представника. Ця енергетично сильна особистість майже не може протистояти небезпечному маніпулятору. І що залишається знаку робити, так це покірливо підкорятися. А щоб якось порушити звичний хід речей, представнику слід змінити свою поведінку і завести в глухий кут хитрого спритника. Але у звичайному житті подібні дії практично не вдаються.

Телець

Підкоритися цей знак може тільки розважливому Стрільцю. Він запросто виб’є ґрунт з-під його ніг, і зробить це настільки віртуозно, що перший і не здогадається про підступ. І якщо Телець почне проявляти свої емоції, то це буде на руку Стрільцю, чим він і буде користуватися. І все, що вийде, він перетворюватиме на корисливі цілі. А якщо стосунки набудуть стабільного характеру, то можна вважати це фатальним зв’язком.

Близнюки

З ким цьому знаку не слід бути у стосунках, так це з Козорогами. Від них їм потрібно триматися якомога далі. Але якщо спілкування буде протікати тільки в рамках ділової або формальної лінії, то тоді немає небезпеки. Але щойно спілкування перейде на новий рівень і відбуватиметься на постійній основі, то є шанси Близнюкам отримати психологічну залежність. Козоріг же, буде всіма силами тиснути своїм авторитетом і підштовхувати на немислимі дії. Є ризик двоїстому знаку не впоратися з напором і надовго загрузнути в безодні.

Рак

Саме до Водолія може прив’язатися цей знак і стати від нього залежним. І, як правило, цей зв’язок тільки має один бік. А Водолій намагається на повну потужність використовувати свій природний магнетизм собі ж на благо. Сильна особистість впливає на вразливого Рака, і він слідує за нею, не усвідомлюючи своїх дій. І ця прихильність може стати згубною для представника водного знака.

Лев

Хто для цього гордого і непримиренного знака становить небезпеку, так це Риби. Вони то і можуть їх затягнути у свою безодню бурхливих емоцій. І, здається, що Лев відмінно контролює ситуацію і не дасть себе втягнути в залежність. Але ні, під чарівністю водної стихії він і сам не осмислить, як це сталося. Дві протилежності не можуть уживатися разом, а тим паче контактувати одна з одною. І якщо Лев починає розпалюватися через дрібниці, то всі його розбіжності стають очевидними.

Діва

М’який знак цілком може підкоритися вогненному знаку Овну. І роль жертви для представника уготована. Але під якою б дією Діва не була, вона чітко усвідомлює, що її використовують, але нічого з цим вдіяти не може. І все це через її слабкий енергетичний потенціал. А ось Овен точно відчуває свою силу і розуміє своє значення в становищі. І тільки від нього залежить, якими вийдуть у них стосунки і на яку сходинку вони піднімуться.

Терези

Чого в житті цьому знаку не вистачає, так це стабільності. І таку якість вони бачать у Тельці, що їх може ще більше підкупити. І щоб не порушувати свій гармонійний баланс, Терези чіпляються за стосунки, які їм дає земний знак. Але скільки буде все тривати, залежить від самої ейфорії. Телець намагається їм нав’язати своє ведення життя і позицію, якої він дотримується. І якщо дія вийшла, то тоді Терези перестають контролювати ситуацію і повністю підкоряються сильному знаку.

Скорпіон

Ці знаки можуть побоюватися тільки Близнюків, які їх здатні шокувати своєю нестандартною поведінкою і поглядами на життя. Хоча, якщо у знака чітко виражена самовпевненість, він обов’язково вступить у тісний контакт. Але не факт, що ці стосунки будуть вкрай заплутані й нагадуватимуть калейдоскоп зі швидкою зміною сюжетів. Скорпіон може заплутатися, так і не розгадавши до кінця загадку характеру Близнюків.

Стрілець

Така дія є незрозумілим явищем, але підпорядкувати цього знака цілком може скромний Рак. І щоб приборкати норовливу натуру, знадобиться повільна тактика, яку й розробить чуттєвий знак. Стрілець для будь-якого охочого являє собою відкриту книгу. І якщо якийсь представник добре вміє маніпулювати, то йому нічого не варто передбачити емоції знака. А ось Рак буде настільки довго у стосунках зі Стрільцем, наскільки це буде йому потрібно.

Козоріг

Цей знак звик у всьому довіряти своїй інтуїції і перевіряти кожну дію. Але він нічого не може із собою вдіяти, коли розуміє, що його тягне до гордого Лева. Цей зв’язок стає фатальним для розважливого знака. І під впливом гіпнозу, Козоріг починає втрачати свої здібності мислити раціонально і продумувати кожен крок. І він починає покірливо втілювати ідеї свого партнера з амбіціями, незважаючи на те, що плани та ідеї можуть виявитися безперспективними.

Водолій

До знака водної стихії складно знайти відповідника, але це універсально може зробити тільки Діва. У діловому спілкуванні вони прекрасно можуть орієнтуватися і мати спільну точку зору. Але коли справа доходить до стосунків, то подібна дія може бути приречена на провал. Діва починає робити тіньовий бік і діяти на свій розсуд, водночас плавно втягуючи Водолія у свої ворота маніпуляції. І коли вона повністю опановує ситуацію, то повністю здійснює контроль. А водний знак уже неспроможний опиратися.

Риби

На цього знака впливати – марна трата часу. Але Терези це цілком можуть зробити, абсолютно не усвідомлюючи своїх дій. Повітряний знак огортає водного представника своєю чарівністю, від чого він не зможе встояти. І згодом Риби починають слідувати за Терезами в тому напрямку, який їм вкажуть. А знак водної стихії до кінця так і не зрозуміє, куди він прямує. Якщо це відбудеться в діловому союзі, то з часом шанс на успіх наблизиться до нуля.

Оригінал