4 найвірніші в любові чоловічі знаки Зодіаку

Заздалегідь дізнатися, наскільки правильним буде обранець, практично неможливо. Навіть психологи нерідко помиляються в цьому питанні. Але астрологи упевнені, що зрадника можна визначити по одному знаку Зодіаку. Фахівці склали свій рейтинг найбільш вірних чоловіків на підставі положення Сонця в момент народження.

Третє місце ділять Діви і Скорпіони. З першими все зрозуміло: чоловіки-Діви дуже охайні і вибагливі у виборі партнера. Для них нехарактерні випадкові зв’язки і адюльтери. Навіть після розриву відносин вони не прагнуть закрутити новий роман. Скорпіони, навпаки, володіють величезним сексуальним апетитом. Але після укладення шлюбного союзу вони не бачать сенсу зраджувати другій половині, оскільки довіра для них має велике значення. Поки задоволені інтимні потреби Скорпіона, його партнерці не про що хвилюватися.

Як не дивно, слідом йдуть чоловіки-Леви. Попри велелюбність і бурхливий темперамент, саме вони відрізняються моногамією. Типовий представник цього знаку може довго перебувати в пошуку обраниці. Але тій жінці, якій пощастить пов’язати з ним життя, він точно не буде зраджувати.

Перше місце в цьому рейтингу дістається прагматичним Козорогам. Маючи складний характер, вони схильні до замкнутості і при будь-яких труднощах в сім’ї йдуть з головою в роботу. Представники цього знака просто не бачать сенсу у швидкоплинних захопленнях. До вибору партнера вони підходять дуже відповідально і дуже поважають свій вибір, щоб заводити таємний роман на стороні.

Дивно, але в цей рейтинг не ввійшли «домашні» знаки Зодіаку – Телець і Рак. Чоловік-Телець не схильний до любовних інтрижок, але жінці, яка буде його активно домагатися, він не відмовить. Тихі чоловіки-Раки теж нерідко заводять коханок. Типовий представник цього знака буде шукати емоції, яких йому не вистачає в сімейному житті.

Оригінал