Гороскоп на 16 грудня

Овен ♈

Бувають люди, які дуже переживають, коли переживати нема про що, і сьогодні такою людиною можете опинитися Ви. Якщо спрага діяльності вселяє Вам тривогу, займіться, наприклад, власним здоров’ям. Побалуйте себе, підніміть собі настрій. Додайте в своє життя, тепла і затишку. Ви маєте на це повне право.

Телець ♉

Вплив Місяця у Вашому знаку посилить Ваше прагнення до комфорту. Настав час знайти час для улюбленого хобі і інших приємних занять. Вам не потрібно створювати шедевр, який вразить усіх. Просто створіть щось, що буде в радість Вам, що запам’ятається.

Близнюки ♊

Пам’ятайте, що у кожного свій погляд на досконалість. Перш ніж вимагати змін, розберіться, чи вони потрібні. Потягнувши за ниточку, Ви ризикуєте, фігурально висловлюючись, розпустити цілий светр. Будьте амбітними та рішучі, але не понад усяку міру.

Рак ♋

Чим більш розумно і впевнено Ви висловлюєте себе, тим більш привабливими стаєте. Спостережливість і гостра інтуїція роблять Вас цінним членом команди, адже Ви легко помічаєте потенційні проблеми. Але зараз важливіше робити акцент на тому, що у команди виходить. Саме цей талант оцінять вище всього.

Лев ♌

Щастя в житті вийде на перший план. Не бійтеся змін, які покликані додати Вам комфорту. Наведіть затишок у будинку або спробуйте себе у творчості. Ви – самі собі найкращий порадник у питаннях, які пов’язані з добробутом.

Діва ♍

Комунікація буде творчою і допоможе Вам проявити себе. Словами чи образами Ви донесете до людей свої ідеї. Коли щось йде від серця, йому природним чином вірять. Дехто давно чекає, коли ж Ви розкриється, і ці люди не будуть розчаровані.

Терези ♎

Ви знайдете свободу в обраній галузі життя. Але що Ви будете з нею робити? Може, зміните якийсь звичай, а може, створите достаток там, де чогось не вистачало. Ви самі створили свою нагороду; її не підносять на блюдечку з блакитною облямівкою. Будьте впевнені, що Ви нині капітан власної долі.

Скорпіон ♏

Традиція і передбачуваність відмінно послужили Вам в обраній галузі, але прийшов час піти незвичайним шляхом. Свіжий порив натхнення вкаже напрямок. Новий будинок? Нова робота? Новий творчий проєкт? Ви зараз не обмежені нічим!

Стрілець ♐

Підтримка Місяця допоможе вирватися із замкнутого кола остогидлої рутини. Ви станете вільнішими, коли перестанете так сильно переживати про чужі очікування. Спочатку, звичайно, Ваш нестандартний підхід візьмуть неохоче і підозріло, але все зміниться.

Козоріг ♑

Зусилля, які Ви докладаєте за кадром, додадуть Вам відчуття незалежності. Дуже скоро від Вас нарешті відстануть з постійним мікроменеджментом. Навіть якщо консервативність Козорога відвертала Вас від нових методів, тепер Ви готові відкинути стриманість. Геть старе! Привіт, нове!!!

Водолій ♒

Якщо Ви відчували відчуженість від людей, які не розуміють і не приймають цікаві Вам теми, то тепер все зміниться. Ви відчуєте інтерес і прийняття. Іноді потрібен час, щоб Ваші передові ідеї дійшли до інших. Іноді потрібно багато часу. Але краще пізно, ніж ніколи.

Риби ♓

Підтримуючи друзів, Ви зміцнюєте відносини з ними. Ваші інтуїтивні поради – рівно те, що їм потрібно почути. Важливо розуміти, що ініціатива повинна виходити від іншої сторони. Будьте впевнені, що Вас чують і розуміють, і що Вам дуже вдячні.