Три знаки Зодіаку, яких найскладніше кохати

У вас найкращі наміри, ви робите все можливе, але об’єкт ваших симпатій, здається, зовсім не помічає цих старань. Нижче ми постараємося відповісти на запитання, представників яких знаків Зодіаку любити найскладніше?

Діва

Діви холодні, практичні та незалежні. Вони підходять до більшості стосунків з аналітичного погляду і поміщають кожну людину, яка претендує на їхнє серце, у рамки відповідного психотипу. Вони продовжують тримати її на відстані доти, доки не переконаються, що їй можна довіряти. І в більшості випадків це означає, що шанси завоювати їхню довіру – дорівнюють нулю. Тож ті, кому вдається подолати цю відстань, можуть бути щасливі та горді своїм досягненням.

Скорпіон

Вони заводяться, якщо їм вдається тримати свого шанувальника в невизначеності щодо своїх справжніх почуттів і намірів. Важко зрозуміти, що в них справді в голові, і їхній шанувальник може перебувати в переконанні, що Скорпіон насправді не знає, чого він хоче (хоча це не завжди є правдою: це просто його спосіб домінувати і тримати ситуацію під своїм контролем).

Інша проблема – це цікавість Скорпіона, точніше, його схильність ставити запитання і буквально допитувати своїх співрозмовників, у яких часто під час спілкування з представниками цього знака складається враження перебування в поліцейській дільниці. Підозрюючи партнера в невірності, як покарання для нього Скорпіони використовують агресію – від пасивної до явної.

Стрілець

Чудовий і вдячний партнер, але в короткостроковій перспективі. Якщо вам цікаві короткі романи, випадкові стосунки без зобов’язань або корисні знайомства, Стрілець обов’язково зачарує вас. Але якщо ви плануєте тривалі й серйозні стосунки, ви, найімовірніше, будете розчаровані.

Стрілець являє собою розумово і фізично активну особистість, яка постійно перебуває в русі в пошуку нових викликів. Постійний партнер швидко набридає йому, якщо тільки він не зустріне людину, яка по-справжньому його зацікавить і схвилює. У зрілому віці Стрільці стають більш поступливими.

Оригінал