Знаки Зодіаку: як ви керуєте своїм гнівом

Усі ми, звісно, можемо періодично втрачати самовладання, але питання в тому, як ми керуємо своїм гнівом, щоб не дозволити йому взяти гору. Кожен знак зодіаку справляється з цим по-різному, до речі, і приводи для люті у всіх нас теж різні. Що ж може вивести нас із себе, виходячи із зодіакального знака?

Овен

Овен, один із трійці вогненних знаків, може розлютитися до нестями, якщо зачепити його за живе. Іноді люди відчувають, що їм потрібно пересуватися навшпиньки в присутності цього знака, щоб не розгнівати його, тому що мало хто хоче мати справу з Овном, коли той виходить із себе. Це вулкан, який швидко вивергається, а потім затихає, а всі довкола залишаються спаленими його лавою і присипані попелом.

Телець

Телець – людина врівноважена і до нападів гніву не схильна. Він не носить камінь за пазухою, але запросто може увімкнути режим повного ігнорування, якщо ви йому чимось не догодили або заподіяли біль. Цей знак зберігає всі емоції під замком, але може стати пасивно-агресивним у деяких випадках. Якщо ви хочете знати, чи розлютили ви Тельця, вам доведеться запитати напряму, тому що сам він цього не скаже.

Близнюки

Близнюки не знають, що таке поганий настрій, але якщо ви вже їм дошкулите, ви обов’язково про це дізнаєтеся. Проте їм потрібно багато сил, щоб накопичити енергію для відкритої конфронтації, тому вони просто вважатимуть за краще з вами більше не спілкуватися. Ймовірно, вам доведеться зробити перший крок, якщо ви хочете виправити ситуацію, тому що Близнюки ніколи самі не прагнуть до примирення.

Рак

Будучи водним знаком, Рак надзвичайно чутливий і турботливий, але ці особистісні риси одночасно роблять його дуже вразливим. Якщо ви його розсердите, він просто сховається у свій панцир. А от якщо ви його неймовірно виведете з себе, то він може й вибухнути, але трапляється це вкрай рідко.

Лев

У Лева гарячий характер. Він швидко спалахує і швидко бере себе в руки, головним чином тому, що у нього тривалість концентрації уваги на будь-якому питанні дуже мала. Лев розсердиться на хвилину, а потім одразу ж відволічеться на симпатичного метелика і забуде про проблему. Цей знак справді добре справляється з гнівом, бо не дозволяє настрою заважати йому радіти життю.

Діва

Діву дуже важко розлютити, і в неї один із найспокійніших і врівноважених зодіакальних характерів. У Діви аналітичний і логічний підхід до емоцій, і вона відмінно ними володіє. Крім того, вона не бажає обтяжувати інших своїми почуттями.

Терези

Терези – головний миротворець зодіаку, і вони, напевно, просто не вміють гніватися. У разі вибухонебезпечної ситуації Терези віддадуть перевагу піти подалі від джерела роздратування і конфлікту, хоча всередині відчуватимуть невдоволення і неприємний осад. Зате вони вміють майстерно використовувати ваші минулі помилки проти вас і обурюватися тим, що вам це якось не дуже подобається.

Скорпіон

Скорпіон здатний легко спалахнути, але, найімовірніше, виду постарається не подавати. Замість цього він придумає витончену помсту і довго виношуватиме її в голові, тому що він не виносить людей, які грають на його емоціях. Розсердившись, Скорпіон похмуро піде в себе, тому дайте йому охолонути, а потім намагайтеся виправити ситуацію.

Стрілець

Стрілець вміє від душі висловлювати свої емоції і робить це на найвищому рівні. Він дійсно не знає, як з ними справлятися, та й не особливо хоче, вважаючи за краще випустити негативну енергію назовні, навіть якщо можуть постраждати оточуючі люди. Він кричить, тупотить ногами, метає грім і блискавки і змітає всіх, хто трапляється йому під руку.

Козоріг

Земний знак Козоріг злиться не часто. Однак він повільно накопичує весь негатив і вибухає набагато пізніше, коли проблема, власне, вже не має ніякого сенсу. Козороги потай засмучуються з приводу дрібниць, але не люблять це показувати, бо бояться виглядати по-дитячому несерйозно. Але коли цей знак входить у раж (буває й таке), то люди просто не знають, як його заспокоїти.

Водолій

Водолій не проти розбіжностей і палких дебатів, але він дійсно ненавидить конфлікти. Якщо ви будете бушувати і злитися, то він, найімовірніше, просто швиденько відступить. Водолій не дуже любить давати волю емоціям і постійно демонструє стриманий і стабільно рівний настрій. Якщо хтось (або щось) і дратує його, то він не вирішує проблему, а тікає від неї.

Риби

Усі емоції Риб сидять глибоко всередині них. Ними запросто може оволодіти гнів, але вони не дадуть нікому про це знати. Натомість вони справлятимуться з гнівом у тиші та спокої, десь у своїй кімнаті, і прийдуть поговорити з вами, коли всередині в них усе вляжеться. Вони, як правило, не тримають образи, але якщо вже ви їх дуже боляче зачепите, вони можуть почати з’ясовувати стосунки.

Оригінал