Який жіночий знак Зодіаку, найдорожчий для чоловіків

6 місце — Рак

Перш ніж почати залицятися до панночок-Раків, потрібно визначитися з намірами: якщо вони несерйозні, то починати можна не те що з порожніми кишенями, а з чорною діркою замість кишені. Тому що вручити панночці-Раку хоч який-небудь подарунок, крім квітки, абсолютно неможливо — їй жіноча гордість не дозволяє брати від чоловіка всяке. Знову ж таки, хто його знає, з якими намірами він їй це всяке підсовує? Спасибі, ні. Ну, а якщо наміри серйозні, то доведеться якось навчитися заробляти. Чи не доведеться. Варіантів все одно немає: Рак змусить.

5 місце — Скорпіон

Два слова: Дуже Дорого. Дуже дорого обійдуться чоловікові залицяння до жінки-Скорпіона, бо грошики вона любить палкою, щирою любов’ю. Взаємною, треба сказати. Тому вкладати кошти в маленькі радості Скорпіона — розумна інвестиція, потім повернеться сторицею. А от не вкладати — вкрай нерозумно, адже Скорпіон своє візьме завжди, не подаруночками — так чим-небудь смачненьким. Чоловічими мізками, наприклад. Ням-ням.

4 місце — Телець

З мантрою «Дорогий не подарунок, дорога увага» до Тельця краще на гарматний постріл не наближатися. Тому що ця «дуже кумедна статуетка» негайно прилетить дарувальнику в голову. Дуже може бути, що два рази. Не тому, що дівчина-Телець — страшно меркантильна особа, а тому, що яка ж це увага, за три копійки? Так що зарубайте собі на носі: увага — це коли ви помічаєте, що Телець сумує, і даруєте їй що-небудь красиве — нове плаття, наприклад. А подарунок — це коли карат. Все просто, правда?

3 місце — Терези

Терези абсолютно не меркантильні. Зовсім. Гроші для них нічого не значать: хоч засип їх зверху купюрами з великого запорошеного мішка — не оцінять, ні. Терези оцінять прискіпливу увагу. Яка виражається в правильних подарунки. А правильні подарунки — це подарунки, які не дарують всім підряд. Антикваріат, наприклад. Так, це дорого. Дуже дорого. Ми підозрюємо, що це всесвітня змова Терезів: кому ще здався цей старий непотріб за такі гроші, га?

2 місце — Лев

Левиці не потрібні всі багатства чоловіка. Їй потрібні всі його багатства, плюс ще одне багатство, побільше — те, що він заробить, поки Левиця милостиво дозволяє йому перебувати з нею поруч. Тому відносини з Левицею — це, безумовно, правильна інвестиція в майбутнє. Ну, якщо вам, звичайно, подобається мати віртуальні гроші. У сенсі — милуватися на красиві циферки банківського рахунку. Спустити все це на яхти та літаки Левиця все одно нікому не дасть. Сама спустить.

1 місце — Риби

Просто віддай їй все, друже. Всі гроші, всі цінності, руку, серце та інший лівер, включаючи безсмертну душу. Ні, ну, а як ти хотів, діамантами відкупитися? Ха-ха. Ха-ха-ха.

Оригінал