Ось як ви руйнуєте стосунки, на підставі вашого знака Зодіаку

Овен

Ви вдаєте, що з вами все гаразд, коли це далеко не так. Ви накопичуєте емоції і залишаєте проблеми у стосунках невирішеними. Ваш партнер ніколи не знає, про що ви думаєте, тому що ви не говорите про це.

Телець

Ви ведете рахунок кожному жесту уваги, який ви надаєте партнеру, і вважаєте, що гідні винагороди за них. Ви ображаєтеся на партнера досить швидко, тому що помічаєте різні дрібниці, наприклад, скільки разів ви помили посуд, а скільки разів він.

Близнюки

Ви скасовуєте або будуєте плани в останню секунду. Ви ніколи не попереджаєте про це свого партнера і, в кінцевому підсумку, розчаровуєте його. Ви змушуєте його почуватися одним із варіантів, а не пріоритетом.

Рак

Ви проводите з партнером кожну секунду кожного дня. Щоразу, коли ваші друзі кличуть вас на зустріч, ви запрошуєте свого партнера приєднатися до вас. Якщо вам потрібно пройтися по магазинах, ви очікуєте, що ваш обранець піде разом з вами. Він – ваш найкращий друг, але іноді йому необхідний перепочинок від вас.

Лев

Вам подобається контролювати ситуацію, залишати останнє слово за собою. Ви не дозволяєте партнеру чинити по-своєму, тому що вважаєте, що завжди маєте рацію.

Діва

Ви ревнуєте партнера до кожного стовпа. Ви засмучуєтеся, якщо ваш партнер віддав перевагу спілкуванню зі своїми друзями або сім’єю, а не з вами, тому що хочете, щоб усі він був лише ваш. Ви дієте так, ніби його світ має обертатися навколо вас.

Терези

Ви думаєте, що маєте силу виправляти людей, коли вони хочуть, щоб їх прийняли такими, якими вони є. Ви можете схиляти свого партнера відвідати тренажерний зал або відправити резюме на певну посаду, і думаєте, що підбадьорюєте його, але ваш обранець може розглядати ваш жест як спробу змінити його.

Скорпіон

Вас легко розсердити. Ваш партнер боїться що-небудь сказати вам, тому що ви відразу ж вийдете з себе. Але ви також божеволієте, якщо партнер зберігатиме мовчання. Ви не залишаєте виходу для вашого обранця.

Стрілець

Ви занадто вимогливі до себе і ставитеся до себе необ’єктивно. Зрештою, ви закінчуєте стосунки, тому що припускаєте, що партнер зрадить вас або відмовиться від вас першим. Ви занадто песимістичні, і це змушує вашого обранця вважати, що ви не вірите в нього.

Козоріг

Ви звикли бути самі по собі, тому вам складно відкритися людям. Замість того, щоб розповісти партнеру про те, що вас засмучує, ви намагаєтеся вирішити це питання самостійно. Ви не вмієте працювати з ним у команді.

Водолій

Ви занадто хороші. Ви турбуєтеся про те, щоб не нашкодити почуттям партнера, тому ви подумки редагуєте все, що сказано вами. Вам може не сподобатися його стрижка, але ви промовчите про це. Ви можете розсердитися на нього, але будете тримати обурення всередині. Ви нарощуєте невдоволення як снігову кулю, а потім вибухаєте.

Риби

Коли партнер виходить із кімнати, ви перевіряєте його телефон. Ви читаєте всі його листування в соціальних мережах і листи в електронній пошті, щоб переконатися, що він вам не зраджує.

Оригінал