Ось які знаки Зодіаку – найкращі дружини

Астрологи визначили, дружини з якими знаками зодіаку статистично – найкращі. Звісно, це суб’єктивна думка, але все ж на неї варто звернути пильну увагу. Щодо винятків, то вони бувають скрізь, це теж варто враховувати.

Овен

Жінки-Овни – гравці за натурою. Вони динамічні та заповзятливі, це жінки, з якими ви хочете бути весь час. Дружина-Овен пристрасна і вперта, ніколи не боїться говорити прямо про все, що її турбує. Майте на увазі, що вона любить домінувати у стосунках, але їй подобаються люди, які кидають їй виклик.

Обравши жінку-Овна собі в дружини, ви будете обожнювати її. Вона бентежно авантюрна, любить життя, вигадує цікаві місця для відпочинку чи мандрівки, або речі, які ви можете досліджувати разом. Вам ніколи не буде нудно з нею. Її енергія заразлива, і ви будете веселитися разом навіть після того, як прожили разом 10, 20, 30 і більше років.

Лев

Жінки-Леви – природжені лідери. Вони не бояться брати на себе відповідальність, і люди люблять звертатися до них. Жінки-Леви нескінченно віддані своїм партнерам. Мами-Леви, вони будуть захищати свою сім’ю всім, що у них є. Вони люблячі, чарівні і зроблять абсолютно все для свого партнера.

Діва

Дружини-Діви можуть бути полохливими, коли мова заходить про романтику, і створюють багато захисних механізмів, щоб уберегти своє серце. Але з жінок-Дів виходять чудові дружини. Вам просто потрібно дати їм час і безпеку. Вони розумні та здатні враховувати найдрібніші деталі.

У вас завжди буде бездоганний будинок. Вона – перфекціоністка, яка іноді може нервувати через надмірну турботу про вас. На відміну від жінки-Лева, вона – інтроверт, але щодня намагається здивувати свого партнера новою гранню своєї особистості.

Оригінал