4 щасливчики серед знаків Зодіаку

Є люди, які буквально запрограмовані на успіх. За що б не взялися — все буде виходити і в усьому щастити.

Скорпіон

Є одна головна причина, по якій фортуна схиляється на користь Скорпіона — їхній астрологічний дар інтуїції. Інтуїція є у всіх, але у Скорпіона — вона просто фантастична. Вони не просто відчувають і здогадуються, а точно знають. Саме цими прихованими екстрасенсорними здібностями і пояснюється їхнє везіння. Цей природний талант дозволяє народженим під знаком Скорпіона приймати правильні рішення тоді, коли інші навіть толком не розуміють, що відбувається.

Скорпіон не вгадує — він інтуїтивно знає правильну відповідь!

Стрілець

Представники цього знака Зодіаку — найоптимістичніші і найпозитивніші. Деякі люди вважають, що це все тому що у Стрільця завжди і все виходить, на подив. Іншими словами, їм від природи щастить, як нікому. А, може, навпаки? Може саме віра і оптимізм народжених під цим знаком та притягують до них удачу, немов магніт? Секретною зброєю Стрільця для удачі може бути просто їхнє позитивне мислення!

Риби

Народжені під знаком Риби – ще один з символів з неймовірно розвиненою інтуїцією. Ця вроджена здатність дозволяє їм завжди робити правильний вибір без найменших вагань.

Риби за життя практично ніколи не просять про допомогу і підтримку, постійно жертвують собою заради інших, але доля складається таким дивним чином, що про них все одно завжди піклуються. Фортуна, здається, посміхається їм у будь-якій ситуації. Навіть коли все складається дуже погано, зрештою Риби знову опиняються на коні.

Хоча народжені під цим знаком Зодіаку не завжди використовують свої екстрасенсорні здібності, але досить їм включити їх і зіграти в лотерею або зробити ставки на якихось іграх, перемога гарантована. До речі, виграні гроші або автомобілі, вони, без сумніву, віддадуть людям чи благодійним організаціям. Можливо, фортуна саме тому так прихильна до цих щасливчиків?

Ось так і живуть вони завжди перемагають і навіть не помічають!

Овен

Жоден інший знак зодіаку не ризикує в житті так сильно як Овен. Про них можна знімати найзахопливіші фільми! Однак представників цього знака завжди чекає хепі-енд. Хоча перенервувати доводиться чимало!

Чому Овнам все сходить з рук, і вони можуть неодноразово спокушати долю? У чому їх секрет? Удача! Звичайно, Овен безстрашний і дуже впевнений у собі. Без цього ризик був би неможливий. Але не в цьому ключ. Адже впевнених у собі людей у світі багато, проте погані речі все ж трапляються.

Проте цьому знаку Зодіаку, що називається, щастить навіть коли вони не хочуть. Будь-яка авантюра, будь-яка найбожевільніша мрія закінчуються тріумфом і перемогою. Цьому чарівництву є тільки одне пояснення: Овен народився під щасливою зіркою!

Оригінал